Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

U mnie jest na recepte i kosztuje 38 zł kuracja na cały miesiąc. Ale jak czytałam na innych forach to w różnych częściach Polski jest inaczej, raz na recepte raz nie. Może spróbować bo przecież nie zaszkodzi. Aha i najważniejsze nie zawiera nikotyny tylko substancje zastępczą która nie uzależnia!!! Kuracja jest na cały miesiąc a ja brałam chyba 7 dni, mój misiek dłużej ale też nie cały miesiąc. Jedno opakowanie starczyło mnie, miśkowi i jeszcze nam zostało i dałam kumpeli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mordusiak nie liczy sie jak , liczy sie, że ie palicie!!! Byłem na piwku ze znajomymi i dwoje palilo... aleeeee ich pogoniłem. Jeszcze rozumiem jak fajke schowa jakos pod lawke, a nie wyjebie na srodek bez pytania i dymi kazdemu prosto w twarz tym dymem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już niedługo skonczy sie palenie w knajpach :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość submag
TO JEST TO O CZYM MARZĘ. OD KILKU LAT, DOKŁADNIE 6 I 2 MIESIACE, ODKAD RZUCIŁAM PALENIE PRAWIE NIE CHODZE DO KNAJP. MAM OGROMNA OCHOTE ALE NIE JESTEM W STANIE WYSIEDZIEĆ W DYMIE. BOLI MNIE GŁOWA I ŹLE SIE CZUJE. JESTEM SKAZANA PRZEZ PALACZY NA SIEDZENIE W DOMU....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu kiedy słoneczko za oknem świeci to na forum pustki:( Nie wiem co to będzie kiedy wiosna w pełni do nas zawita. Już wiem na forum będę tylko ja, mordusiak:( smutno mmi tu samej:( czy ktoś do mnie dołaczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie skonczylem patrzec na przurocze zaloty moich pupilkw (pajączków rzecz jasna), ktora skonczyła sie namietnym stosunkiem i pospieszna ucieczka pana pajaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mordusiak 🌼kochana kobitko a co to jest słoneczko?:D W Gdańsku to od kilku dni mamy pochmurną pogode:( Niestety.Ja dzisiaj cały dzień w chacie siedze i nie wiem co ze soba zrobić.Nastrój zryty przez tą aure. Chyba wybiore się do kina na film o U2 z okularami trójwymiarowymi:D. Ciekawe jak to bedzie wygladalo taki seans w 3 wymiarze bo jescze na takim nie bylam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
submag---nie przeginasz troche?Owszem wali po oczach tym dymem ale od razu głowa Cie boli i przez to do knajp nie chodzisz? Nie przasadzajmy;) Ja już przyzwyczaiłam się do tego i jakoś nie zwracam na to uwagi.Takie są uroki bycia w knajpach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłem na filmie 3D. O rybach i morzu. siedzialem jakos przy poczatku i była masakra. No ale była reklama filmu o dinozaurach (od razu chcialem na to isc ale klasa nie chciala- bo to w gimnazjum bylo) Jak zaryczał i wystawił łeb z ekranu to nie wiedzialem czy sie schować czy spier**** ile siły w nogach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Submag-soory odwołuje tamto co napisalam. Zle to w slowach ujelam.Jak czytam teraz tą swoją wypowiedz to tak jakbym była za prawami palacza.Tak nie jest.Chodziło mi tylko o to, że nie powinnas z tego powodu rezygnować z knajp. Palacze zawsze beda wokól nas czy nam sie to podoba czy nie. Wiesz mnie prawie codziennie bolała wieczorami głowa jak paliłam.Teraz jak jestem w knajpie to owszem przeszkadza mi ten dym ale nauczyłam sie juz kompletnie na to nie zwracac uwagi.Palacze nie beda wybierali za mnie do której knajpy chce iść i w jaki dzień ;) Wiecie a nawet jak bedzie ten zakaz calkowitego palenia w knajpach to myslicie ze to sie przyjmie? Niby palacze tak chetnie deklaruja swoja chec do wprowadzenia tego zakazu ale jak wejdzie on w zycie to nie beda tacy zadowoleni i beda go lamac.Co wy o tym sadzicie?Zakaz cos da czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie siadaj w pierwszych, najlepiej po srodku, albo ciut dalej, i oczywiscie na wprost, bo inaczej to on nie wyjdzie z ekranu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak palaczowi klamke do głowy przystawisz to moze i nie bedzie palił... Nie ma takiej opcji zeby palacz nie zapalil w knajpie, juz predzej sie przezedzi w knajpachniz oni zrezygnują z siana. Troche jak kon, nie?:) pokazać siano a on za nim pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna Pajonk no dzięki za rdy ;) Już chciałam wychodzić wcześniej z chaty , żeby te pierwsze miejsca zając. Nie wiedziałam, że trzeba też z boku. Ok to obsatwie miejsce gdzieś dalej niz po środku i bardziej po bokach:D Nie jestem wielką fanką U2 chciałam zobaczyć tylko jak ten 3 wymiar wygląda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie usiadz na wprost. Ptrzeszedlbym sie jeszcze raz na to ale o dinozaurach. Robi to wrazenie okna, stoi se stoi nagle przerazliwy ry, wystawia leb z okna i normalnie widzisz zeby wielkości noza kuchennego pare metrow przed Toba. Z rybkami tez bylo fajne ale momentami, troche sie czulem jak nurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juleczko w odpowiedzi na twoje pytanie czy palacze wyjdą z knajp jak już zakaz wejdzie w życie, odpowiadam że jak będą mieć taki charakter jak ja to wyjdą:) Chodziłam do knajp gdzie się nie paliło i grzecznie wychodziłam przez pub żeby uszanować innych:) tylko że nie wszyscy zachowują się jak mordusiak. A swoją drogą też chętnie wybrałabym się na film 3D. Muszę wyciągnąć miśka w nagrode za nasze 2 m-ce BP. W końcu w kieszeni zostało jakieś 800 zł :) Pajonnnk --------- czyżbyśmy byli równolatkami? gimnazjum (qurde jak ja nie lubie używać tego słowa) też mam za sobą! A tak wogóle to padam na twarz! Całe popołudnie dzielnie pracowałam fizycznie przy noszeniu kostki brukowej na mój nowy chodniczek:) i po co chodze na siatkówke i od poniedziałku na aerobik jeżeli mogłabym się zatrudnić na pół etatu w firmie brukarskiej i popołudniami miałabym darmowego a nawet płatnego instruktora fitness :) oj troszkę mi się w głowie miesza a przede mną weekend na uczelni:( Łoo matko na samą myśl umieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No polecam polecam mordusiak pojść z miśkiem na taki film.Ja właśnie wróciłam i jeszcze jestem w szoku.Miałam wrażenie, że jestem na tym koncercie.Wokalista U2 był na wyciągnięcie reki i w niktórych momentach to myślałam, że ludzie zaczeli w kinie tanćzyć -a to tańczyli na koncercie.Naprawde niezłe wrażenie.Żdziwiło mnie tylko, że peło ludzi było w wieku 50 lat a młodych tyle co nic :P Siedziałam w 3 rzedzie na samym środku:D A z tego co wiem pajonk jest rocznik 86;). Myślalam, że jesteś mordusiak 85 tak jak ja i kocurka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Mordusiak, ktory jesteś rocznik?Oł Fack, to tylko ja taka stara baba miedzy Wami:D Rocznik 80 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem okropną przestępczynią i zaraz będę oglądać filma na kompie. \'Wszystko za życie\' (Into do wild), numer jeden w Polsce obecnie. Ponoć będe ryczeć na koncu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo miales chyba meila tu podanego i tam pisalo 86-albo mi sie coś pokićkało;) jasne , że sie podobało:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyszlo.-bo tam nie bylo takich efektow jak na tym Twoim filmie o dinozaurach.Chcialabym pojsc np na King-konga w 3 D (niestety nie ma go w 3D -wogole malo filmow jest w 3 wymiarze).Po prostu mialam wraZenie jakbym byla na koncercie.Wokaliscie u2 to nawet zmarszczki na czole widzialam i pot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosłabiutko. idz se do centrum hendlowego w lodzi. nie pamietam jak sie to kinonazywa. Chyba daleko treche masz:> ja mam 70 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys byla seria we telewizji. lecialy 3 jakies hilmy, pamietam ze byl king kong (eszystko w 3D) bo wlasnie u kumpla ogladalem (ake ten stary king kong... a poza tym byl słaby w 3D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×