Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Osi

Prezent dla dwulatki - pomocy!

Polecane posty

Witam i proszę o poradę. Co mogłabym kupić córeczce przyjaciółki na drugie urodziny? (sama mam chlopca i nie bardzo orientuję się w zabawkach dziewczynek :) Prezent ma być niezobowiązujący, tak do 50 zł... pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muchaaaa
ja bym polecala lalke jakas :) kupilam ostatnio siostrzenicy (na 2 urodziny) laleczke ze smoczkiem i mala odkleic sie nie mogla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy kto ma sie bardziej
cieszyc z prezentu. Mama czy dziecko. Jesli mama, to jakis markowy ciuszek (chociaz nie wiem czy sie zmiescisz w tych 50 zl), a jesli dziecko, to lalke albo wlasnie klocki duplo. Albo jakis bardzo mieciutki przytulaczek do spania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wózek, lalka, kasa z pieniążkami, klocki. Ja swojej córuni na 2 urodziny kupiłam wózek i uważam że to był strzał w dziesiątkę. Od 3 lat bawi się nim bezustannie!! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzieki! 🌻 Oczywiscie prezent dla malej. Moze faktycznie wozeczek i lale... jak zmieszcze sie w kwocie :) piszcie prosze dalej, jesli przyjdzie Wam cos ciekawego do glowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poniedziałek
fajny wózeczek ,ale nie jakis tam extra kosztuje ok.100zł moja dwuletnia córcia uwielbia sie bawić garnuszkami,gotuje sobie coś,lub zestaw do kawy (wersja dla dzieci)..ona poprostu kocha nam serwować kawe w swojej porcelanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki... ale te ceny... przyprawiają o zawrót glowy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam dwulatkę
która dostała na urodzinki radio - takie dla dzieci na baterie, ma kilka guzików gdzie grają melodie, kasetę, gdzie mała może się nagrać i mikrofon przede wszystkim - bardzo się cieszyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam dwulatkę
poza tym wózek, który faktycznie robi furorę, ale to droższy prezent, może więc lalka - jakaś płacząca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alina3455
Nie wiem czy dwulatka ucieszy się z wózka, może lepszy byłby jakiś praktyczniejszt prezent ubranko, dres, sweterek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weramm
nie kupowac dzieciom ubran!!!!!!!!!!!!!!! dzieci chca dostawac zabawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że ubranko to prezent dla rodziców a nie dla dziecka. Ta dwulatka musiałaby mieć ze dwanaście lat, żby cieszyć się z ciuchów. Wózek dla lalek, zestaw \"porcelany\" dla dzieci, misie czy inne pluszaki, lalki, klocki, huśtawkę, basenik do ogrodu albo sanki... Przejdź po sklepach a na pewno coś Ci się spodoba. Wydaje mi się, że prezent dla dziewczynki jest dużo łatwiej kupić niż dla chłopczyka... Zresztą jeśli masz syna to powinnaś świetnie orientować się w asortymencie sklepów zabawkarskich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yag0da
Miniaturowe sprzęty domowe takie jak kuchenka lub telefon są świetne dla dzieci obojga płci. Dziewczynki zaczynają się jednak już stroić. Nietłukące się lusterko w ładnej oprawie oraz gadżety takie jak kapelusze czy torebeczki staną się na pewno elementem zabaw dziewczynek. Wózek dla lalek powinien rosnąć wraz z dziewczynką, więc jeśli do tej pory go nie miała lub tamten jest za mały, kupmy nowy. http://www.nuclearts.pl/dziecko/zabawki-prezent-dla-dwulatki-dwuletniej-dziewczynki-co-wybrac/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam domek dla lalek co prawda dla 3 łatki :) ale okazał się najlepsza zabawka , dużo małych lalek i figurek a do tego przestawia mebelki po swojemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×