Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Nikito nie siegaj...to nie powod....to nie pomoze przeciez !Przykro mi:( Moja kolezanka tez dzis zakonczyla zwiazek:o Moze tak musialo byc..... Trzymaj sie i wierze , ze nie zapalisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych , spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, a w nadchodzącym Nowym Roku 2007, spełnienia najskrytszych marzeń, samych radosnych i słonecznych dni 🌻🌻🌻🌻🌻👄🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Wszystkich - dobrych, mocnych w \"postanowieniach\" Świąt... Świąt mądrych, spokojnych, zwyczajnie dobrych..., takich w sam raz...:) Gadzinko? Pobiegłaś po fajki? Nie? A jeśli tak, to szybko wyrzuć paczkę, silna z ciebie baba, więc...., no sama wiesz, tak czy tak, nie masz wyjścia, dasz radę! Balbina! :) Setunia! Podrzucaj swoją \"iskrę\", to pomaga! Specjalny buziak dla Ciebie! Kinia? Niby ziomalka, a nie widać... Katia! :) Tak cudnie dyżurujesz na topiku, bez Ciebie pogubilybyśmy się... Złośliwiec? I jak? Choinka okiełznana? Świeci i błyszczy? Ha, to pewnie odwaliłeś kawał niezłej roboty! Jelena? Towarzyszę ci w ukryciu... , wiadomo, jak tu się chwalić BP, skoro w tajemnicy... brakuje mi ochów i achów..., jaka to ja silna, hahahahaha..., wiesz, o co chodzi... Wiewióreczko? :) Napisz coś... Słoneczkoooo, dobrze, że jesteś..., że byłaś..., dla mnie ważne..., życiowo - ważne... Jerzys, zajrzyj, na chwilę chociażby, na jedno zdanko..., ma się rozumieć dysortograficzne..., bo tak było swojsko i fajnie... Alleaffar :) Cometa, szczególnie pozdrawiam, bo zaraz po świętach zmykam sylwestrowo do Krakowa, a to Twoje miasto przecież, kurcze, czyba, że się mylę, ....ale Kraków, to moje cudne miejsce... Pozdrawiam! Wszystkim - dobrych dni! Ludzisk, tyle tu, że hej, bywajcie, nie miejcie za złe, że nie wymieniłam...Świąteczniejcie jak najpiękniej można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, shit, wala twist, zapomniałam o Tobie, jak żyjesz? Odezwij się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado, Fado:)a Ty jeszcze nie spisz pracusiu?;) Tobie rowniez fajnych swiat:0 najwazniejuesze to czuc sie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, jaki pracuś ze mnie, leniwiec jestem maksymalny, dobrych świąt...., buziaki ..., jak tam ryba po grecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fado ja tez leniwiec [pisalam juz:D] ale jesli chodzi o gotowanie.....lubie pichcic , wiec to dla mnie sama przyjemnosc:classic_cool: A rybka palce lizac[ skormna jestem , co?:D] najadlam sie tym rpobowaniem:D A teraz uciekam spac , bo jutro jeszcze troszke do zrobienia;) Dobranoc Fado:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweet Wesolych......:) Kurcze!Wszyscy sie w kuchni uwijaja tylko ja sobie jeszcze siedze:o To uciekam:D 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję i również życzę wszystkim Zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt .. :) 🌻 nikitka-nowa przykro mi :o to musi bardzo boleć ale pamiętaj - nic w naszym życiu nie dzieje się bez przyczyny! Mam nadzieje, że nawet jeśli poleglaś w tej walce to wrócisz do nas szybciutko i znowu zaczniejsz żyć BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani poległam jest mi bardzo ciężko:o :(. Ale prosze Was chcę walczyć dalej. Pozwólcie mi zostać. I nie liczyć Wszystkiego od nowa. Odejmę sobie ten dzionek mojej klęski wiem że to nie uczciwe ale nie jestem wstanie zacząć od nowa od pierwszego dnia wiem że to oszukiwanie siebie i innych. Ale znam siebie głupie babsko.Czy moge pisać abym ten dzień zapamiętała 28-1 BP.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani dla Was najszczersze zyczenia świateczne!!!! Idą Święta wielkim krokiem, Pachnie drzewko w waszym domu. Patrzyciena nie ciepłym wzrokiem, I życzenia złożycie komuś... Bóg się rodzi dla nas wszystkich, W stajni płacze tak ukradkiem... Znów odwiedzisz swoich bliskich, I podzielisz sie opłatkiem... Na te Święta co nadchodzą, Życzę ciepła i miłości. Niech Was ludzie nie zawodzą, I niech uśmiech w sercu gości 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadzinko glowa do gory!!!! jestesmy tylko ludzmi!!!! raz sie nie udalo nie oznacza to ze calkowicie poleglas ja w Ciebie wierze!!!!!!!!!!!!!! Niesamowicie mocno!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzinko 47 – musisz z nami zostać jeszcze nie poległaś przegrasz jak od nas odejdziesz – przecież jesteśmy tylko ludźmi rób co tylko Tobie się podoba ale o jedno Cię proszę NIE PAL w ciężkich chwilach pomyśl o nas jesteśmy z Tobą BP jak będziesz mogła to się odezwij :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzinko zostan z nami!:) I dzielnie odliczaj kazdy dzien BP:) Wesolych spokojnych swiat:) Smacznej wieczerzy!:) Uciechy z prezentow:D 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani jesteście Wspaniali :D. Bardzo się cieszę że mogę z Wami być. Powiem szczerze że bałam się tu dzisiaj zajrzeć. Wszystko opowiem jak będe miała więcej czasu. Ale dopiero teraz moge spokojnie świętować.Znowu bez śmierdziela. Miłego wieczoru wigilijnego w gronie rodzinnym 🌼🌼🌼🌼👄👄👄 gregia 🌼👄 złośliwiec 🌼👄 setunia🌼👄 i dla wszystkich bywalców 🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie wszyscy wspaniali przegrałam tę walke. dziękuję wszystkim co mnie wspierali. Trzymam kciuki za pachnących.Może następnym razem. I wiem że kiedyś mi się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzina47...Wesołych Świąt, popal sobie kilka dni, nastaw się duchowo(psychicznie) i zacznij do nowa np: od 01.01.07 ...a ile nie już paliłaś? [czesc ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadzinko ja wierze , ze Tobie sie uda:) Trzymam kciuki:)🌻 Moja sis kupoila naszej mamie pod choinke m.in. gumy na rzycanie palenia;). Cos czarno to widze ale mysle , ze jak mama sobie postanowi , to jej sie uda;) Powiedziala, ze zacznie rzuc od 01.01.2007:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Świątecznie i czule wszystkich! Nie zaglądałam do Nas przez ostatnie 3 dni z bardzo prozaicznego powodu ...... robota mnie pochłonąła w totatlną otchłań!!!! Ale właśnie wróciłam cała i nawet nie poobijana. Trochę poświętowałam, pojadłam i zasiadłam na topik i co widzę....... Jasna dupa GADZINA do cholery wracaj w te pędy tutaj. Skoro ja trzymam się , to Ty tak samo dasz dalej radę, a że nastąpiła maluska porażka, no cóż zdarza się! Nie przekreślaj tych 30 dni tylko odlicz sobie karnie -10 i zaczynaj od dzisiaj znowu walczyć pachnąco ze śmierdzielem. Ja w każdym razie jestem z Tobą całą sobą, caymi siłami, całym swoim jestestwem - a jest tego trochę. Powiedziałabym nawet że trochę więcej niż trochę bo od momentu rzucenia Smierdzieli dojrzałam , że mimo nie jedzenia na szali wagi jest do przodu jakieś 4 kilosy. Najwięcej to chyba idzie mi w biust!!!!!!!!! No cóż lekką załamkę zaliczyłam, ale wzięłam w obroty skakankę i hulahoipa i dalej dzielnie walczę. A jeżeli ja potrzfię to Ty GADZINKO tak samo dasz sobie radę! Odezwij się!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc🖐️ Balbina ma rację!! Gadzina wracaj ale już!!! Tak nie można.. bądź przykładem dla innych. Nie poddawaj się i WALCZ. Jak przeczytałam, że się całkiem poddałaś to mi się przykro zrobiło. :( Może to i śmieszne ale znalazłam jeszcze jeden powód, który sprawia mi radość z tego, że porzuciłam nałóg. Wiem, że jest garstka ludzi, która cieszy się z tego, że ja nie palę. Wiem, że w trudnej chwili ..w chwili kiedy czai się śmierdziel oni mi pomogą. Mogę na nich liczyć. Zawsze odezwie się ktoś kto przypomni dlaczego znalazłam się na tym forum, ktoś kto podtrzyma na duchu, ktoś kto we mnie wierzy, ktoś kto pochwali. Gadzina jeśli dziś też zapaliłaś to po przeczytaniu tego nie pal, proszę.. proszę nie tylko ja ale także i wszyscy tu zgromadzeni którym na Tobie zależy. A teraz wyrzuć tę paczkę fajek i czekamy na Ciebie. Dziś to mój 17 dzień BP - możesz liczyć razem ze mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alleaffar si:) moj dziadek nie pali:classic_cool: sama sie dziwie i w to nie dowierzam;) zawsze widzialam go z fajeczka , zreszta jak kazdy kto go zna:D mam nadzieje, ze mam rzuci:) zostanie jeszcze mlodsza sis:o ale tez nad nia sie popracuje:D;) Ale tu cichutko dzis;) to chbya dobry znak.wszyscy spedzaja swieta , ladnie z rodzinka:) Spokojnej nocy🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kRaKu 89
Wiesz jeżeli chcesz rzucić palenie potrzebna jest czasem odpowiednia motywacja (tak jak w moim przypadku)...Tą motywacją okazała się moja dziewczyna, choć nie nalegała abym rzucił i nie tepiła Mnie za to, wręcz była tolerancyjna ale postanowiłem że robi dla Mnie dużo i choć w taki sposób moge okazać jak mi na Niej zależy i pokonać nałóg...rzucić to bez czego nie mogłem żyć...Skarbie Kocham Cię i dziękuje za wszystko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bully
Czesc!!!od nowego roku postanawiam rzucic palenie jestem juz nastawiony na to ostatnie 5 dni o 12 w sylwestra pale ostatniego mysle ze bede sie tu udzielal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraku kazdy motyw jest dobry , bo w slusznym celu:) gratuluje! Bully mam nadzieje , ze sie uda:) Ja mysle , ze gdybym ja tak planowala, ze tego i tego dnia rzuce fajki , to byloby mi jeszcze ciezej z tym skonczyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia - :) Rzeczywiście, ryba palce lizać! Odpowiadam na wcześniejsze, bo dopiero jestem! Czaruj nadal mamę! Fajny prezent na gwiazdkę! O, nowe posty od chcących \"rzucić\". Trzymajcie się chłopaki! I zaglądajcie! Gadzina! Dobra, ile paczek wypaliłaś? Ale już wracaj na topik! I to szybko! Świątecznie dla Wszystkich! :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego wieczorka 🖐️ Setunia 🖐️ pora popracować nad mamą Nowy Rok to dobra data na rzucenie palenia, zachęcam wszystkich niezdecydowanych 🌻 Różnica jest ogromna, naprawdę nie warto palić, ja bardzo żałuję że tyle lat paliłem.....już nigdy nie zapalę!!!!!! 107BP 🌻🖐️ Gadzina wracaj i to szybko, czekamy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×