Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Jako niepalaca do tgematu tak. Ja ide "zaraz" do roboty, wlasciwie to czy predzej, 2 tyg szoly mi zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pajonk-tak jak mieszkalam na 1 roku z fajnymi lokatorkami tak brat o rok mlodszy odemnie dolaczyl do Gdanska i starzy postanowili nam chate wynajac i jakos tak sobie zyjemy.Wiadomo jednak , ze kazdy by chcial zyc po swojemu i nikomu nie wchodzic w parade;)To nie jest dobre rozwiazanie umiescic brata i siostre w jednej chacie -jesli chodzi o nauke to jest luz -nie przeszkadzamy sobie do egzaminow ale jesli chodzi o zycie osobiste to juz gorzej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ruda dalej Cie drazni moj sposob wypowiadania sie czy juz mniej " Rudas pytanie zadalem, nie olewaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kocurka ale Ty masz przynajmniej super życie. Maszfaceta, studiujesz na dwoch kierunkach a ja se opierdzielam na studiach no i faceta brak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evedaol
ja nie do tematu przepraszam ale pomocy . mam pytanie nie biore tabletek... kocham sie z chłopakiem bez zabespieczenia ale zaznaczam ze nie konczy we mnie... teraz dostałam miesiączke i trwała ona jeden dzien własciwie nie wiem czy moge to nazwac miesiączka bo w ciagu dnia pojawiło sie tylko pare kropli na podpasce a pozniej kompletnie nic....? czy to mozliwe zebym zaszła w ciąze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocurka to wina tej strony kafeteri-ja czesto mam problem zaladowac ta stronke b pisze ze jest ERRoR.gadu mi tez nawalilo wiec nie moge pisac tam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pomoge bo to problemy nie z moej dziedziny:) Ruda nie widzialem zebys odpisala, a ze sie z sieciua dzieje to wie bo wczesniej probewalem napisac z pol h i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisałam ze zdecydowanie nie. juleczko moge Ci oddac faceta jak chcesz, własnie poszedł do miasta i nie odpisuje na smsy bo sie obraził :/ wypas, dobrze ze jeszcze pale tylko szkoda ze nie moge tego zrobic bo ojciec nie spi:/a tak mnie ssie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, ze moglas zajsc.:P Bez zabezpieczenia ??uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu. Przeciez plemniki sa nawet w ; sokach' faceta mimo ze nie mial jeszcze wytrysku.Polknij sobie 72 godziny dla świetego spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda juz widze- moze to za to ze przedstawilem juz jak towidze i mi ulzylo. Po prostu nie trawie palaczy i znam na to sposob ale moze zamknijmy ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evedaol
apteki 24h mnie załamały:( 3 testy ciąża 2 nie:( a 72 godzina mineła jakies 2 tygodnie temu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ecH kocurka obrazil sie i mu przejdzie. Musi walnac focha , zeby poczuc sie lepiej.Ja juz od dluzszego czasu jestem sama bo wpakowalam sie w ;nieodpowiedni zwiazki' i chce spotkac juz tego jedynego :D Nie wiem czy zauwazyliscie ale teraz jest wielko BOOM na sluby -22 latkowie biora sluby a to mnie jeszcze bardziej dobija;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie rzucam palenie, spaliłam ostatnią fajkę i KONIEC. Mam nadzieje że mi się uda. Już tyle razy próbowałam i nic. Mam nadzieje że przyjmiecie mnie do grona \'rzucających palenie\" i pomożecie walczyć z tym nałogiem :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to skoro 2 tesy na 3 wykazaly ze nie jestes w ciazy no to raczej nie jestes(dziwne tylko ze ten trzeci test wykazal ze jestes -chyba ze zle Cie zrozumialam jak pisalas ze 2 na 3 wykazaly). Teraz juz nic nie mozesz zrobic. Zrob sobie jutro moze jeszcze kolejny test i jak bedzie ze nie jestes to jestes.Idz do ginekologa -on Ci powie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pol grupy na geo pazareczane a na kosmetyce polowa juz dawno po slubie:( a ja bede stara panna, najwyzej obie bedziemy razem mieszkac i miec kota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evedaol
zrobiłam 5 testów... 2 wskazały ze nie a trzy ze tak:( pojde w poniedziałek do ginekologa obym nie była...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszisz isc ! Ja masz takie dziwne wyniki-musisz zle robic te testy.One powinny wykazac wszystkie , ze jestes badz nie w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×