Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Ciebie to wiesz gdzie ja mam?????;p...... w.... na gygy heheheheh;) Monisia super super no ja bylbym zaraz za Toba ale faja miekka bylem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkahihejkahohejkA
czesc;) wlasnie podjelam probe rzucenia fajk:D moze mi ktos tu rzucic linka do tej ksiazki jak latwo rzucic palenie czy cos takiego?:) bylabym baaaardzo wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkahihejkahohejkA
nie znajduje mi str z licznikiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkahihejkahohejkA
dziekuje wszytsko gra... ten licznik jest straszny:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te wogole przyszla/przyszedl po licznik i co??;0:D prosze nam tu sie szybciutko przedstawic i wogole heheheh:D;) jakto to tak;p;) psyt czemu straszny??:D ja go po pierwszej probie nieudanej nie uzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkahihejkahohejkA
no kurde straszny bo te liczby sa przerazajace:D ja rzucam z tabexem i jest dobrze z 20 dziennie zeszlam do ponad polowe mniej:) jutro mam zamiar juz nie zapalic wcale czy sie uda zobaczymy:) na razie kupilam paluszki zeby cos przegryzc i miec cos w rekach:D palilam 5 lat a decyzja o rzuceniu nagla- cena fajek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja jutroi lece po zielona herbatę tylko jakie ona ma działanie?? melduje sie pachnąco i spoko wieczorku życze i ciesze sie że nowa osoba do nas dołączy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobniez oczyszcza z tego calej tytoniowej kupy i nie tylkoi u mnie dzialala na podswiadomosc jak mi dziewczyny napisaly ze pomaga poczytaj troche wczesniejszych stronek bo ja to dokladnie nie pamietam albo ten jak to czasem jestem sklonny gadac"google nie gryzie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkahihejkahohejkA
ale wcinam paluszki:D weszlam do kuchni spojrzalam na fajki a mama"nawet sie nie waz" :D a sama pali i mi ochote robi:P ale jak widac nie jest zle moze jutro uda mi sie bez fajki przezyc dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3
Hej, ja też dojrzewam do rzucenia palenia. Pale od 7 lat, ostatnio 1,5 paczki dziennie. Już raz rzucałam palenie na tym topicu, to było bodajrze równy rok temu. Mam zamiar zrobić to po raz kolejny i tym razem na zawsze, ale bardzo się boję, ale sama nie wiem czego. Aram55 może spróbujemy razem. Termin ostateczny jaki sobie dałam to wigilia. Nie wiem czy się uda, strasznie panikuję. Myślałam żeby to zrobić od jutra, bo właśnie została mi ostatnia fajka, ale mam stracha, bo w domu pali mama, więc jest dostęp do fajek. Sama nie wiem, ..a jak się nie uda i znowu te męczarnie będę przechodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia3 nie myśl że sie nie uda tylko głowa do góry i mów jestem silna a ty śmierdzielu (fajeczko) nie będziesz mną kierować Ty polegniesz bo ja jestem silna i Cie wiecej nie zapalę Chce pachnieć a nie śmierdzieć Głowa do góry z nami Ci sie uda Pamie,taj jutio masz sie nam pachnąco zameldować buziaczki i spoko nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze mój skromny bilans ik Nie palę już 14 dni (+ 08g12m51s). Ilość niewypalonych papierosów: 372. Będę żyć dłużej o 2 dni (+ 20g21m53s)! Zaoszczędzone pieniądze: 131,44 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema Kasia wogole szukalem filmu jak Cie przeczytalem i to by Ci wyjasnilo wiecie czemu wszyscy ten halamy?? szukalem z pol godziny chyba heheh ale nie uwierzycie wszedzie go usuneli na youtubie nawet napisali ze ze wzgledu na niedozwolona tresc heheh ja tylko pytam czemu heheh kasia ciezko tak ja wiem ale to tak wlasnie jest jak maz rzucic to odrazu jednak chyba najlepiej bo takie odkladanie to jest oszukiwanie samego siebie wiem to po sobie:D duzo osob o tym wie!! poczytaj tam w linkach nie dawno dalem link do takiej ksiazki sproboj ja przeczytac ja wkoncu znalazlem troche czasu i ja zjadlem:)no dobra nie chcialo mi sie;) to Ci powinno pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta znalazlem w ostatnim miejscu chyba jedyny egzemplarz tj ostatni niesciagniety ani nie kupiony na plycie halamy ktora promuje ale cham hehehe:D chyba o to chodzi dobra nw ogladaj to Ci wiele wytlumaczy a i Ty Aga tez chyba nie widzialas :D http://video.google.com/videosearch?q=halama+pali%C4%87&www_google_domain=www.google.com&emb=0#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka jak ja jestem to nie ma nikogo, jak mnie nie ma to wszystcy piszą i zaległości mi się robią:( cieżka impreza wczoraj ,dzisiaj ranek również bilansik Nie palę już 81 dni (+ 15g34m50s). Ilość niewypalonych papierosów: 1796. Będę żyć dłużej o 13 dni (+ 17g19m06s)! Zaoszczędzone pieniądze: 718,51 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia3 - to dobry pomysł z tą wigilią:) Teraz przed świętami jest za duża nerwówka........ ale po kolacji........czemu nie? No to próbujemy! Jesli się nie uda to po świętach idę na biorezonans. 🌻 WSZYSTKIM FORUMOWICZOM SKŁADAM PACHNĄCE ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pal bedziesz wiekszy
Hej wam:) ja się melduje ze dziś o 19.30 bedzie już tydzień bez papieroska. Ten tydzień przebiegł dość spokojnie bez wiekszej katorgi.Chłopak też nie pali. :) jestesmy z siebie dumni.pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ginett34
Nie palę już 7 dni (+ 10g11m25s). Ilość niewypalonych papierosów: 296. Będę żyć dłużej o 2 dni (+ 06g26m49s)! Zaoszczędzone pieniądze: 103,94 zł! witam pięknie i tydzień zleciał.. Nie było tak źle: 2 kryzysy: jeden w drugim dniu a ddrugi własnie trwa:P. Ale dam radę:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich pachnąco!!! Nie palę już 53 dni (+ 10g21m58s). Ilość niewypalonych papierosów: 1175. Będę żyć dłużej o 8 dni (+ 23g30m31s)! Zaoszczędzone pieniądze: 411,42 zł! rzucajcie te śmierdziele ani sie nie zastanawiajcie trzeba tylko chcieć nie palić Za wszystkich rzucających trzymam kciuki !!! Dacie rade jeśli tylko będziecie chcieli NIE PALIĆ . Ginett....aga...tak trzymać!!! pozdrawiam pachnąco wszystkich i każdego z osobna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3
Aram55 wchodzę w to, ale ja jeśli juz to nie będe czekala do kolacji, tylko juz od rańca rzucam. Jak narazie jestem cały czas coraz bardziej zmobilizowana. A najbardziej mobilizuje mnie moja koleżanka w pracy która nie pali i zawsze jak wracam z fajki to ode mnie śmierdzi, a ona znosi to dzielnie, ale niedawno powiedziała mi że jest to smród ciężki do zniesienia i ja chyba sama tego nie czuje skoro jeszcze nie rzuciłam. Podobno bardzo odpycha. Ale ja rzeczywiście od siebie nie czuje smrodu fajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich również pachnąco 🌻 kasia -----> wierz mi smród jest potężny :P ja też jestem co dzień w szoku jak się stykam czasem z palaczami i jak wali od nich z daleka hihi ;) aż nie mogę uwierzyc że ode mnie również tak kiedyś capiło :P bleeeeeee............ trzymam kciuki za początkujących mocno !!! naprawdę idzie nie palic :):):) a mój bilans na dziś jest następujący : Nie palę już 110 dni (+ 22g13m06s). Ilość niewypalonych papierosów: 4437. Będę żyć dłużej o 33 dni (+ 21g27m20s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 552,96 zł! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pal bedziesz wielki
hej. u mnie jest jak narazie jeden minus:) jakiś 1kg:) na plusie ale co tamm:) jadłam bardzo bardzo dużo:) pizze itp:) ale od dziś sie już pilnuje:) zresztą prawdopodobnie w lutym jade na zbiory to raz dwa wszystko zrzuce z nawiązką:) pociąg do papierosa już chyba żaden tak szczerze... pozdrawiam was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leloof
na na fressie sie odchudza diosc tak hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×