Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

ja tez juz mam dzis dosyc,kuzwa piepszony jambo jet jezdzi do 5 km potem skokami do przodu,brak slow i sil do niego,gaznik musze czyscic a nawet nie wiem gdzie:( masakra jakas ja-ka no coz licznik na zero i od nowa jechane ale taeraz to juz zwziecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrtaa
Witam.MOŻNA DOLACZYC DO WASZEGO GRONA?MOZE FAKTYCZNIE W GRUPIE LATWIEJ... NIE PALE OD 1.06-PRAWIE TYDZIEN.SREDNIO WYPALALAM PACZKE DZIENNIE.KOLEJNE RZUCANIE PALENIA-MOZE TYM RAZEM WYTRTWAM DLUZEJ?? PIERWSZA PROBA(UDANA)-OKRES CIAZY,POTEM KARMIENIE--3 LATA,POZNIEJ POSZLO O ZAKLAD-WYGRALAM-ALE WYTRZYMALAM 1,5 ROKU. SZCZYT GLUPOTY Z MOJEJ STRONY,ALE ... TERAZ--POZYJEMY-ZOBACZYMY;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buu.. Musi być do zera:(? To tamte dni nic a nic się nie liczą:(? Ale ładnie potraktowałam tą paczkę no nie:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy też tak te liczniki do zera nawet po dłuższym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym sie zlamala uznalabym ten czas niepalenia za stracony i licznik liczylby od zera a wrecz jakby sie dalo od minusa ,inus tyle ile zaprzepascilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kineza
ciągle od nowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Wy bezlitosne dla mnie;). Ech.. wiem wiem, tylko tak strasznie szkoda jak patrzę na te 9 dni i minus 130 fajek:(. Buu, będę dziś płakać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile prób rzucania macie? Tylko nie piszcie że jedną bo się załamię:)!!! Ale ostatnio przetrzymałam 4 dni, teraz 9 to może jakoś to coraz lepiej pójdzie. A to po prostu była głupota, głupia reakcja na stresową sytuację. Bo co zawsze robiłam latami jak się zdenerwowałam? Pierwsza rzecz-"wkurzyłam się-muszę zapalić". Tak zawsze było:), nic innego nie było pierwsze na uspokojenie tylko najpierw odpalenie fajki. Muszę podpytać co robią niepalący jak się strasznie zdenerwują:D. No dobra,już zeruję ten licznik, ech.. :D :D :D (przecie wiem że muszę go wyzerować, tylko chciałam się upewnić hihi;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no co ty ja-ka ja nie jestem bogiem iles tam lat temu mialam chyba ze 3 proby,a teraz tez bym sie zlamala i to w drugi dzien tylko jak uslyszalam jak moje dzieci chwala sie babci ze mama nie pali to mi sie wstyd zrobilo i sie wzielam w garsc i tak juz 100 dni sobie nie pale:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a konkretnie to Nie palę już 105 dni (+ 10g26m07s). Ilość niewypalonych papierosów: 2108. Będę żyć dłużej o 16 dni (+ 02g35m39s)! Zaoszczędzone pieniądze: 738,04 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja 2 godziny,30 minut niewypalone 2 papierosy zaoszczędzone 47 gr Na lizaka już mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem nowa i po kilku dniach czytania postanowłam cosik napisać.Nie pale 13 dni z tabexem,juto napisze więcej bo dziś już nie dam rady.Trzymam kciuki za was i za siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja również witam Kastanietę i Marrtę:-) Jak mija przednocek czyli wieczorek?;) Ja sobie odpoczywam, ściągam film \"Człowiek z marmuru\" i popijam Żubrzyka,bez papierosa oczywiście,czym moje drogie zajmujecie ręce, zamiennie do tego nawyku trzymania papierosa? Pozdrawiam ciepło, Żubrzykowo:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Atydea! jak miło że tu ktoś jeszcze o tej porze nie śpi*-) wiesz co ja nie mam jakoś problemu z rękami... bardziej nie wiem co z myślami zrobić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----------++--------------
Nie palę już 133 dni (+ 23g47m18s). Ilość niewypalonych papierosów: 1071. Będę żyć dłużej o 8 dni (+ 04g31m13s)! Zaoszczędzone pieniądze: 361,77 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plusikom i minusikom gratuluję pięknych i długich dni bp! zmykam do wyrka jutro też jest dzień dla mnie niestety znowu pracujący bleeeee ale za to bp *-)*-)*-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piję to piwo,męczę je i męczę i jakąś chandrę, czyli jak to się teraz mówi wśród młodzieży doła,gapię się w ten komputer i jakoś łzy mi napływają do oczu i znowu wrażenie że coś ucieka w życiu a ja nie jestem w stanie tego dosięgnąć ani zobaczyć żeby stwierdzić co to..ehh na filozofowanie mi się zbiera teraz..Wszystkie jużeście spadły/wpadły do/na łóżko? Zostałam sama na polu bitwy?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estem ,czuwam,pozdrawiam całe pachnące grono BP.U mnie jest 20,15 więc mogę czuwać i wspierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×