Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość ginett34
Moj bilansik Nie palę już 14 dni (+ 18g59m12s). Ilość niewypalonych papierosów: 591. Będę żyć dłużej o 4 dni (+ 12g28m05s)! Zaoszczędzone pieniądze: 207,07 zł! Wiem, ze się uda.. i jest mi z tym super! Jestem z siebie dumna:) Pozdrawiam wszystkich Ps.. dzis w nagrodę pojechalam sobie na narty..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia3 - ja niestety nie mam się czym chwalić:( a Ty od kiedy nie palisz? Miałaś w wigilię skończyć i co, nie udało się? Pozdrawiam wszystkich niepalących, z silna wolą 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję cały czas, że i nam się uda;;) Kasiu, Ty tak sama czy jakieś wspomagacze masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3
nie mam nic, jtro pobiegam po aptekach może sprzedadzą mi tabex. Niestety nie udało sie w wigilię. dziś mam pierwszy dzień. A Ty nadal palisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w połowie książki Alana Carra..Chyba jestem zbyt ograniczona aby to do mnie dotarło.Mam też Tabex.To jest wbrew Carra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety palę:( ale przed chwilą dzieci wyjechały, skończyła się /mam nadzieję /nerwówka, a zatem....... czas wziąć się w garść. Trzeba próbować, moze sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałaś mieć biorezonans.Na pewno się uda.`1.01 zaczynam brać tabex.Wiem,że przestanę palić.Paliłam dużo i długo.Jesteśmy chyba w podobnym wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia3
Ja też próbowałam odłożyć tę decyzję i krok na późnniej, ale mam taką ogromna motywację...DZIECKO. Chcemy z mężem je mieć a niestety mam trochę problemów z zaskoczeniem i dlatego to mnie zmotywowało, aby rzucić. Jednak siedze teraz i mam cały czas takie myśli że może odpuszcze sobie i dopiero w sylwestra. Okropne sa te myśli, to odkładanie decyzji na później, nawet nie cieszy mnie ten jeden dzisiejszy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiek chyba podobny. a jak długo palisz? ja 36 lat i to niemało juz mam dość, śmierdzę papierosami a chciałabym być pachnąca jak, inni na tym forum, którym sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na biorezonans zapisać się mogę dopiero na początku stycznia moze nie czekajmy na jakiś cud, tylko ustalmy termin dla nas - razem będzie raźniej proponuję 1 stycznia :) co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 55 lat paliłam 35 lat.Zaczynam 4,5 styczeń.Na pewno się uda .Nigdy nie prrzestawałam palić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybierz 4 czy 5 styczeń ja się dostosuję.Paliłam nawet w ciąży.Mójsyn jak się urodził ważył 1,750

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajbdkabwfqbfkjq
Koniecznie przeczytaj książkę Allana Carra "Prosta metoda jak skutecznie rzucić palenie". Mi pomogła i wszystkim moim znajomym! Nie będziesz się męczyć!!! Przeczytaj koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba już rozumiem wszystko::) Ja też jestem koziorożcem i może dlatego tak trudno nam rzucić............koziorożce są uparte:) dobrej nocki wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje koziorożce kochane :):):) może i jesteście uparte - ale jak już podejmiecie tę właściwą decyzję,czyli życie BP :D to uwierzcie mi ta Wasza upartośc w tym wypadku tylko Wam pomoże przetrwac najgorszy początek rzucania ;) moja mamuśka rodowity koziorożec heh długoletni palacz - w lutym będzie obchodzic 7-lecie BP :):):) rzuciła po biorezansie czy jak to tam się mówi hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×