Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

ja myśle o tym żeby jeszcze ewentualnie na wielkim głodzie zapalić, ale zobacze jeszcze jak to będzie. boje się jutrzejszego ranka, bo wtedy najbardziej ciągnie. ale trzeba się zaprzeć trudno. marjolka opowiedz jak to wygląda po 5 dniach u ciebie, twoje odczucia, obawy, itc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia 3 - ja nie palę 6 dzień.Bardzo dużo myślę o papierochach.Jest mi bardzo trudno.Mąż nie pali od 1,01.09.Chłopom chyba łatwiej.Mnie dopiguje syn i wnuk.Nie znają mnie niepalącej.Paliłam zawsze i wszędzie.Oprócz sypialni.Tam się powinnam zamknąć.Kasia dasz radę.Przeczytaj książkę.Ona naprawdę zmienia nastawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia na razie możesz palić.Wg Allana Carra przestajesz palić dopiero po przeczytaniu książki.Ja zgrałam Tabex i książkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia3 dasz rade Musisz być silna Pamiętaj fajka nie będzie Tobą kierować Ty jesteś od niej silniejsza Zobacz jaka ona jest malutka a Ty ręką ja złąmiesz Pokaż jej to że masz ją gdzieś dla wszystkich pachnacego i miłrgo wieczorku mój bilansik Nie palę już 35 dni (+ 08g27m11s). Ilość niewypalonych papierosów: 919. Będę żyć dłużej o 7 dni (+ 00g30m43s)! Zaoszczędzone pieniądze: 324,00 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to masz podobnie jak ja fizycznie spoko a psychicznie?? pare razy normalnie pomyslalem ze za nim tesknie jak za czyms waznym a tozto swinstwo straszne a i wieczorami tez prawie nie palilem tyle... i nie pal nawet w trudnych chwilach postaraj ise jestesmy tu z Toba zemna zaczynalas i co ja tez mam sie poddac??:D no wez damy rade:) niewiem jak Ci sie zachce palic to poskacz brzebiegnji sie poplacz cokolwiek mi to pomagalo ale pomysl tylko nie za dlugo eheh;) bo wiem wlasnie jakie mysli przychadza i pamietaj czego tak naprawde chcesz:) a ja znowu przepraszam za moja skladnie a wlasciwie jej brak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak własnie chyba zrobie . czytam, czytam czytam i daje sobie kwarantanne 4 dniową, tzn, już 3 dniową, ale w przypadku strasznego parcia. nie moge spac po tym tabexie, czuje że mam noc nie przespaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Witam wszystkich niepalacych .Szosty dzien bez fajeczki i tak naprawde sam sobie nie wierze jejku ale dalej mam takie chwile ze lepiej nie pisac .Dziekuje kochani za wpisy jak was poczytam to od razu humorek mam lepszy .Wszystkim bez wyjatku gratuluje wytrwalosci i dalej trzymam za was kciuki .Ciagle mamm chyba jakis psychiczny bol glowy ale przeciez nie pale to w koncu kiedys musi minac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia przemysl to jeszcze prosze to jest takie odkladanie jak w tym skeczu p halamy:) ogladalas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulina0610
Witam tak więc jeśli pozwolicie dołączam do was, od jutra nie pale chociaż w sumie to od dzisiejszego wieczora, trzymajcie za mnie kciuki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulina0610
Witam tak więc jeśli pozwolicie dołączam do was, od jutra nie pale chociaż w sumie to od dzisiejszego wieczora, trzymajcie za mnie kciuki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulina0610
Witam Jeśli pozwolicie zasile wasze grono, rzucam od jutra chociaż w sumie to już nie pale, trzymajcie za mnie kciukasy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Marjola53 szesc dni super powinnismy byc z siebie dumni jak wytrzymam jeszcz e szesc to chyba bedzie jakis cud .Dzisiaj po dluzszej przerwie wrocilem troche do pracy jak znajomi zobaczyli ze nie pale to jakos nikt nie chcial uwierzyc pewnie wiekszosc dalej nie wierzy ale ja sie trzymam bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie mowie tj mam swiadomosc ze jak nie teraz to byc moze juz nigdy wiem jak mi ciezko bylo gdy z tak bardzo pozytywnego nastawienia kleska wyszla i jak sie pozniej nie moglem zebrac i sam sie dziwie ze sie zebralem gdyby nie Ty to bym tak przekladal i przekladal do sylwestra nast a i tak kupa by z tego pewnie byla:) mowilem sobie ze nie taraz ze zly moment itp itd kazdy moment jest chyba dobry zeby zerwac tan"zwiazek"a odkladanie nie pomaga wrecz przeciwnie:) a Tobie kasiu chcialem podziekowac ze mnie namowilas ze od dzisiaj rzucamy:) i mam nadzieje ze nasze liczniki takie same beda:) no tak??:) walcz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witaj witaj:) sie pytasz pewnie:D Kasiek za 5 dni masz mi jak Jedrek napisac a nie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze żyję..., ale ledwo..., pierwszy dzień bp - buźka dla Was... Siadł mi net, więc tylko tak oszczędnie piszę nie ze swojego konta... 🌼 - dla całego towarzystwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
leloof85 tym razem szesc dni przeskoczysz na luzach bedzie dobrze .kasia 3 dalej biez sie az siebie jestesmy z Toba wszyscy .asiulina 0610 witaj i zapraszamy razem damy rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
tartina dziekujemy i trzymaj sie dzielnie .przepraszam za pisownie ale nadal generalnie nie nadaje sie do niczego ostatnio obejrzalem taki dokument na dwojce o uzaleznieniach i oni tam mowili i pokazywali ze uzywki robia w naszym mozgu takie dziury heh to ja tez na pewno takie mam .A najgorsze ze mowili ze to jest proces nieodwracalny no nic mam co chcialem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no tylko to po metaamfetamine bylo choc smrody tez pewnie daja po pupie...i nie tylko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mialem wiecej atakow czkawki niz nikotynowych chyba mnie wykonczy;/ szczekam jak moje bydlaki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
filmik super, leloof nie poddam się tylko tak głosno kombinuje jak każdy palacz. delirium jak narazie minęło, ale cały czas ciągnie, chciaż mysle że z tabexami będzie już ok. a ty bierzesz tabex, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×