Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

kapi84 ______a ty jaki masz staż w paleniu??? jeśli mniejszy niż ja i sądny to chyba widzisz ze nie warto czekać aż 18 lat z decyzją rzucenia palenia?!! prędzej czy później i tak trzeba rzucić więc po co później jak można prędzej????!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogóle to gdzie reszta towarzystwa???? julcia atydea ja-ka dodob i inne pachnące dziewczyny... wyłazić!!! natychmiast! co my tu mamy same z sadnym dniem dzis wieczorkiem powiekszać ilość postów???*-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damy radę
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien piwka nie lubie ale chyba sobie drina zrobię! jutro dopiero mam na popołudnie do pracy więc..... ooo ktoś nowy się pojawił??? damy radę _____kim jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubie piwko:D driniol ,raz na ruski rok tez moze byc,bo tak to mocniejsze alkohole raczej odpadaja.a wiesz co jest pychotka??kawa z ekspresu ze smietanka cukrem i advocatem-pychotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm musi byc pychotka ... wypróbuje.... a mówiąc drin nie mam na myśli cięzkiej artylerii - moj ulubiony to czerwone martini plus sok grapefruit rubinowy plus cytrynka plus kostki lodu mnaimmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w jaworznie mieszkam to na śląsku jest *-) a nam z jaworzna wszystko można hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz przynajmniej wiemy czemu tak dlugo palilysmy he he bo my i tak widzimy czym oddychamy,tzn w gliwicach akurat jest stosunkowo czysto:D a w jaworznie mam rodzine;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mariola18 rodzinke mam w Jaworznie a klikam z Trzebini:) Więc blisko mamy do siebie gdyby któraś z nas kopa potrzebowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę to my prawie po sąsiedzku jesteśmy hihi ja w jaworznie tez juz mam czyściutkie powietrze .... a jakie w domku teraz mam czyściutkie.... aż milutko że hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha!! i co nam teraz powie trojmiasto?? ;p umawiaja sie na rowerki o piwko bez nas:( ale my na piwko tez juz mozemy sie umawiac :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę śląska trójca hihihii choć nie - mordusiak to małopolszczanka jest! a jak ja się urodziłam to jaworzno też było w małopolsce hihi a mordusiaczku ja jeżdzę czesto do trzebini i za też - jeżdze kopa fundować mojemu bratu za papierochy ale on nic nie chce kumać niestety ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem,żyję..:P Zabieram się za \"naukę\" - czytaj: improwizację materiałów na jutrzejsze kolokwium z metodologii, nie palę rzecz jasna, zastanawiam się co zjeść,wiem wiem późna pora strasznie.. A teraz takie coś mi do głowy na biegu przyszło,ahh jak dawno nie miałam weny do swoich wierszy tak teraz zacznę chyba tworzyć poematy o papierosach, o niepaleniu hihi :-) \"Camel,L & M,każda fajka... To nie jest bajka.. Dmuchniesz,chuchniesz no i cuchniesz.. Na ubrania,nawet Perwoll nie pomaga Wyrzuć paczkę,zapalniczkę.. Schowaj na dno popielniczkę,otwórz okno Zmień firanki..Wypij wina ze dwie lampki.. Weź marchewkę..Przegryź sobie.. I zapomnij o tym głodzie..Głodzie strasznym,tak śmierdzącym, ogłupiającym i narkotyzującym..\" Kobitki proszę Was oceńcie,śmiać mi się chce z tego mojego wierszyka,ale coś mnie naszło teraz,ojj żebym nie była tylko konkurencją,zagrożeniem dla JA-KIEJ ;-] Dobrej nocki :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko ja-ka uklada rymowane stopki i opisy na gg ty wiersze tak ze pomiescicie sie obie a wierszyk fajny podoba mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę proszę ! ja tu widzę że co poniektóre dziewczyny to się z powołaniem minęły! jakież to tu talenta jeszcze odkryjemy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo____ a ja czytałam gdzieś ze po rzuceniu palenia spada IQ_____ a tu zupełnie na odwrót*-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam uważam że samo rzucenie palenia dowodzi o wysokim IQ! i tego sie trzeba trzymać! *-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczynki ja juz mykne do spania,wychodza moje nerwy i walka z komputerem,na oczy prawie nie widze to dobrej nocki wszystkim:D 🖐️🌼 ❤️🌼 ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, chwilę mnie nie ma a tu już dwie strony więcej:D. Miałam gościa, dwa piwka wypiłam. W sumie jeśli chodzi o picie to nie widzę różnicy-nie ciągnie mnie. A piwko lubię lubię:D. hihi. Dziś był kryzys, chciało mi sie ale przetrwałam-7 dzień. Nie wiem jak jutro.. Na rozmowie w pracy.. A wogóle to ide spać, troszke sie zjarałam słońcem;). A poza tym to się dziś ważyłam-waga w miejscu po tygodniu tyle samo co było. Papa dziewczynki :D! Do jutra:D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×