Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Sloneczko, to conajmniej jak z \"Requiem dla snu\" ta lodówka, ale w filmie to się jeszcze przemieszczała... Tylko bez napadów na lodówki, bo ja podatna teraz jestem jak nigdy...:) Wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewióreczko moja kochana---> pocieszam, przytulam...trzeba kitkę pod kołderkę zapakować, wygrzać....nie płakusiaj...zdrowym trzeba być🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewiórko, uwaga! pocieszam!:) Wirtualnie przytulam! Nie rozklejać się proszę, dzisiaj ja mam monopol na ogólne rozmemłanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja tez niedługo zacznie się przemieszczac...jak ją na smyczy ze sobą prowadzać bede....jakoś mi ostatnio bardzo jej brakuje...dziwne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z drugiej strony, to nieźle można schudnąć ciągnąć taką wielką lodówkę za sobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczkooo--->moze ty cos przywiazłas ze sobą z nad tego moza coooo???Tescik by sie zdało zrobic:)Bo wiesz jak to jest wypadki po ludziach chodzą:)Bez obrazy oczywiscie. Jestescie kochani,ale nawet nie macie pojecia co ja teraz przezywam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty Fado masz racje !!!!!!....to ja jeszcze zamrażalkę doczepię...o teście tez pomyślałam...hehehehe ale byłby numer...a raczej nieprzespane nocki...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe...wiesz ile lat ubywa przez maciezynstwo:)Oczywiscie wiem,ze jestes jeszcze młodziutka.Teraz to pewno byłabys nastolatką:)Musze sie tez nad tym powaznie zastanowic.Ja jeszcze mam tydzien wyczekiwania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cometa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ostatni raz wołam :P Dzisiaj za zimno na spacerek po lesie :P we wtorek juz do pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda, a do tego zdrowa (to plan optymistycznie przypuszczalny jako efekt BP), wiewiórko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczkooo--->jestem cos ostatnio bardzo niecierpliwa,tez tak sie zastanawiam dlaczego,co jest tego przyczyna!!!Czas pokarze:) Fado-->ja mam 33 wiosny,ale taki cherlak ze mnie,ze szok.Bez przerwy cos mi dolega:)Co zrobic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczkooo--->Cometa chyba tylko z pracy pisze,takze nie wołaj,bo gardło zedrzesz sobie tylko.Wierze w niego jest twardzielem,tak samo jak Piotr46.Ciekawe co bedzie jutro!!!! Mam nadzieję,ze Piotr46 i Cometa zameldują sie w poniedziałkowy ranek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak ostatnio pisałam, ze z góry na dół same słoneczka były...maniaczka ????? No wiem, że chłopaki nasze to twardziele jakich mało...zaczekam do jutra...będe cierpliwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voytass
moze pomoze nowym rzucaczom bo mi troche pomoglo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I przekonasz sie, że z czasem zaczną ci zazdrościc..po za tym---> palenie nie jest już modne...więc czym ci mogą zaimponować twoi znajomi?????........smrodem???? Voytass ja w Ciebie wierzę...inteligentny chłopak jestes...twardym trzeba być, a nie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voytass - nowa rzuczaczka dziękuję za link. Ja pamiętam taki jeden obrazek z życia, jak to siedziałam dzielna i dumna w knajpie, w oparach dymu, a moi znajomi w niemałym szoku byli, zwłaszcza, że nie zakupiłam nawet piwa. Wtedy, a było to daaaaawnooooooo temu, na dłuższy czas rzuciłam. I jak to bywa, jeden malutki maszek wystarczył, aby wszystko zaczęło się od nowa... Natomiast nie zapomnę, jak wszyscy mi zazdrościli, hehehehe, w tej knajpie... Próbuj, próbuj...:) A ja chodzę aktualnie z kąta w kąt, cała jak w proszku, zupełnie niescalona, w kawałkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×