Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evVvaa

Co ile farbujecie sobie odrosty?Czy robicie to same czy u fryzjera?

Polecane posty

Gość evVvaa

Ja 3 miesiace temu bylam u fryzjera i jakos teraz wypada mi pojsc bo mam widoczne odrosty, a Wy? co ile farujecie wlosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staram sie co 2 -3tygodnie
ale ostatanio nie ma czasu i kasy i juz mam okropne odrosty i musze cos z tym zrobic bo mnie cholera trafia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz mam balejaz - wiec ide po prostu jak widze ze odrosty sa widoczne albo mam taki kaprys - to chyba widzisz czy masz juz duze odrosty? jak mialam blond to robilam czesto - chyba co 1,5 miesiaca - acha treraz zawsze u fryzjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika a
ja do tej pory farbowalam srednio raz na miesiac ale od jakis 3 miesiecy przestalam to robic gdyz zniszczyly mi sie troche wlosy i teraz dopiero widze ze bez farby zaczynaja znowu robic sie blyszczace i zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co 2 tygodnie
Wiem, ze to niezdrowe, ale nie moge patrzec na te swoje odrosty :( Strasznie szybko rosna mi wlosy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z moimi pasemkami blond musze odwiedzać fryzjera co miesiąc. mowię wam koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evVvaa
a ile placicie za pofarbowanie odrostow u fryzjera? u mojego place 100zl chyba poszukam innego fryzjera bo mnie nie stac dluzej na tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomożcie
a moze ktoras z was ma blond pasemka i mogla by mi doradzic jakas farbe zeby uzyskac podobny efekt jak u fryzjera takie jasniutkie blond pasemka, bo mam okropne odrosty ale obecnie nie mam kasy na fryzjera i boje sie kupowac pierwsza lepsza farbe w obawie zeby mi nie wyszly zolte wiec jak mozecie doradzic to piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje że po każdej farbie są żólte,kup sobie szampon z platyną albo rób płukanki i nie bedziesz miała żóltych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie sama, tzn siostra mi robi, a ja jej-pasemka blond. Robimy rozjasniaczem kupionym w sklepie fryzjerskim-Decolor, w takiej saszetce fioletowej.Kosztuje 12 zł i daje sliczny blond, taki bialy, w zadnym wypadku zolty.Do tego woda 9% Subrina-5 zł i taki zestaw za 17 zł starcza nam na kilka miesiecy-dla 2 osob. Robimy tak czesto jak tego potzrebujemy. Jak mam nawet 2 cm odrosty a zle sie z tym czuje to po prostu robie, nie przejmuje sie fryzjerem i wydatkami na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×