Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość jerzys
cygaretka-witam szoda ze poleglas mialas odwage zaczac mnie nawet tego brakuje prubuj od nowa to nie tragedia kazdy dzien bp sie liczy nawet w nie udanej prubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cygaretka
słoneczko- powoli wstaje, tylko zeby mnie znowu coś nie łupło Kinia- słaba i zdruzgotana ale postaram sie jej cos udowodnic raz mi sie udało i przez 3 lata byłam wolna od petów. wesolutka - no moze nie do końca było tak jak przed tym tygodniem, bo zdecydowanie mniej, ale jednak. Co do wspomagaczy to chyba nie bardzo dla mnie. U mnie jest tak ze moge w sumie cały dzień nie paliś , ale wieczór , czy knajpa .... cięzko. No i jeszcze jak dusza boli .... ALe dzisiaj połowa dnia bez dymu, malutkie zwycięstewko :))) Pozdrowienia dla wszystkich. Całuski mietowe , bo wyżuwam chyba 6 gume Orbit :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cygaretka
jerzys - poległam, ale bagnet w dłoń :))) Spróbuj więc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cygaretka---> jeśli w dzień wytrzymujesz, to wieczorem tez mozesz...jesli jednak wieczorem masz problem, to jednak jesteś uzależniona....a wspomagacze są dla wszystkich uzaleznionych....bez wyjątku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia/
tylko mocne postanowienie cos daje !!trzeba chcec. mnie juz nie kreci , choc nie powiem czasem o tym mysle. Ale na szczescie rzadko.I nie poleglam ..jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze małe porównanie---> dla czynnego alkoholika każdy powód jest dobry, żeby wypić.....niczym się od nich nie róznimy...jesteśmy uzależnieni...cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cygaretka
wiewióreczka 33 - a ona tj moja córka jest w takim wieku że powinnam jej dać dać przykład , bo jej rówieśnicy tj nastolatki pierwsze próby z dymkiem już dawno maja za sobą. Od małego ucze ją że w życiu nie trzeba się poddawać, że trzeba walczyć , a po upadku ddźwiogać się i ze zdwojona siła uderzać. Zdaje się słoneczkoo dziś mi o tym przypomniała :))) i czas najwyzszy udowodnić córce że tak jest. Oby wytrzymać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cometa
Witam was wszystkich jestem zarobiony wpadłem powiedzieć wam że się trzymam 22 dzień WALCZYMY pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoż Qrde....ile mnie to czekanie nerwów kosztowało...ale ja pisałam, że jesteś z wiewióreczką razem moim pewniakiem....cudowne uczucie- nie mylić się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cygaretka
słoneczko , cygaretka, - racja , może wypróbuje. Mnie jednak bardziej niz głód nikotynowy martwi cos innego , albo na równi - miałam ostatnio wiele przejść , poplatało mi sie troche zycie , w zasadzie dlatego wóciłam do palenia i palenie stanowiło dla mnie swoista oazę w umeczonej myslami głowie.... Kiedy mnie dopada, uciekam w palenie, choć już coraz mniej... mam nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cygaretka-->daj corce przykład!!!To na kogo wyrosnie twoja pociecha,to głównie twoja zasługa.nie pozwol na to zeby zaczeła palic.Świeć dla niej przykładem!Ja przez pierwszy tydzien byłam tak nerwowa,ze wyzywałam corcie o byle co,ale ona wiedziała,ze to wszystko pod wpływem nerwow.Wytrzymała to,dzis jest ze mnie bardzo dumna.52dni BP!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cygaretka--->gdybys wiedziała o naszych kłopotach,to my bysmy musiały palic do konca zycia chyba!!!To,ze palimy to nie zasługa naszych kłopotow.Naprawde!!!Nikomu nie jest lekko w zyciu,ale tylko przez to masz sie truc!!!Walcz!!!Jestesmy tu po to,zeby ci pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoje w życiu przeszłam...pisałam wcześniej...żadna tajemnica..po śmierci syna powinnam chyba zajarać się na śmierć....kazdy powód jest dobry...żeby się unicestwiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cygaretka
dziekuje wiewioreczka aż chce się próbować, masz racje nikt różowo nie ma i setny i tysieczny raz sobie powtarzam ze TO MI NIE POMOŻE!! NIKOMU NIE POMOŻE!! będe walczyć, chce zobaczyc dumny uśmiech mojej córki i chce mieć mocny argument kiedy nie daj Bóg ona kiedyś siegnie po papierosa, powtarzam jeszcze raz Nie DAJ BOŻE, odpukuje w niemalowane i spluwam przez lewe ramie. A teraz nurkuje sobie w papiery, to tez dobry sposób żeby nie mysleć o dymku. Trzymam mocno za wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cygaretka
słoneczkoo - w dłonie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla czytających nas po cichu---> tu nie zawsze tylko o zarciu, tyciu i sexie...hahaha...czasem trzeba powage zachować...i walnąć odpowiednio mocno...:P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym sobie trche o sexie oklikala, a co hehhe mam faceta od tygodnia w kazda noc wiec czasem trzeba dzialac ostro, tylko czesto mebli brak dla spelnienia jakiejs fantazji... ale kombinowac aby przetrwac trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia/
od tygodnia ???? hm ,a wczesniej jak bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia/
no coz... :( zlapalas mnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinia/
jak nie pale mam wiecej czasu na ...myslenie o tym co zakazane.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voytass
witam!!chcialem sie zapytac czy to normalne ,ze ja wogule nie kaszle ani rano ani wogule a pale 8 lat od dzis znowu sprobuje rzucic ,ale odpowiedzcie mi na pytanie bo jak slysze to kazdy sie zali na ten ranny kaszel i bol glowy a u mnie nic takiego nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×