Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość psia mama

CZYM SKUTECZNIE ODPCHLIĆ PSA.

Polecane posty

Gość terierkowa
Polecam obroże sabonol czy sabulon nie pamietam dołkadnie ale moim trzem terierkom pomagają. Na pchły starcza przez 6 miesięcy a na kleszcze na 4 chyba. Nie pamiętam już dokładnie. Od razu nie zacznie działać. Pies musi przesiąknąć zapachem ten obroży a wtedy spokój z pchłami na pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość56
u mnie tylko fiprex zadziałał, wczesniej bawiłam sie w obroze ale... słabo. kupa kasy wydanej a efekt nawet nie widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antola7
Mój pies też nosił obrożę, mimo że ma krótką sierść, pasożyty nie znikały na długo, może z tydzień był spokój? Nasza pani weterynarz poleciła nam tą serię www.frontlinecombo.pl . Faktycznie krople są bardziej skuteczne i działają dłużej. Sprayem zaś spryskujemy meble i legowisko psa. Wcześniej też zdarzało się, ze przychodził z podwórka z kleszczem, po zastosowaniu kropli ani razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peronko
Jak pies miał, to używaliśmy olejku z drzewa herbacianego, ale też różnych innych specyfików, które akurat polecił nam weterynarz. Gorzej było z dywanami i kanapami. Musieliśmy zadzwonić po ekipę z In-pest, żeby zajęła się pchłami. Na szczęście udało im się i mamy spokój. Te pchły nawet w szparach podłogi były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werki
Peronko ja nie wierzę w domowe sposoby od pcheł czy kleszczy. wypróbowałam już chyba wszytsko i gucio mi dały. Ja na kleszcze stosuję fiprex obecnie u mojej suczki. Na pchły nie miałam okazji wypróbować, jednak w tym wypadku się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam albo wizytę u weterynarza albo kupno kropelek od pcheł dla psów. Kropelki sprzedawane są w zależności od wagi psiaka, także trzeba na to zwracać uwagę, aby były skuteczne. Ja kupiłam takie w sklepie zoologicznym Romar w Lublinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarsak
monikaaaaa79 mówisz o spot onach fiprex?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może warto też przeprowadzić dezynsekcję w domu żeby się pozbyć ich raz na zawsze. Mogę polecić Ci firmę www.gwaraddd.pl z Czeladzi, która zajmie się tym skutecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzki67
Sarsak te spot-ony fiprexa są bardzo dobre tak na marginesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i chyba dosyć tanie, a to nei te co sa dostoswane do wielkosci zwierzecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysi
To te, ale one są skuteczne na pewno bardziej niż te dupne obroże. Mój pies dostał po nich uczuleniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość józefinka5
krzysi, ja słyszałam, że część psów dostaję po nich biegunki. A czego teraz używasz? Tzn, znaczy w sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timoro
Myśle że nexgard Spectra jest odpowiednim lekiem na pchły i kleszcze. mam go osobiście. Kiedyś miałem Obroże foresto ale nie spełniała moich oczekiwań. A teraz z Nexgardu jestem zadowolony. zero pcheł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gąsior
Mi został polecony lek w tabletkach o nazwie Nexgard Spectra. Mój pies niema żadnych pcheł aż się zdziwiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kowalski111100
Lepiej kupić własnie kropelki frontline combo albo tabletki Nexgard spectra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do weterynarza! On Ci zaproponuje skuteczną metodę by pozbyć się pcheł. Nie wiem skąd jesteś, ale bardzo fajni weterynarze są w melwet w Krakowie! Sama tam chodzę regularnie i zawsze mi tam fajnie doradzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli zależy ci żeby nie miał pcheł na przyszłość to musisz zastosować jakiś odstraszacz, obroże raczej słabo, ale fiprex już lepiej działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie o odpchlanie jest ostateczne. Lepiej zapobiegać. Jak pieska zakropisz raz czy dwa fiprexem w odstępie kilku miesięcy to zobaczysz, że już nic więcej nie trzeba robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogólna

Witam mam do sprzedania krople bravecto od 4.5-10kg nowe nie otwierane ktoś chętny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opiekunka do dziecka I..

DO mega. Pies jadł kostkę Z mintaja gotowaną A mi opiekunce DZIECKA W TYM DOMU zarzucano ZE za dużo żre, KIEDY ogryzałam suchy niemal spleśniały SER Z lodówki. Szacun dla właścicieli psów, brawo WY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pis

DO mega. Pies jadł kostkę Z mintaja gotowaną A mi opiekunce DZIECKA W TYM DOMU zarzucano ZE za dużo żre, KIEDY ogryzałam suchy niemal spleśniały SER Z lodówki. Szacun dla właścicieli psów, brawo WY. Karm pieska kostką Z mintaja, polecam. Człowiek TO NIE pies, PIACH MOZE gryźć i biegać Z jęzorem ZA dzieckiem, które beztrosko ucieka NA rowerku. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pis Z e lub bez

ZWRÓCIŁAM SIĘ O POMOC DZISIAJ DO PANA ZE SCHRONISKA W LUBLINIE O ZABRANIE PSA PONIEWAZ TATA MA NIEDOWŁAD NÓG, JA Z BÓLU KRĘGOSLUPA PRZEWRACAM SIĘ JAK PRZEKRACZAM KRAWĘZNIK. PAN ZAPYTAŁ CZY ZDAJĘ SOBIE SPRAWĘ NA CO SKAZUJĘ PSA. POWIEDZIAŁ ZE NIE OBCHODZI GO MOJA SYTUACJA. CZY PAN KIEROWNIK ZDAJE SOBIE SPRAWĘ ZE SKAZUJE STARSZEGO ZAHAROWANEGO CZŁOWIEKA NA WÓZEK INWALIDZKI, BO JEZELI PRZEWRÓCI SIE Z TYM NIEDOWLADEM I ZLAMIE BIODRO TO NIE PODNIESIE SIĘ Z LÓZKA I JA TEZ NIE BĘDĘ W STANIE GO JUZ PODNIEŚĆ. ZAWSZE KOCHALIŚMY ZWIERZĘTA WYDAJE MI SIĘ ZE TAKĄ ZDROWĄ MIŁOŚCIĄ. BYŁAM 14 LAT WEGETARIANKĄ DO TEGO STOPNIA ZE NIE BYLAM W STANIE Z BEZSILNOŚCI WSTAĆ Z ŁÓŻKA. DLATEGO NIE ROZUMIEM TAKICH FANATYKÓW CO MÓWIĄ ZE ZA ZWIERZĘ GOTOWI BYLIBY ZABIĆ, TO NAPRAWDĘ PARANOIDALNI, SADYSTYCZNI FURIACI, MAJĄ ODJECHANE W GŁOWIE, PAN Z LUBLINA CHYBA TEZ SIĘ O NICH OTARŁ. ZBIERAM PIENIĄDZE NA ODPCHLENIE PSA, CHYBA ZWRÓCĘ SIĘ DO FUNDACJI. NIE CHCĘ WYBIERAĆ CZY MAM DAĆ TACIE KARMĘ DLA PSA I ZAKUPIĆ PSU PREPARAT NA PCHŁY. PROSZĘ O MODLITWĘ ZA NAS LUDZI DOBREJ WOLI. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×