Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Cieszymy się grudniówko,że dołączyłaś do nas,razem napewno łatwiej🌻 Madziuchna 04-już jesteś zaproszona na kawusię;)będzie nam bardzo miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję neri ale teraz wtym stanie kawa mi nie smakuje i nawet niemam ochoty na nią...ale jak tylko lepiej sie będę czuła napewno wypiję kawusię...pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo ja świętuję swoją 200-stu stronicówkę {tak to się pisze??;)} a poza tym moja zaprzyjazniona Pani kioskarka za czasów jak jeszcze byłam jej klientką w zakupie śmierdzieli :P mówiła mi ostatnio, że się radziła lekarza i on jej odradził teraz rzucanie , bo ponoc teraz jest najbardziej depresyjny okres w roku :P nie ma co się dziwic - szaro buro brudno - przynajmniej u mnie :( ech...wiosnoooooo czekamy na Ciebie :):):) heh 👄 🌻 dla wszystkich topikowych przyjaciół :D cieszę się że WAS mam :D P.S. Pandorko !!!!! czekamy na Ciebie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania B.doktorka porąbało.;) Może ma jednak rację.Wyjątkowo podle się czuje.:( Nie sądzę, że pomoże mi papieros. Madziuchna.Chyba już zdrowiejesz.Ładnie się rozpisałaś, i na temat. Masz rację nie palimy, pachniemy i kto ma potrzebę odchudza się.🌻 Grudniówka z nami dasz radę.Witaj na pokładzie.🌻 Neri jak tam spacerek z pieskiem. Też już długo nie palisz.🌻🌻🌻 Pandorka:classic_cool: może się odezwij 🌻 Clapp piękny staż.400 dni pozazdrościć.🌻🌻🌻 Kaaja 🌻.Gratuluję. Ginett ja jak na razie nie przytyłam.Ty sobie też poradzisz.🌻 Palaczka Aga kawka jak zwykle dobra 🌻 Never Too 🌻 Złośliwiec 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania B. zgadza się. II podejście i dałaś radę.🌻 Mordusiak🌻 pandora🌻 sadny dzien🌻 ja-ka🌻 dodob 🌻 clapp🌻 Było to 25.08.2008.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa 25-go odnalazłam topik po długiej przerwie :P 1-go września już BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
neri szampana pijemy za 10 dni.......na okragla setke;)a co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie udało mi sie rzucic palenia... za duzo stresów, ale znacznie ograniczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moi kochani dzis mi troche lepiej :) madziuchna nie obawiaj sie to mi nie grozi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniówka
Dziękuję wszytkim :) madziuchna04 ja zaczęłam palić jak skończyłam 18 lat czyli palę już ponad osiem lat średnio od pół paczki do całej dziennie, oczywiście do piwka dużo więcej natomiast nie chce palić bo strasznie przeszkadza mi ten specyficzny smród a poza tym kasa także .... NIE PALIMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolka jeszcze żle zemną,gorączka nie mija,gardło zawalone i nos....umieram....zle sie czuję strasznie....ale nie palimy.. sądny dzień-to super mówię że słońce musi się uśmiechnąć..oby tak dalej.. Grudniówka-nio..od czegos trzeba zacząć...to ja mam więcej lat w nałogu... ps.doktórka która namawiala mni na rzucenie palenia spytała sie teraz jak z fajkami ja z podniesioną głowa mogłam powiedziec że NIE PALĘ,ale mialam satysfakcję i mialam czym się pochwalić... Czulam sie jak male dziecko,które za dobre sprawowanie dostanie cukierka,ale nieraz trzeba byc dzieckiem...:)) NIE PALIMY,NIE PALIMY BO CHCEMY BYĆ PACHNĄCE A NIE ŚMIERDZĄCE!!!:)) Dla pachnących... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję, że trwam ;) już w piątek minie 2 m-ce HURA!!!! pozdrowienia: Marjola, aga, złosliwiec, 30-tka, madziuchna, grudniówka, kasia3, neri11, majamajeczka, leloof, kaaja.....................no i wszyscy WAŻNI, MĄDRZY, PACHNĄCY 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna może ja się dorzucę do prezentu.Tylko jak go wyślesz. Mam tatalnego doła przez coś na co nie mam wpływu.:(. Nie palę.To mi nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejkujejku,w piątek to szykuj duży wór na prezenty:D no i jakiś torcik też przydałby się,co nie?;););) Marjolu-kochana,kłopoty przeminą a papieros napewno Ci nie pomoże,trzymam za Ciebie kciuki.🖐️ Witaj Leloof i dalej tak trzymaj:) Ja-ka🌻nie palimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku podaj swojego Gadulca puścimy z Mariolka prezencik....plis...🌻bo na forum to tak za oficjalnie dawać prezenty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leloff to sie zgadza.Im bardziej dręczą tym więcej palimy.Ja tak miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grudniówka
chciałam życzyć wszystkim dobrej nocki:) oczywiście BP marjola53 wszystko będzie ok a na pocieszenie dodam że nie jesteś sama, trzymaj sie i nie daj śmierdzielowi do jutra 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjola53 napewno złe dni zaraz miną. To wina tej pogody i ciśnienia. Mnie dziś cały dzień boli głowa. Papieros ci w niczym nie pomoże a będziesz miała kaca moralnego że ZMARNOWAŁAŚ TYLE DNI. Po co? Wystarczy że ja mam takiego kaca na tym topicu. Na szczęście opanowałam się w porę. NIE PALĘ. Szkoda kasy. A najgorszy to jest ten smród z ust. BLLLLLEEEEE!!!! Marjolka a jak tam Twój mąż? Trzyma się? Mój się trzyma i jestem bardzo z niego dumna i z siebie. Marjola neri 11 madziuchna 04 grudniówka - witaj Ania B złośliwiec sądny dzień 30-tka z Gdańska, czemu sie nie odzywasz? kaaja ojejkujejku leloof85 ja-ka palaczka Aga majamajeczka ginett 34 NeverTooLate22 clapp i dla wszystkich których nie wymieniłam 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lelof myślę że to tylko naciąganie na kasę jest.Jęśli wiemy że chcemy rzucić śmierdziele to musimy poustawiac sobie w glowie pewne sprawy,a sms moim zdaniem przypominałby mi o pecie...bezwzględu na jego treśc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×