Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezapominaja20

jezeli masz ochote wyzalic sie ...to pisz!!!!!

Polecane posty

Gość niezapominaja20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominaja20
dlaczego to mnie spotkało, ze musze czekac na mojego faceta który dopiero wraca za 4 miechy..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaaa
a ja w ogole nie mam i co ? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Megi24
a moj wyjechal poltora miesiaca temu i wraca nie dlugo.Da sie to przezyc,Mowie Wam.Najgorszy jest pierwszy tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominaja20
dla mnie najgorszy był 1 miesiąc a teraz przyzwyczaiłam się, ze go nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja powiedzialam ze nie bede na niego czekac... i ze nei wiem czy bedzie mial do kogo wrocic a teraz siedze jak glupia przy telefonie :( bo juz od rana sie nei odzywal a jak zadzwonil to nieuslyszalam bo bylam w lazience :( i mi smutno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominaja20
ale przyznam ze sa chwile załamania bo go niema, a łatwiej przez zycie isc razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominaja20
a dlaczego tak powiedziałąs ze czekac nie bedziesz? w złosci czy zeczywisci eniewytrzymasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emma_21
a ja zerwałam z chłopakiem dwa tygodnie temu i tak strasznie tęsknie że chyba się załamię podobno potrzeba czasu ;-( więc będę czekać to może będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominaja20
wierze ze smutno bo czujezs sie jak by kto ci zabrał czesc ciebie....a tyle wątpliwosci i pytan jak facet wyjężdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominaja20
a dlaczego zerwałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo my niedlugo jestesmy razem... i ja po prostu sie bałam takiej deklaracji - chociaz z drugiej strony on ten wyjazd planowal juz d - jeszcze niczym mnie poznal wiec nie moge miec pretensji ze mnei zostawia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominaja20
mój tak samo:) gdy 1 raz sie spotkalismy juz wtedy wspominaj o wyjezdzdie za granice i dlatego uszanowałą mjego wyjazd:)ale przyznam ze jak mi powiedział ze wyjezdza n a6 miechów tez miałąm taka mysl ze zerwac bo umre z tesknoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominaja20
ja niewiemjak to jest znalazłam faceta o jakim marzyłam a on tera po roku związku wyjechał mi......a tak jest fajnie mi z nim!mam nadzieje ze jakwróci bedzie tak samo i nic sie nie zmieni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominaja na pewno bedzie dobrze :) szybko minie - i niedlugo bedzie blisko :) a moj obiecal ze na swieta wroci a tez mial na 6 miechow jechac - ale ja bym nie wytrzymala sama w swieta - i to jeszcze wiedzac ze on jest tam sam :( ale co ja mowie... do swiat jeszcze tak dalekoooooooooo :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka262727
ja sie wyzale... bo wlasnie sie z moim pokolcilam, ,,,,, u mnie ogolnie jest beznadziejnie, bo na odleglosc. A dzis poklocilismy sie juz sama nei wiem o co i teraz odezwie sie do mnie w poniedzialaek. Beznadzieja, wierzcie mi zwiazki na odleglosc sa nie warte zachodu , lepiej od razu sobie dac spokoj. J aciagne to 4 rok i gdybym tylko go tak nie kochala to bym do w diably poslal. No bo niby taki swity, ale mnie zdradzil, zwiazek na odleglos wiec ta zdrate udalo mu sie trzymac w tajemnicy choc trwala 3 miesiace, dopiero duzo pozniej sie o tym dowiedzialm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominaja20
mój niestety dopiero wraca pod koniec stycznia i niewiem czy przyjedzie naświęta:(wiec sylwka spedze raczej bez niego tez:(własnie ten okres swiat jest najgorszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominaja20
ja tez nie zazdroszcze.. do kobitka22-a dlzcego twoj wyjechał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka262727
tak to jest z chlopami... chociaz ja mojego nawet co miesiac widuje no gora 3 a i tak dal rade mnie zdradzic , takze uwazajcie kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emma_21
a my byliśmy ze sobą 3 lata i pewnego felernego dnia wszystko się skończyło a miało być tak pięknie ;-( oj zranił mnie i już mu nie zaufam tylko kiedy przestanę kochać? bo wydaje mi się że nigdy ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to sie wie ze faceci to chamy i ze zdradzaja... ja tez cos wiem z przeszlosci na ten temat ale tym razem bylo tak normalnie... tak.. tak jak powinno byc.. no i wyjechal - niezapominaja no do pracy pojechal a Twoj????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka262727
Emma ale dalas rade z nim zerwac, ja od kiedy sie dowiedzialm minely juz 3 lata a ciagle mnei to meczy no i jak mam gwarancje ze juz nei zdradza. Ja na poczatku z nim zerwalam jak mi to powiedzial, ale pozniej lazil za mna wiec mu wybaczylam tzn .... hmmm nie wybaczylam ale znowu sie zeszlismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominaja20
moj tez do pracy....do angli pracuje w senatorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echhh ta milosc... czlowiek naprawde nie mysli przez nia... ja tez kiedys wybaczylam ale na krotko bo po jakis 2 misiacach nie moglam na niego patrzec - nie moglam go dotykac :/ i po prostu wkoncu juz nei moglam z nim sie spotykac - i jak zerwalam to mi ulzylo - to byla najlepsza rzecz jaka zrobilam :) ale kazda sytuacja jest inna... jesli uznalas ze mu wybaczysz i wytrzymalas w tym - to moze to naprawde jest milosc? co nie zmienia faktu ze faceci to... no chamy no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinka262727
aj kobitka22 wiem, ze to jest milosc, ale czasem sie zastanawiam czy miosc wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×