Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Loneczka

Najbardziej obciachowe jest......

Polecane posty

Gość dbfheecf
O szit, Amelia , rzeczywiście straszne..... :-) Stara baba w Dąbrowie Górniczej , to było jakby znajome.... a gdzie dokładniej to było , przejeżdżałam dzisiaj i nie widziałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madamm
zapuszczanie sobie dłuzszych włosów z boku lub tyłu głowy i zaczesywanie ich na łysinke. Mam kolegę w pracy w wieku 35 lat, który tak robi. Fujj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpety
krótkie spodnie i sandały...w zestawie biodrówki i gołe brzuchy na niezgrabnych pannach udawanie damy i przeklinanie jak szewc...w zestawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś sie napracował :) podziwiam za tą prace i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głuche milczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja jestem obiach
ktos mnie wołał ?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmmmh
Widze ze nic Ci nie umknie pindo jedna :) do ksiazek ! w poniedzialek kartkowka z bioli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej obciachowe
chlopak niosacy damska torebke... na szczescie robia to prawie tylko wiesniaki w towarzystwie swoich rozowych idiotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawajcie więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaba.....
laska ktora do kolesa mowi zdrobnialym i słodkim głosikem... "czesc marcinku wiesz dziewczyneczki uciekly z lekcji a ja tez zaraz i do domciu a ty marcineczku co robisz" i wyszczerzone zeby.... na dodatek koles ktory zamenil sie w swoja laske i zachwuje ie idento jak ona... kurwa jakie to spedalone zygac sie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aanakonda
zajrzec facetowi pod majtki i nic nie zobaczyc...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durnowaty klownek
opis na gg typu MISIElubiąMIODEKiSŁODYCZEwImieninkiTOBIEwłaśnieTegoMARCINKUżyczę:*:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie
noszenie spodni dresowych adidasa w zestawieniu z dermowymi pantoflami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście w komplecie
dres i pantofle, lub spodnie od garnituru i adidasy / podobno w Anglii to hicior w modzie, i różowa koszula dla faceta do tego gajerku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAROŚNIĘTE NOGI U PANNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyluzuj - -
jeb jeb jeb ale zajebiste to bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loneczka
koles lub panna zimą opaleni na maksa ..... czasem wrecz fioletowi albo pomaranczowi od solara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renta
noszenie skarpetek do butów na obcasie, białe pryszcze(wulkany), na twarzy, bycie płaską i noszenie do tego dekoldu do pasa, spodnie z dziórami( szczególnie u kolesi), dżinso-sztruksy, stara pijana baba podrywająca nastolatków i poroponująca im seks oralny BLEHHHH!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incognitka
nie nie .......najbardziej obciachowe tojest noszenie skarpetek do sandalow....na mnie dziala to bardzo aseksualnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albooooooooooooooo
jak facet ma brudne paznokcie i śmierdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xaxaxa
przesada z solarium (zarówno u kobiet jak i u mężczyzn)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako kierowca typuję: - pluszowe kostki zawieszone w samochodzie pod lusterkiem - inne rzeczy, dyndające pod lusterkiem - stary rzęch zrobiony na sportowy samochód (plastikowe spojlery, przyciemnione szyby itp.) - a zresztą: każdy inny niesportowy samochód, który jest stuningowany - naklejki na szybach: \"TUNING\", \"BAD BOY\", \"HOOLIGAN\", \"PIONEER\" - knypek w dresie, o wzroście siedzącego psa, siedzący za kierownicą sportowego samochodu, tak że tylko widać czubek łysej głowy - Hummer 2 i Opel Kadett A z rzeczy niezwiązanych z motoryzacją: - sandały i skarpetki razem (szczególnie białe skarpetki) - mówienie: \"poszłem\", \"przyszłem\", \"wziełem\" - pisanie: \"ktury\", \"fshut\", \"żót\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obciach: - jak ktoś śmierdzi w autobusie po śniadanku na które wcinał kiełbase i cebule... dziś taki śmierdzacy osobnik stanął koło mnie ehhhhh!!! - jak facet ściąga dziewczynie spodnie a tam włoooosy - laski z odrostami na pół łeba -cwaniakujące dresy ze wzrostem góra 1,70 :/ -facet niosący dziewczynie torebkę - ...tandetne targowe bluzki np. z napisem Chanel :/ - laski z 5ma długimi paznokciami- sztucznymi fujjj- a 5ma połamanymi.... nie wiem, żal im ścinać i tak łażą bezwstydnice..... - żólto-sianowate farbowane blondyny :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×