Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość Oliwka2009
Witam. Zapraszam na stronę córeczki mojej koleżanki http://www.weronika-pomoc.pl Może ktoś będzie chciał pomóc tej uśmiechniętej, a jednak chorej dziewczynce. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aram55 2wiecej sie to nie powtórzy Aniub przepraszam nie gniewaj sie na mnie chyba trzymam za Was kciuki papa i dzięki za wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was!! Ja wlaśnie wróciłam ze szkoły i szukam materiałów na prace kontrolną..... Pozdrawiam pachnąco🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego ago trzymasz za nas kciuki??? a za siebie??? troszkę się stało niefajnie, ale nie było w tym świadomego działania, tylko lekkie zawirowanie zresztą jak się zorientowałam, to aram już się nie gniewa 🌻 dobrze postąpiła, że załatwiła sprawę szybko i bez owijania w bawełnę papapa - śpijcie dobrze i oddychajcie pełną piersią ;) a mówiłam, że WIOSNA ? u nas już było 9 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aram ----> ok.nie ma sprawy ;) Palaczko Ago ;) ----> jeśli chodzi o mnie to o nic się nie gniewam :):):) Kochani ale dziś był piękny dzionek nie ????? ech...mogłoby już tak być codziennie heh 👄 i 🌻 dla wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech..historię Kacperka śledzę od jakiegoś czasu na bieżąco ... biedny baardzo chory chłopczyk :( życie jest dziwne..................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie. Po śniadaniu i po spacerze z pieskiem. Ładny dzień się zapowiada. 🌻😘 Nie palimy 😘🌻 Miłego pachnącego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich pachnąco!!! Zaczynamy kolejny dzień bez śmierdziela. 🌻PACHNIEMY🌻 Miłego dnia.Ja lecę do szkoły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniówka
witam ja od dziś zaczynam nowe odliczanie niestety....... ale mam nadzije że teraz będzie ok, jak ja wam zazdroszcze tych dni bez śmierdziela może i mnie sie uda? zycze wszystkim miłej niedzieli bo u nas pada eh.. wczoraj tak ładnie a dziś fe fe jeszcze raz pozdrawiam NIE PALIMY👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grudniówka powodzenia.Dasz radę.Trzymam za Ciebie kciuki. 🌻🌻🌻 dla Ciebie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dopiero po śniadaniu i kawce. Ojej jak mi ostatnio ta kawka smakuje:)! A tak to mam 3 dni wolnego i się lenię:)! A co tam, należy się;). Pewnie się powtarzam ale jeszcze raz Wam powiem: cieszę się, że was mam! Bez was nie dałoby rady:)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przyszlam powiedziec ze dalam ciala na imprezie ostanio....jednak bylo z tym zle i wrocilam....nie chce cholera palic, no nie chce, nawet popalac nie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich jak zwykle pachnąco !!! Nie palę już 102 dni (+ 05g58m42s). Ilość niewypalonych papierosów: 2249. Będę żyć dłużej o 17 dni (+ 04g24m16s)! Zaoszczędzone pieniądze: 787,31 zł! i palić nie będę !!! bo po co .... pozdrawiam całe pachnące grono ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ tylko serduszka przesyłam bo nic więcej nie umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego wieczorku BP 🌼 nie palimy :D nie palimy :D pozdrawiam wszystkich serdecznie 🖐️ ale cisza !!!!!!!!!!!!!!!!!! marjola 53 🌼 odezwij się i rozkręć towarzystwo :D bo bez Ciebie to tu jest smutno może sprawdź obecność :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jesteście? Na śmierdzielu? Ja sobie kupiłam śliczne pachnące prymulki.{kwiat] Zaczynam odlicznie.Meldować się. Mam 50 jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi innego nie pozostało. Idę na papierocha.Co sobie będę żałować:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dla Was: palaczka aga🌻 madziuchna🌻 ojejkujejku🌻 kasia3🌻 vitalijka🌻 ania🌻 ginett34🌻 neri11🌻 lolita🌻 leloff34🖐️ jedrek30🖐️ bella1962🌻 grudniówka🌻 grażka🌻 sadny dzien🌻 nadiya28l🌻 nevertoolate🌻 misiek121🖐️ kulka777🌻 aksamitka🌻 majamajeczka🌻 30zGdanska🌻 Proszę się meldować 🌻🌻🌻 dla tych nie wymienionych. Aram 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola53 -------melduje sie :):):)...282....pozdrawiam wszystkich ...fajnie ze jestes:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażka66
Marjola, dobra prowokacja nie jest zła. Ale założę się, że nie masz fajek w domu. My wczoraj mieliśmy małą imprezkę, no i niestety zdarzyło nam się zapalić po jednym. Ale dzisiaj od rana już grzecznie nie palimy. Ale powiem Wam- warto było. Bo ten papieros mi wcale nie smakował po takiej przerwie i w główce mi się zakręciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×