Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Sądzny, ha też. Od 4 miesięcy rozsyłam namiętnie moje CV-ki, i nawet zdarzają sie rozmowy, z których niestety nic nie wychodzi. Dzisiaj też zadzwonili - mam rozmowę w środę. Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a oferowal ci ktos prace na takich warunkach??_ 6 godzin dziennie zmiany kazda sobota i co druga niedziela na poczatku 3 miesiace zlecenia potem 3 miechy probne potem normalna umowa a finansowo 1000 brutto myslalam ze babe zabije smiechem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak bardzo intensywnie to od czerwca wysylam cv w tej chwili chyba nie ma juz firmy ani agencji pracy w gliwicach ktora nie mialaby mojego cv buuu masakra jakas najchetniej to bym chciala do laboratorium chemiocznego albo biurko komputer i internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam samych oplat 1100 to jest razem z przedszkolem a oni mi brutto mniej oferujai to jeszcze zajob na zmiany kazda sobote i co druga niedziele to ja teraz mam najnizsza krajowa kazda niedziele wolna w tygodniu 10-18 a w soboty 9-14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakis desperat moze nie wiem bo ja na pewno nie na poczatku twierdzilam ze ten moj sklep to porazka ale widac moze byc gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chce robic to co lubie czyli albo chemia labor albo biurko komputer internet i nie odpuszcze nadal bede szukac chocby do usranej smierci ale juz mam dosyc juz to meczy a jak pomysle ze za ta lada utkne do emerytury to az niedobrze sie robi dziewczyny sa naprawde fajne i atmosfera super tylko nie lubie tego co robie nooo buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, wierz mi - ja właśnie podczas rozmów przekonałam się, że nie najgorsza ta moja firma... więc głowa do góry! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze wiesz jak ten babon za mna gadal jakby mi grube miliony oferowala normalnie szok,i rzadala zebym po 18 juz teraz na 3 godziny przychodzila bo ona musi zobaczyc jak ja pracuje co ze mnie za pracownik no walnieta jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic ja uciakam nyny bo jeszcze jutro za lade ale po poludniu juterko zawitam na topik o ile nie opusci mnie wena :0 jeszcze sie tylko pochwale i spadam Nie palę już 223 dni (+ 09g28m41s). Ilość niewypalonych papierosów: 4467. Będę żyć dłużej o 34 dni (+ 03g06m52s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 686,63 zł! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno! to robi porunujące wrażenie! Jesteś WSPANIAŁA I MOŻESZ WSZYSTKO! Tylko uwierz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie pachnące koleżanki :) Anullo z jakiego miasta jesteś ?? pytam z czystej ciekawości ;) cosik nowe dziewczynki mało się udzielają ;) złośliwiec 🖐️ mmm 🖐️ to jedyni mężczyzni na naszym topiku :D Mój bilansik na dziś : Nie palę już 32 dni (+ 00g40m39s). Ilość niewypalonych papierosów: 1281. Będę żyć dłużej o 9 dni (+ 18g52m25s)! Zaoszczędzone pieniądze: 448,39 zł! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie palę od 08.09.2008r.Byłam na imprezie palących wyszłam od nich czysta. Ci co niby rzucili faje okazało sie że w wódzie muszą palić. A nazywają siebie, że sa niepalący - żałośni ludzie. Spadam, póżniej zawitam ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia11111
czesc kochani strasznie was dziś potrzebuję nie palę 4dni ale strasznie ciężko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3-5 dzień są z reguły najgorsze, wiekszosc dziewczyn o tym zawsze pisze....jak przetrwasz to będziesz Wielka! Ja bym sobie od razu za to strzeliła jakiś prezent.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej nie mówcie nic o włosach.. Hihi;). Dostałam dziś ten olejek, dzis se nasmaruje na noc. Monika super, pamiętam jak zaczęłaś pisać tu, że nie potrafisz, a widzisz-potrafisz:)! Tak jak i my wszystkie:)! Wielkie jesteśmy;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dalyscie ciala laski buuu Brendon22 pytal czy moze do nas dolaczyc a wy co zero reakcji ale plama ;) jasne ze mozesz dolaczyc :) zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia11111
zrobiłam wszystko-pranie sprzątanie ,sprzątanie,sprzątanie wyprawiłam męża palacza do rodziny.Nikt mi nie kopci śmierdziuchów i jestem tak zmęczona że ochota na papieroska zmalała a jak Was poczytam to jeszcze bardziej maleje.Kochane jesteście Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi angela dzis padla wrocilam z pracy i zaraz na pogotowie z nia jechalam buuu 40 stopni rzyga jak kot biedna taka slabiutka masakra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio moja corcia mlodsza wczoraj 5 skonczyla z przedszkola wracala rozesmiana ze spiewem na ustach a dzis taka umarnieta :( a mam jeszcze starsza 12 lat pannica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalam jej czopek goraczka spadla nawet zjadla chlebek z serkiem turek :) a teraz spadam bedziemy ogladaly klasyke swiatowego kina wladca pierscieni dzis kolej na powrot krola (po raz juz nie wiem nawet ktory :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Brendon 22,nie pytaj czy możesz,tylko szybciutko przyłącz się do nas,napisz ile i jak długo paliłaś(eś),no i od kiedy rzucasz to paskudztwo? Pandorko,gdzie Ty się podziewasz?Już dawno nie koloryzowałaś na naszym topiku i jakoś smutno się zrobiło bez Ciebie-wracaj kochana,przecież wiesz,że działasz na nas jak balsam dla duszy,a ten Twój balsam jest nam bardzo potrzebny w tych trudnych chwilach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×