Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marijka

Kto żyje podwójnie tak jak ja-opowiedzcie o swoich doświadzczeniach!

Polecane posty

Gość marijka

Mam męża, 2 dzieci i kochanka , ktorego poznaam(TAK!)-przez net.On mieszka daleko ode mnie, ale spotykamy się,dzwonimy, sms-ujemy, gadamy przez net.Wiem ,ze skomplikowalm sobie życie, ale kocham go.Oboje nie chcemy rozwalac rodzin.Nie mam wyzzrutow sumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nima
TO JESTEŚ SAMOLUBNA DZIWKA ,KTÓRA MA W DUPIE RODZINE-GRATULUJE :O MAŁO CI WRAZEN?POWIEDZ MĘZOWI NAPEWNO BEDZIE SZCZESLIWY Z TAK CUDOWNEJ KOBIETY :O WSPÓLCZUJE MU-JETSES WREDNA EGOISTKA! MOŻE PO MAMIE TAK MASZ ;) KURESTWO JEST DZIEDZICZNE ;) SORRY ALE NIE MASZ CZYM SIE CHWALIC ;) OBY MĄZ I DZIECI W PORE SIE O TYM DOWIEDZIELI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeetam
niech dostanie syfa ;) sama sobie rozwala rodzine-przykre :/..co poradzic,ze jest dajka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezły facet
oj, nima, nima-a Ty zapewne chamstwo i brak tolerancji odziedziczyłas-żal mi ciebie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzium shock 29
Kobieto ja bym cie kijem nie ruszył, jedziesz na dwa baty :o Rzygam..Kochanek lubi lizać po mężu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesadziłaś nima
Co pokazałaś tym wpisem? Tylko jaką wulgarną, małą kobiecinką jesteś. Możesz kogoś skrytykować jesli masz skrajnie odmienne podejście do pewnych spraw, twoje prawo. Ale do tego nie trzeba używać języka rodem ze świata meneli. A już te wstawki o matce autorki topiku są po prostu wstrętne, chamskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nima
A CO MAM POPIERAC KURESTWO?MAM POWIEDZIEC DOBRZE ROBISZ?ZAPOMINIJ!SKORO ZALOZYLAS TOPIK LICZ SIE Z KONSEKFENCAJMI WYPOWIEDZI!PISZE CO CHCE! DLA MNIE JESTES BEZNADZIEJNA! CO Z CIEBIE Z MATKA-MATKA KURWA!BRUDNA KURWA :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziej z krainy OZ
Robisz z siebie ścierkę do podłogi, czy sprawia Ci to przyjemność?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19
smutne, nie chciałbym takie matki :(...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolllanda
zastanawia mnie ten brak tolerancji-nie oceniajcie innych-co wiecie o życiu tej kobiety.Moze sie wcale nie chwali ale chce tylko sie zwierzyc chociaz w necie.ja jej nie potępiam-a juz to co prezentuje nima to szkoda gadac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 19
brak tolerancji-a dlaczego mamy ją tolerowac,za co?nie widzisz co pisze????co z niej za matka :( żona :(jest samolubna :(myśli tylko o sobie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nima
CO SZKODA GADAC!PRAWDA BOLI?JAK CHCE SIE KURWIC TO NA AUTOSTRADE!BLEEE BRUDNE BABSKO :O WRRR.. TOLERANCJA- A ZASŁUZŁA? JAK CZYTAM ANI Z NIEJ MATKA,ANI ZONA :O TYLKO LICZY SIE Z TYM BY DAC DZIURY KOCHANKOWI :O A DZIECI ITP.MA PO PROSTU W DUPIE :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nima
ŻYCZE CI ZEBY TEZ WYROSŁY CI ROGI JAK MEZOW I ZEBY DZIECI POZNAŁY TWOJE PRAWDZIWE JA ;) NAPISZ JAK CIE NAZYWAJAĄ MAMO/KURWO/DAJKO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _007
bez komentarza :ooby moja zona okazala sie inna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pssssssssss
to po co wychodziłas za mąz,po co slub,przysiega?pokazowka?po co dzieci?chyba za duzo naogladalas sie dynastii :o to zycie,nie ran innych!nie mysl tylko o sobie,kobieto ty masz dzieci!jaka z ciebie matka??????????????????????????????:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASJO
ty-nima chyba na leppera będziezs glosowac-taka jestes głupia i zatwardziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KASJO
ty-nima chyba na leppera będziezs glosowac-taka jestes głupia i zatwardziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marijka
nie zdradziąlm z kurestwa i wyrachowania-tylko dlatego,ze moje malzenstwo jest do bani i tyle.i nie czuję się złą matką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marijka
dziękuję ci czerwona sukienko-juz myslalm ze wzsyscy mnie potępiają-a ja nie uwazam się za kurwe, zsmate ani tym bardziej za zlą matkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mysl o tym co ci napisali,... tu jest tak: jhak ktos pierwszy zacznie bluzgac, to po nim juz wszyscy walą gładko, jak by na początku ktos ci napoisała kilka słow otuchy to inni tyez by przejeli po nim pałeczke.. jak masz małzenstwo do bani, to sie nie prtzejmuj, moj facet doprowadza mnie do szału,i go chyba zostawie. jak masz dzieci to jestes na tego faceta chyba skazana, jak nie ppotrafi zadbac o swoja kobiete , to h mu wylazł... jak by był wspaniałym mezem nie miałabys ochoty go zdrqdzac, prawda.??? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie popieram mariki
ale ty nima z tym swoim ordynarnym ozorem budzisz we mnie taką samą niechęć jak ona. Bleee, jaka straszna kobieta - taki obleśny babochłop, który nie umie napisać swojego zdania normalnie tylko sypie tą"łaciną" i jeszcze uwaza się pewnie za super kobietę, matkę i żonę. Do męża i do dzieci też się tak cudnie odnosisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marijka
a ja mam was wszystkich w doopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko wtrące
free Willy , popiram twoje zdanie dotyczące zachowania ludzi, którzy się tu wypowiedzieli, krytykując autorkę Ja osobiście nie popiram jej, ale też nie neguję, jej sprawa, jej życie i nam nie o ty sądzić. Każdy ma własne priorytety i nimi się kieruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyjasnijcie mi bo chyba nie rozumiem!!! To znaczy,że w zyciu możnałamac przysięgi?? Można kłamc i oszukiwać?? Moźna ranić innych ludzi?? Wygląda na to ,że są tacy ludzie którzy twierdzaą ,że można. Bardzo mnie to zaskakuje i martwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marijka
dzięki free willy-juz myslalm że wzsyscy mnie tylko od szmat będę wyzywac(oprocz czerwonej sukienki).Moze skomplikowałm sobie zycie, ale myslę że jest ono pelniejsze-kocham mojego faceta-ale do męża tez nie czuję nienawisci i staram się z nim dobrze życ.Moj romans zaczął sie w okresie duzego kryzysu malzenskiego-byłam prawie zdecydowana na rozwod, czułam się niekochana, zaniedbywana.Zakochalam się i to trwa.Nie chcę rozbijać ani jego ani swojego małzenstwa ze względu na dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spytam
marijka, a nie męczy cię taka sytuacja, ciągłe ukrywanie, okłamywanie , bo jak się z nim spotykasz, to musisz jakiś powód wymyśleć. Jak sobie radzicie z jakimś lokum na spotkania, piszesz że ty i on macie rodziny, jak to rozwiązujecie. Pytam z ciekawości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marijka
męczy mnie -pewnie ze męczy i tysiące razy obiecywałm sobie ze z tym skoncze.A spotykamy sie w hotelach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spytam
tak myślałam, że prócz fascynacji, jest też element obciążenia psychiki, nie jest to takie różowe, jak sie niektórym wydaje Po części rozumiem cię, zapewne, gdyby Twoje małżeństwo cię satysfakcjonowało, układało się dobrze, nie posunełabyś się do zdrady. Jest to pewnie ucieczka przed samotnością, niespełnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×