Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

heh nmoja mama mi powtarza,ze wstyd to kraśc i z dupy spaść:D:D:D:P ( to tak na marginesie;P) tak ta bokserka,tylko nie wiem czy dobrze nazwisko napisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty Monia rylikowa to ma juz tak ryjka obitego ze nie porownuj do Nuci hehehe a wstydzic sie naprawde nie masz czego oh no;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam spac kochani:) 3majcie sie,nie palcie. w jajnikach tzn kupie siła pamiętajcie i bedzie dobrze:):):):) pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to chucherko :D duzo mi do Rylikowej brakuje ...ale monice pewnie o rysy twarzy chodzilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i najważniejsze ;) Nie palę już 104 dni (+ 00g12m05s). Ilość niewypalonych papierosów: 4160. Będę żyć dłużej o 31 dni (+ 18g43m41s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 456,11 zł! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miesiąc więcej życia - motywujące :D Leloof dostanie 👄 jak będzie pachnący :):):) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie jak mnie ta kafeteria wkurza! wszystko mi sie kasuje . Chyba mi net nawala :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 stko pisałam, że dzisiaj zrezygnowałam z biegu po tym jak o 20 moj brat przybyl z uczelni z zoladkowa gorzka i oznajmil mi ze jest straszny mroz:D...:D 30 stko kochana napisz mi w czym Ty biegasz ? czy w samych dresach ? czy ubierasz na to jakas kurteczke zeby nie zmarznac? Nutko Powodzenia w niepapieroskowaniu:) p.s chce sobie jakiegos psiaka wziasc bezdomnego zeby na spacerki wychodzic;) od pazdziernika mieszkam w nowym mieszkaniu z bratem na oruni Gornej w Gdansku i brakuje nam szalonej psinki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 sprawdzam umiejetnosci ;) pierwszy dzien za mna .... ide spac dobranoc Wam ...lelofku zostawiam Cie z Julka i mi glupot nie narobic prosze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wole dokocznyc jutro czytanie bo jakos smutnawo mi sie zrobilo jak czytalam teraz. Dobranoc Melodio Nutkowa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam na kawke z rana zapraszam miłego dnia pachnącego oczywiście tym co maja kryzys wytrwałości życze a tym co palą odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek121
cześć aga z rana. motyla noga szkoda że mnie wieczorem nie było może i ja bym buziaka zarobił. dziś jest jakiś kiepski dzień, ledwo wstałem dojechałem do pracy i co wstawiłem wodę a ty kawy brak, no cholera jasna jak na złość. teraz weź to pojedź cały dzień na herbacie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek121
żółta tchibo, albo pedros... co ja gadam żadna nie pogardzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×