Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość maandarynka
9 dzień bez papierosa tak mi dzisiaj ich brakowało że beczałam jak dziecko ,dom skończyłam sprzątać jestem na bieżąco ,ciągle szukam sobie zajęcia najgorsze są wieczorki przed telewizorem i kawa i jak wsiadam do auta i po sexie i po obiedzie ale co tam przeciesz nie zrezygnuje z tych wszystkich rzeczy dla fajek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Maandarynko, gratuluje.Jedziemy tym samym wozkiem,ja tez dzis 9 dzien BP.Super!!! Powiem ci szczerze,ze jak na razie nie mysle o papierosach. Tez dzis wycackałam mieszkanko:) Ile masz lat maandarynko i jak długo paliłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Ika*-->powiedz mi jak ty długo nie palisz i czy kiedys skusiłas sie na jednego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maandarynka
wiewiórka mam 32 lata zaczełam palić w wieku 17 lat bardzo szybko się uzależniłam nie raz próbowałam rzucić i wiem że jeden papieros przekreśla wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewióreczko--> nie palę dokładnie 3 miesiące,24 dni,50minut i 53 sekundy czyli dokładnie 116 dni :D w tym czasie nie wypaliłam nawet jednego papierosa,bo gdybym to zrobiła to dzisiaj nie było by mnie miedzy Wami tylko bym siedziała z palaczami na tarasie i paliła jednego za drugim. Nie myslcie,że nam się nie chce jarac .Chce ,czasami bardzo,ale szkoda mojej męki. Nawet dzisiaj fajur za mną łaził to z wiekszą intensywnością szorowalam mieszkanie:) Trzymam za Was dziewczyny wszystko co mozliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
jovik serdeczne dzięki za pozdrowionko i nawzajem :D ika cały czas tu jestem tylko się nie odzywałem pozdrawiam :D wiewióreczka, mandarynka pozdrawiam i życzę zawzięcia i wytrwałości :D:D słoneczko nie wiem co Tobie się przytrafiło ale głowa do gory pozdrawiam :D pozdrawiam Wszystkich serdecznie a szczególnie tych którzy potrzebują pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
ika*-->normalnie cie podziwiam i zycze ci cały czas wytrwałosci. Byli dzis u mnie na kawie rodzice.Powiedziałam im,ze jesli chca sobie zapalic to zapraszam na taras,ale nie palili. Nie pozwole juz nikomu zapalic u mnie w domu,poniewaz wiem(zdarzały sie juz takie sytuacje,bo czesto rzucałam palenie),ze wroce do nałogu,a tego bym nie chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem Wiewióreczko Ci się uda ,widać,że jesteś zdeterminowana :) Wierzę w Ciebie i jeszcze w kilka osób na tym wątku,które dzielnie walczą:) Ja też na początku podziwailam tych,którym się udało. Nie mogłam się doczekać mojego pierwszego miesiąca niepalenia a dzisiaj jak pomyślę,ze totakszybko przeleciało to wierzyć mi się nie chcę:) Tobie też przeleci ,nawet się nie obejrzysz:) Słoneczko--> wracaj do nas,przecież Wiem,ze i tak więcej nie zapalisz:) Dorottka--> też nam znikła :( buuuuu odezwij się dziewczyno!!! Mandarynko---> w Ciebie też wierzę:) Trzymajcie się wszyscy cieplutko. do jutra:) papa Złosliwcu---> a co Ty tak za tajniaka robisz??dalczego milczaleś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Tyle razy juz rzucałam palenie,ale jeszcze nigdy nie byłam tak zawzieta jak teraz.Mysle,ze to zasługa tego,ze ktos mnie wspiera(mam na mysli was wszystkich)!!! Pozdrawiam jeszcze raz wszystkich:)Jakby ktos chciał pogadac to bede na kafeterii do około 23:00. ZAPRASZAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
ika bo ostatnio tu jakoś cicho i nie wesoło wolałem milczeć żeby czasem kogoś nie urazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złosliwcu---- jak nie wesoło,wydaje Ci się :D to tylko takie babskie przekomarzania:D widzisz jak dzisiaj już grzecznie i spokojnie??:D Pozdrawiam Cię gorąco:) jak tam u Was z grzybami,dużo jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina 7
Witam.Mam pytanie do tych którzy już długo nie palą.Ile przytyliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina 7
Ja nie palę 5 miesięcy.Przytyłam 5 kg,spadłam 1 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz,a dłuzej nie palisz niż ja:) niestety ja zaczęłam się chamsko odchudzać,bo przez zimę przytyłam 12 kg,a później jeszcze 4 i była masakra a teraz nawet jeżeli nie schudnę więcej to płakać nie będę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina 7
Co zrobić żeby mnić mniejszy apetyt?Może ktoś zna dobry sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina 7
przepraszam za błędy,za szybko piszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolałabyś nie wiedzieć:/ ale nie żałuje ,bo inaczej nie dalabym rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina 7
Ika* jak długo nie palisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina 7
Ja 155,jestem równie dumna.Jedyne co mnie martwi to apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina 7
*Ika jak długo paliłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dzien dzisiejszy zapycham się owocami,nie jem kolacji,ale potrafię zjeść masę warzyw i owoców. Tojest najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paliłam coś około 25 lat:/ większość swojego zycia. Od drugiej klasy liceum,w momencie wybuchu stanu wojennego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina 7
Ja paliłam jedynaście.Rzucałam wiele razy,ale jeszcze nigdy nie wytrzymałam tak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina 7
Musze uciekać,bo "pan i władca "domaga się kolacji.Pozdrawiam serdecznie do kolejnego kliknięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Michalinko możemy Być z siebie dumne :D Po takim czasie jednak cięzko pozbyć się nałogu ,więc tym bardziej możemy puchnąć z dumy:) Uciekam,córka mnie wyrzuca z kompa. jednak mamuski o tej porze powinny spać Pozdrawiam Cię sedecznie i TRZYMAJMY SIĘ DZIEWCZYNKI I CHŁOPCZYKU:D papa🖐️ do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka 32
Czesc Ja nie pale juz drugi tydzien, rzuciłam to swinstwo razem z mężem. Pomogły nam tabletki, a palilismy ponad 15 lat. Narazie mój mąż zjada wszystko co ma pod ręką ( ja troche mniej ) ale mam nadzieję że to minie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisienka 32
To jeszcze raz ja, mam tylko nadzieje że wytrzymam tyle co Wy. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewióreczka33
Wisienka32-->zapraszamy na nas topik.Czytaj nas czasem i włączaj sie do rozmowy.W przyszłym roku zrobimy zlot niepalacych z naszego topiku:) Ja w momencie kiedy rzuciłam palenie czyli 9 dni temu,zaczełam sie od razu odchudzac.Nie jem kolacji,ale jak mam ochote na cos to są to albo suchary,albo płatki kukurydziane lub kisiel,no i oczywiscie owoce i warzywa.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×