Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żwirek

...nienawidze sie za to ze ...niemoge zapomniec!

Polecane posty

Gość dziewczyny mam do was
tak pytam bo moja poprzedniczka za wszzelka cene chce mojego zniszczyć,posunęła sie nawet do szantazu a teraz wypisuje do niego sms w stylu takim zeby wpędzić go w poczucie winy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka..
nie tęsknicie za nimi , tylko za sobą z tamtego okresu, kiedy byłyscie szczesliwe. brac sie w garsc dziewczyny!!!! szczescie jest w was a nie w waszych byłych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu ode mnie wyszedł. Rozmawialiśmy, pozbyłam się ostatecznie złudzeń. Już NIE jesteśmy razem. I wiecie co? Wiadomo ciągle ryczę :p ale trochę mi ulżyło, wiem na czym stoję. Chociaż pewnie jeszcze to do mnie do końca nie dotarło. Co do zemsty... Mój EX (bo teraz tak o nim będę mówić ;((( ) nie zdradził mnie, był wręcz super w porządku. Powiem jedno, teraz jak wywlekam jego ewentualne wady i jakies wybryki i mówię sobie ale drań itd to wcale nie jest mi łatwiej. Wręcz przeciwnie płaczę nad swoim strasznym losem. Lepiej po prostu o nim nie myśleć, chociaż tak trudno. To moje pierwsze rozstanie i pierwsza prawdziwa miłość. Na razie jestem załamana, może kiedyś napiszę tu że jestem szczęśliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaallllllllaaaaaaaa
Ja sie rozstalam 30 minut temu i jestem zalamana bardzo boli:( strasznie plakalismy,ale nie dogadywalismy sie on nie mial dla mnie prawie wcale czasu:( i postanowilismy ze jesli mamy byc razem to bedziemy a jesli nie to trudno:( mam dosc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×