Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość Nelli 23
Może trochy nietypowy powód palenia,ale tak jest niestety.Co poradzicie?Pale bo pomaga mi to w załatwianiu potrzeb w kibelku....Gdzieś już czytałam podobny wątek,tylko nie mogę go odnaleźć.A więc tak-muszę zapalić rano żeby "pójść ",później po śniadaniu żeby 2 raz pójść -tak naprawdę nie wiem czy ja mam problem z nałogiem czy zaparciami-powiem że żadne medykamenty mi w tym nie pomagają-to znaczy może i pomagają strawieniu jedzenia,ale dymek pomaga w jego wyjściu ze mnie.Jak nie zapale czuję się ociężała mam jakąś depresje,straszną chandrę i wtedy nie mogę nic jeść-jestem zdenerwowana...A nie jestem gruba,całkiem odwrotnie mam niedowagę,zaparcia i pale papierosy...Już nie mogę tak dalej!!!!!!Pomóżcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę być szczera wobec Was i przyznaję się = Nie wytrzymałam i zapaliłam...tak bardzo mnie ciągło...choć z drugiej strony to jakiś sukces bo wypaliłam 2 papieriosy a nie 15sztuk. Teraz będę kończyła czytanie=chyba tej ksiązki co polecacie...nie wiem czy to ta, bo podałam Wam link i jakoś nikt chyba tego linku nie otworzył i nie potwierdził czy to jest ten tekst, który Wam pomógł w walce z nałogiem. W nocy chyba skończę czytać i mam nadzieję,że jutro już nie zapalę, że nigdy już nie zapalę...Pozdrawiam wszystkich (:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ładnie...
Witaski!!! Wiem,wiem,przepraszam,że nie pisałam baaarrrdzo długo;) ale wszystko u mnie w porządeczku;)znaczy się prawie wszystko...No najważniejsze,że nie jaram-21 maja 3 miesiące-jak jestem "czysta". Nadal mnie nie ciągnie, nadal mam odrzut i się zastanawiam, jak kiedykolwiek mogłam wziąć tego śmierdziela do rąk???Najbardziej się bałam ostatniego wyjazdu z moim TŻ. Wiadomo pełen luz,wieczorkiem dobra kolacyjka z piwkiem/piwkami. No ale spisałam się na medal. Kasę jaką zaoszczędziłam oddałam dentyście-bo miałam mega problem stomatologiczny i na takie leczenie musiałam mieć kasę, aby uratować ząbka;) Współczuję palaczom, bo przecież bardzo fajki drożeją,paczka moich niegdyś ulubionych (jak można lubić to świnstwo???) kosztuje już prawie 10 PLN. Wszystkich serdecznie pozdrawiam,buziaczki i 🌼dla całego pięknie pachnącego grona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nelli 23 to mnie rozbawiłas zdrowo:) nie wierze że tak myslisz ? :P zeby siedziec w kiblu to raczej fajka tam do niczego nie potrzebna :) jak paliłem to tez z tym siedziałem , tylko jak teraz nie pale to raczej nic złego sie nie dzieje jak nie mam fajki :) ale powiem ci ze dobre :) naprawde dobre to co napisałas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadal mnie nie ciągnie, nadal mam odrzut i się zastanawiam, jak kiedykolwiek mogłam wziąć tego śmierdziela do rąk??" tez tak mam :) to chyba zdrowy objaw ? Tez sie zastanawiam jak mogłem palic tyle czasu :( powiem wiecej :) jak mogłem tyle czasu tracic kase :( by sie truć :( ???? pozdrawiam załoge BP 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko:) Nadal nie palę. I niech tak zostanie. Niestety od czasu do czasu nachodzi mnie ochota na śmierdziela:( Zapraszam na kawę, herbatę- zieloną, czerwoną. Miłego dnia. 🌻🌻🌻NIE PALIMY.PACHNIEMY.🌻🌻🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Dzisiaj ja serwuję kawkę i ciasto, bo mam swoja studniówkę :) To już sto dni, byawa lepiej, bywa gorzej, snie o papierosach ;) ale nie palę :) Nie palimy, pachniemy 🌻 Nie palę już 100 dni (+ 15g49m10s). Ilość niewypalonych papierosów: 1409. Będę żyć dłużej o 10 dni (+ 18g21m30s)! Zaoszczędzone pieniądze: 679,95 zł! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego weekendu BP :D marjola 53 🌼 do niej podobna 🌼 gratuluje jesteś zuch dziewczynka życzę ci wszystkiego naj naj naj i nigdy więcej śmierdziela 🌼 ciasto naprawdę pyszne :D Regres 🖐️ wymieniłem tylko dzisiejszych obecnych :D 🖐️ 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i pozdrawiam 🖐️ 30-stka jestem z Ciebie DUMNA :) kochana :-* tyle dni i sie trzymasz :) super buziolki 😘 dla wszystkich pozostalych pachnacych i chcacych pachniec 🌼 ❤️ Nie palę już 468 dni (+ 03g54m15s). Ilość niewypalonych papierosów: 9363. Będę żyć dłużej o 71 dni (+ 12g35m47s)! Zaoszczędzone pieniądze: 4 073,01 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do niej podobna--------------- gratulacje 100 dni. Sądny dzięki za otuchę, ja z ciebie też dumna jestem:)duże buziakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:) Pozdrawiam pachnące grono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam pachnąco bywalców topiku 🌻 do niej podobna ...gratuluję 100 dni teraz już poleci ani sie obejrzysz a 200 dni stuknie tylko tak trzymaj 🌻 🌻 🌻 🌻Nie Palimy 🌻 Pachniemy 🌻 i to dosłownie ..nie wiem czemu ale bardzo żle znosze ten \"zapach\" papierosiany nie dym ...on mi nie przeszkadza tylko potem pozostaje ten smrodek w pomieszczeniu, na ubraniu we włosach Ale to bardzo dobrze że tak mam odechciewa mi sie palenia jak to czuję i też myślę sobie teraz jak mogłam tyle lat i tyle fajek palić i sie truć ale zaznaczam TERAZ tak myśle a jeszcze 7 miesięcy temu myślałam że ŻYĆ bez fajek się nie da ....oj da sie da i kasy sie tyle zaoszczędza żę niedługo nad morze sobie pojade w nagrode 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jeszcze bilansik wkleję Nie palę już 219 dni (+ 14g03m14s). Ilość niewypalonych papierosów: 4830. Będę żyć dłużej o 36 dni (+ 21g39m42s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 690,80 zł! Miłego pachnącego wekendu Wszystkim życzę🌻 i oczywiście cieplutkiego i słonecznego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do niej podobna GRATULACJE zobaczysz że już jest z górki Super Zapraszam na kawke herbatke czerwona zielona i mam też bułeczki ciepłe Wstawajcie słoneczko świeci szkoda przespać bo popołudniu ma znowu padać. Ja dziś do pracy lece JUtro też :( miłego pachnAcego dnia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:) Dzień faktycznie piękny i wcale nie tak zimno jak zapowiadali.Byłam już na spacerze z piesą:). Pachnąca Aga🌻 dzięki za kawę:). Pyszna:D. Przyjemnej pracy:) Do niej podobna🌻 gratuluję tych 100 dni,Dla Ciebie kwiatki: 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻, Miłego pachnącego dnia dla wszystkich:). Nasze motto: 🌻🌻🌻NIE PALIMY. PACHNIEMY.🌻🌻🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dopiero dopatrzyłam sie ze dziś mija mi POŁ roku bez peta to stawiam jeszcze szampana i szrlotke torta a wieczorkiem zapraszam na grila No mykam kjuż do pracy mój bilansik Nie palę już 181 dni (+ 18g30m53s). Ilość niewypalonych papierosów: 6362. Będę żyć dłużej o 48 dni (+ 14g22m00s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 242,60 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POMOCY-pomozcie jak to zrobiliscie ze NIEPALICIE!!!! Bardzo bym chciala rzucic te pety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachnąca Aga:D gratuluję tego pół roku :D:D:D Wieczorkiem na pewno zjawię się na tego grila:P Aga 2🌻 poczytaj topik. Są tutaj bardzo cenne rady. Można nie palić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola-daj moze mi wskazowki na ktorej str.bo duzo tego:D JApale juz 30 lat .;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga2:) paliłam bardzo długo. Kiedyś przypadkiem trafiłam na ten topik.Czytałam , paliłam i zazdrościłam. Od Gwiazdora dostałam książkę Allena Carra Prosta metoda jak rzucić palenie. Następnym krokiem było kupno Tabexu. Trwało to około 4 m-cy. Nie palę od 5.01.09.Po drodze zaliczyłam potknięcie. Nie poddałam się.:D Zapraszamy do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich :) Nie palę i myślę że ten link który przeczytałam mi w tym pomógł (Allen Carr), pożegnałam się z papierosami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga - melduję się na grilla - u mnie jutro 1/2 roku ale mnóstwo różnych okrągłych rocznic !!!!!, no cudnie :)Dla wszystkich GRATULACJĘ WIELKIE I SZCZERE 🌻 a ilu nowych rzucaczy!!!! - szok!!!! Witajcie WSZYSCY 🖐️ i trzymajmy się 🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pachnaca aga w sobote w pracy ;/ przykre :( ja mam wolne weekendy :) ale kiedys tez mialam robocze a no i ja tez jestem aga :) witam i pozdrawiam wszystkich bywalcow topiku :) buziole dla was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7.10
48 dni za mna odchudzanie mi nie idzie ale to nic chociaz po 18 musze nie jesc skoro bardziej rygorystycznie sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola jest za kilka minut dopiero wrócoiłam z pracy tak wiec zapraszam ojejkujejku czekam na Ciebie i po północy Ty stawiasz :):):) sądny dzień tak bywa że trzeba w soboty pracować ale da sie przeżyc Miło mi Ago i też czekam na Ciebie i wszystkich zapraszam Czekam miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie BP :D pachnąca aga 🌼 gratulacje pół roku BP jesteś zuch dziewczynka życzę ci wszystkiego naj naj i nigdy więcej śmierdziela ojejkujejku 🌼 i Ty też pół roku jak ten czas szybko leci jesteś też zuch dziewczynka życzę ci wszystkiego dobrego i nigdy więcej śmierdziela DZIEWCZYNKI i z tej okazji wznoszę toast lampka szampana STO LAT!!!! STO LAT!!!! STO LAT !!!! :D:D:D 🌼 zapraszam na kawę i herbatkę :D marjola 53 🌼 pada deszcz ale muszę iść z psinka na spacerek :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×