Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Dzisiaj snilo mi sie ze palilam - obudzilam sie z uczuciem ze to musialo byc na prawde... przerazona... Tyle miesiecy bez peta a mozg ma takie fantasmagorie :D Poza tym tu tez upal - bylo i 35 stopni i dopiero dzisiaj w koncu przyszly burze i sie ochlodzilo - do 25 ;) Dobrze kurcze ze na Florydzie nie mieszkam bo pracowac to by mi sie totalnie odechcialo... No nicko - pozdrawiam Was wszystkich serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie urok to...... chciałam tylko powiedzieć,że się rozpływam.W domku mam już 25st.w nocy w takiej saunie nie mozna spać pomimo otwartych drzwi na całą szerokość.Koło domku pokazały się jaszczurki,jak zyję czegoś podobnego nie widziałam bleeeeeeee.Boję się wyjśc do własnego ogródka.. W nocy była burza błyskawice rozjaśniały niebo,grzmotów takjakoś nie było słychać ,spadły może dwie krople deszczu i to wszystko.Teraz jest znowu żarówa 30 st.w cieniu aż się boję pomyśleć jak nawałnica może przejść:/ Złośliwcu---->żyjesz?podobno nad wami przechodziła nawałnica,wiele domów jest bez prądu Pozdrowka dla wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ika370- plisss, przygoń te deszczowe chmury na opolszczyzne. Zdycham....w skali od 1 do 10 jestem -1 :-( W domu mam 27st. a w cieniu 29.....jak długo???? Żyje prawie wyłacznie na staropolance, bo jeść mi sie nie chce.Nogi odmawiaja posłuszeństwa.......myślicie, że złośliwiec jest pozbawiony pradu??? Cały czas o nim myśle, mam nadzieje, że nawałnica go ominęła. Modlac sie o deszcz sle Wam pozdrowionka :-) No i wiadomo- NIE PALE :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik---->nie obiecuję dużego oziębienia,ale już dzisiejszej nocy powinno trochę popadać :) mocno dmucham w burzowe chmurki i wysyłam do wszystkich potrzebujacych:)a siłę podmuchu to ja mam wszak nie palę i dmuchać mam czym :D a takna serio to polecam www.meteo.pl Dorottko,Michalino7 i wszystkie Panie BP żyjecie??? Zlośliwcu---->odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Witam Z gorących Mazur przesyłam serdeczne pozdrowienia wszystkim na topiku Byłem pozbawiony prądu a w nocy przeszła burza.Wszyscy czekają na deszcz ale nie w taki sposób ma padać bardzo silny wiatr i urwanie chmury koniec świata. jovik -ika370 jeszcze zyje –dzięki za pamięć życzę małego ochłodzenia i normalnego deszczu trzymam za Was kciuki ide oglądać mecz na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdycham :(:(:( po deszczach jeszcze większy upał a moze to efekt wilgoci w powietrzu Jovik--->bidulo jak sobie radzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Retyyyy- jestem jak mucha po muchozolu!!!!! Ani grama deszczu, w domu już 29st. Juz nie mogę :-( Ide zaraz na lody z dziećmi, bo mam urlop, więc korzystam z wolnego czasu. Basen jest w tym roku zamkniety, władze nie maja litości a moze nie maja \"pomyslunku\". Gdzie ta młodzież, która nie stac na wyjazdy wakacyjne ma spedzać czas??????? Przecież w takie upały to tylko nad wode!!!! Ale trudno- burmistrz ma chyba basen w przydomowym ogródku, wiec o nas sie nie martwi. Na działke nawet nie chodze, bo tak zarosła, że mi sie jej ogladać nawet nie chce:-P A w ten upał robić to samobójstwo. Modle się nadal o deszcz!!!!! Pozdrawiam- pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Dziś trochę chłodniej z rana pokropił deszcz i jest ok. jovik –współczuję Tobie w taki upal ja mam 100m do jeziora jestem również na urlopie Serdecznie pozdrawiam i trzymam kciuki za poprawe pogody ika370Ciebie rowniesz serdecznie pozdrawiam i tez trzymam kciuki powodzenia Dziewczynki trzymajcie się -okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich 🖐️ U nas nad morzem jakoś chłodniej... Nie ma szans po pracy się opalać :/ Ja mam dosyć deszczu, burz itp. i w przeciwieństwie do Was czekam na powót lata :P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Witam Pozdrawiam Wszystkich i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za tydzień wyjeżdżam na wakacje...trzymajcie palce...żebym się nie dała...śmierdziuchom :) Jovik w moim miescie (prawie 60 tyś.) też basen nie działa, prezydentowi nie zależy na młodziezy bo ona na niego nie zagłosuje, w zamian robi nowe chodniki tak jakby one były najwazniejsze, tylko ja się pytam dlaczego nie robił ich wczesniej co? teraz przed wyborami cfaniak 😠 🌻 👄 🌻 dla wszystkich Złośliwcu może się spotkamy nad jeziorem? ;) bo jadę nad morze i może na mazury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłodek,mam nadzieję,ze nie do konca lata ;) Co do basenu to ja też mogę się pochwalić,że.....nie mamy :/ budują kompleks kąpielowy od niepamiętnych czasów z deklaracją,ze na 100% będzie oddany do użytku w przyszłym roku no i na deklaracjach się kończy a Słowacy cieszą się z głupoty górali :/ więc pozostaje do wyboru albo lodowata rzeka albo prywatne baseny,ale kogo na to stać... Dorottko--->Ty wiesz,ze wszyscy 3mamy paluszki za Ciebie,ale przecież dasz rade:>prawda?melduj się po powrocie :)życzę Ci cudownej pogody i błogiego lenistwa :)wracaj do nas wypoczęta i zadowolona :) Jovik--->jak tam u Ciebie,popadało i chłodniej?? mam nadzieję,że złapałaś oddech :) Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff....dzis jest cudnie....18st. i kropi deszczyk :-) Juz jestem po pracy i luzik-weekend przede mną :-D Nie wyobrazam sobie, jak mogłam kiedys palić w ten upał!!!!!! Człek nie ma czym oddychać a jeszcze palił...ech....głipi Polak po szkodzie :-P Pozdrawiam--- moja siostra przebywa teraz w Dolinie koscieliskiej więc..pozdrawiam górali :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
górale dziękują za pozdrowienia:) Jovik-->troszkę mi żal Twojej siostry,ponieważ na Podhalu od wczoraj leje jak z cebra i temperatura zatrzymała się koło 14 kreski:/ jak ja nie lubię popadania z jednej skrajności w drugą :/ podobno od jutra ma być ładnie :) Zaczynam się chwalić:> jutro mijają 2 miesiące jak rzuciłam faje :D i tym optymistycznym akcentem zegnam się z Wami życząc wspaniałego weekendu z umiarkowanymi temperaturami : 🖐️ pa!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ika370--> ale nie napisałaś, czy juz minął 3-ci etap??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik--->nie mam bladego pojęcia czy 3 etap już za mną czy też nie,jakiś czas temu nosiło mnie bardzo,trwało to może około tygodnia,ale przeszło.Nie powiem,mam jeszcze dni kiedy myslę o fajku,ale staram się zająć szybko myśli czym innym i przechodzi.Na przykład dzisiaj,jestem wściekła na mojego starego jak cholera:/nie wiem czy tylko ja mam tak przechlapane czy Wy wszystkie macie podobnie.Przyjechał po 4 godzinkach z pracy,zoneczka gorący obiadek przed nos a on po obiadku wykłada swoje ciało na fotel i śpi a ty babo zapierdzielaj cały dzień na miotle:/czuje się jak sprzątaczka we własnym domu i kucharka i praczka,prasowaczka czasami kochanka :[ a moje szczęście się za chwilę wyspi po czym weźmie zimne piwko z lodówki i full wypas,żyć nie umierać:/ Złosliwcu--- nie czytaj tego :> No trochę mi ulzyło,przepraszam,że takie rzeczy tutaj wypisuje a nie o tym przecież jest ten topic,ale sama swiadomosc,ze sie wygadałam sprawiła,ze moge dalej sprzatac i chęc na fajka przeszla(przynajmniej na chwilę) Pozdrówka dla wszystkich BP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio przeczytalam artykul jak to technologie nowe pomagaja wytrwac bylym palaczom - podaje linka: http://wiadomosci.onet.pl/1343379,242,kioskart.html No i tak sobie mysle ze technologia juz nam tutaj niezle pomoga... bo czy nie jest dobrze tak moc sie wygadac jak ma sie dola i chce sie palic? Najlepsze ze zwykle to wystarcza... nie pojmuje... niby tylko wirtualnie ale jaka to pomoc! :D U mnie nic nowego - nadal w ogole nie ciagnie mnie do palenia - chyba za cieplo jest po prostu bo jak jovik nawet sobie nie wyobrazam jak moglam palic w taki upal ;) Pozdrawiam i zycze udanego wypoczynku wszystkim szesliwcom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ika370---> nic nowego z tym chłopem w domu :-) też mam na \"stanie\" legwana wersalkowego\" :-D Nie wkurzaj sie, nba pocieszenie to tez tak miewam z moim chłopem ,,,,,,:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Witam Pozdrawiam Wszystkich bywalców tego topiku i życzę miłego dnia. Dziewczynki jovik – ika370 wyrzućcie to z Siebie to Wam ulży nie ważne ze to nie na temat jeżeli to ma Wam pomóc tu wszystko jest dozwolone żeby tylko nie palić ja to już znam bo to tez przerabiałem takie jest zycie .Przepraszam, jeżeli cos nie tak napisałem .Jeszcze raz gorąco pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Jovik za pocieszenie,mysłam,ze tylko ja mam takiego zgreda w domu :D ,ale okreslenie \"legwan wersalkowy\" jest kapitale hihi ja to tej pory swojego starego nazywałam \"leniwiec\" ale od soboty został legwanem :D ,ale się wścieka :D.. i dobrze mu tak Złosliwcu---->dzięki za zrozumienie :) czasami naprawdę człowiek musi się wyszczekać bo w przeciwnym razie może to się skończyć pogryzieniem drugiej osoby :) Pogoda taka sobie niby sloneczko swieci,ale upału nie ma i chmurki zaczynaja cos atakowac. Moja kosiarka znowu po wykoszeniu połowy ogródka odmówiła posłuszenstwa:/dziwne jest to że jak mój slubny kosi, to ta małpa hula jak nóweczka:/ a mnie krew z palców leci od pociągania za linkę:/i to beskutecznie ;( może jak staruszka odpocznie to pozwoli mi dokosić:D Pozdróweczka dla wszystkich Cosmic,Hidden,Dorottka,Michalina7,Jovita,Jovik,Złosliwca i wszystkich,wszystkich BP :) miłego dnia wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LATO, LATO, LATO wreszcie :D Buziaczki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cos pusto ostatnio na naszym topicu,ale nie ma co się dziwić wszak za oknem piekna pogoda więc co zyje wyleguje sie pewnie na słonku ;) Cosmik---> widze,ze doczekałas sie na lato:) cieszę się,niech trwa jak najdłuzej :) Pozdrawiam wszystkich obecnych i nieobecnych 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu zdycham z gorąca :-( Ufff....... zero deszczu. Pragne poinformować kolezanke ika370, że zaklepałam sobie noclegi w Białym Dunajcu na 14-16 lipca!!!!!!! Robimy sobie góralski weekend!!!! Pomacham z \"Zakopca\" wszystkim górala a szczególnie Tobie- ika370!!!!! Nadal nie pale i nawet nie zamierzam. Buziaczki 👄 dla bywalców. Pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas temperatura umiarkowana tz. około 24 kreseczki +lekki wiaterek i jest cudnie :) Jovik--->B.Dunajec powiadasz:D mieszkam zaraz obok hihi tz w Poroninie :) 6 km od Zakopanego i jak wyglądniesz przez okno i głosno krzykniesz to Cię napewno usłyszę. A tak na serio to i B.Dunajec i Poronin są bardzo rozciągnięte więc zależy w której części wynajęłaś pokój :) mam nadzieję,ze pogoda Ci dopisze i jak kozica bedziesz zasuwać po Taterkach No to idę podlewać kwiatki i drzewka Pozdrawiam wszystkich 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przydało by się troszkę deszczyku wieczorkiem... złe dni minęły...nie wiem tylko co będzie dalej? jutro wyjeżdżam i odezwę się dopiero po 15.08. :) :classic_cool: ale mam dobrze :D pozdrawiam wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betibeti
Witam wszystkich . Dziś miałam rzucić to świnśtwo i niestety szło mi fajnie do południa a pożniej zapaliłam jednego no i pach !!!! Mam juz tego dość !!! Dołączam do Was i OD JUTRA NIE PALĘ !!!! NIE CHCĘ PALIĆ !!!! Pomóżcie mi proszę :) Wspierajcie mnie Teraz idę spać a jutro zaczynam nowe życie -BEZ FAJKI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
betibeti witam w naszym gronie nie palących .Chce Tobie powiedzieć ze wszyscy, którzy pozostali tu na tym topiku to naprawdę chcieli rzucić palenie i sa szczęśliwi bo się wszystkim udało Ci początkujący którzy od nas odeszli to podejrzewam ze nadal cierpią przez tego (śmierdziela ).betibeti jeżeli naprawdę pragniesz wyrwać się z tego nałogu to musisz co dziennie być tu razem z nami tu dostaniesz (wsparcie pomoc). A jest, o co wałczyć, bo nie palić to jest cos pięknego.Trzymam za Ciebie kciuki i jeżeli naprawdę tego pragniesz to wirze ze i Tobie się uda pokonać śmierdziela . Pozdrawiam Wszystkich i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betibeti a miałam nadzieje,ze nie bede juz najmłodsza stazem na tym topicu :( Pozdrawiam wszystkich :)nie napisze,ze cieplutko bo dostane w ucho od Jovika :D Zlosliwcu--->widze,ze podczas wakacji dyzurujecie z Jovikiem co drugi dzien na przemian :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×