Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Witam wszystkich serdecznie życzę miłego i spokojnego weekendu BP wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba BP :D marjola 🌼 ja już pracuję to skończyła się już ranna kawa na topiku :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 Nie palę już 1523 dni (+ 20g12m58s). Ilość niewypalonych papierosów: 91430. Będę żyć dłużej o 698 dni (+ 10g15m56s)! Zaoszczędzone pieniądze: 30 629,23 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak sobie myślę to paliłam z małymi przerwami 12 lat. Szok - wcześniej o tym nie myślałam ile to z dymem poszło. Marjola - postępów brak u młodego. Były dwa dni bez wpadki tz wszystkie siuśki do nocnika, a dzisiaj nie chce na nocnik usiąść. Jutro znowu będziemy walczyć. Już się przyzwyczaiłam do niepalenia, a najbardziej mnie cieszy fakt że za te pieniądze co szły w kosmos to z czystym sumieniem mogę kupować dzieciom coś w to miejsce bez uszczerbku w budżecie. Najgorszy jest niestety mój wygląd, jak dwa lata temu po porodzie - porażka. Wiem że jak nie zacznę ćwiczyć to już tak zostanie. A może jest tu ktoś kto wie jaki steperek jest lepszy taki zwykły czy skrętny i to z linkami? Byłabym wdzięczna za podpowiedzi. Mam rower stacjonarny ale mi się znudził, a szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres - i taki wynik będziesz mieć i jeszcze lepszy, zobaczysz. Po sobie to wiem tyle, że najpierw to trzeba psychicznie się nastawić, obrzydzić czy jak kto woli wytłumaczyć sobie i żadne czyjeś tu gderanie nie pomaga. Trza dojrzeć po prostu do tego żeby pożegnać się ze smrodem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam zapowiada się piękny słoneczny dzionek :D pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego dnia BP chętnych zapraszam na kawę i herbatę zaparzona :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:) Dzień zapowiada się faktycznie piękny.W Boże Ciało lubi jednak padać deszcz. Zobaczymy. Złośliwiec🖐️ dzięki za kawę. Pyszna.:) Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę miłego pachnącego dnia. 🌻🌻🌻NIE PALIMY.PACHNIEMY.🌻🌻🌻 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę z Wami na kawce - nie ma to jak dobre towarzystwo -:) smakuje mi bardzo :) Złośliwcze, Marjolka - Wy już pewnie po spacerku :), a ja dopiero oczka przetarłam :) Miłego odpoczynku 🌻 Potrzebne takie dni nicnierobienia, ale ja dziś wydaję przyjątko :) i też się cieszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich! Też piję kawkę i już mi smakuje...bez papierosa, bo przyznam że na początku było ciężko (zawsze dzień zaczynałam z papierosem i kawą).Teraz jest inaczej i myślę że lepiej :) Miłego dnia BP :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarzan332
hey mam pytanie do wszysdkich pan kupuie kobiecy mocz czy zadna pani niechciala by go mi sprzedac moze????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam serdecznie życzę miłego dnia BP dziś dzień pochmurny chłodno :D ja już po spacerku ze swoją psinką :D mam dzień wolny od pracy więc wszystkich chętnych zapraszam na kawę i herbatę 🌼 nie palimy pachniemy🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trza dojrzeć po prostu do tego żeby pożegnać się ze smrodem " Sum-pi no własnie tak zrobiłęm :) musiałem dojrzec i wyczekac tej chwili by moc rzucic to cholerstwo :) 1.05 .09 własnie był tym dniem !!!! Do tego mysle ze bez sportu było by mi ciezko rzucic :( Chodze 3 x na pływalnie w tyg, codziennie rower , czasami zagram w kosza :) i wiesz co :) JEST RóZNICA !!!!!!!! I TO WIELKA !!!! Kiedys jak paliłem trez chodziłęm na pływalnie ale miałem marne wyniki :( teraz z dnia na dzien moja szybkosc w wodzie znacznie sie zwieksza ze nie wspomne o mniejszym zmeczeniu niz kiedys .... polecam NIE PALIMY !!!!!!!!! PłYWAMY !!!!!!! pozdrawiam okolicznych tubylców z pod znaku BP 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marjola 53 ja juz dawno nie pamietam Bozego Ciała by akurat w tym dniu nie padało :) Zawsze PADA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko:) Późno dzisiaj jestem, ale jestem:) Pogoda jakby się ktoś powiesił:(. Deszcz, wiatr i słońce.3 w 1. Wczoraj mieliśmy być na grillu. Niestety tradycji stało się zadość. Padało:( Kolejny pachnący dzień BP. Złośliwiec🖐️kawa pyszna.Dzięki:).Jestem po kolejnym spacerze z piesą.Rano idzie z nią mąż. Szedł niestety do pracy. Regres🖐️ tak trzymać.Najważniejsze to odpowiednie nastawienie:). Miłego dnia dla wszystkich:D:D NIE PALIMY. PACHNIEMY.:classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę 1,5 roku. Dokładnie 4 stycznia 2008r wyciągnęlam z drugiej tego dnia paczki ostatniego papierosa, popatrzyłam na niego i był to jak do tej pory mój ostatni wypalony papieros. Zdałam sobie sprawę, że po 20 latach palenia nałóg jest jedną rzeczą którą mogę świadomie kontrolować- obyło sie bez gum , plastrów i podjadania. Ważyłam wtedy 120 kg i żeby nie przytyć jeszcze bardziej zaczęłam patrzyć co jem i jak jem ..Udało mi się zrzucić do końca roku 6 kg. To było początkiem gruntownej restauracji , którą przechodzę do dzisiaj - skoro mogłam rzucić palenie to mogę i schudnąć...chudnę stosuję dietę wcale się nie katując. Od momentu rzucenia palenia schudłam 20 kg. I czekam na moment kiedy z dziką satysfakcją opróżnię swoją szafę oddając wszystko do Czerwonego Krzyża a w sklepie dla chudych powiem \" poproszę rozmiar 40\" Opisałam Wam swoją historię bo teraz wiem, że\" chcieć to móc\" i trzymam kciuki za tych co rzucają, by Wam się chciało jak najdłużej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę 1,5 roku. Dokładnie 4 stycznia 2008r wyciągnęlam z drugiej tego dnia paczki ostatniego papierosa, popatrzyłam na niego i był to jak do tej pory mój ostatni wypalony papieros. Zdałam sobie sprawę, że po 20 latach palenia nałóg jest jedną rzeczą którą mogę świadomie kontrolować- obyło sie bez gum , plastrów i podjadania. Ważyłam wtedy 120 kg i żeby nie przytyć jeszcze bardziej zaczęłam patrzyć co jem i jak jem ..Udało mi się zrzucić do końca roku 6 kg. To było początkiem gruntownej restauracji , którą przechodzę do dzisiaj - skoro mogłam rzucić palenie to mogę i schudnąć...chudnę stosuję dietę wcale się nie katując. Od momentu rzucenia palenia schudłam 20 kg. I czekam na moment kiedy z dziką satysfakcją opróżnię swoją szafę oddając wszystko do Czerwonego Krzyża a w sklepie dla chudych powiem \" poproszę rozmiar 40\" Opisałam Wam swoją historię bo teraz wiem, że\" chcieć to móc\" i trzymam kciuki za tych co rzucają, by Wam się chciało jak najdłużej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wrażenie, że łatwiej jest nie palić niż być na diecie:). Brawo Jagoda! Tylko powiedz mi jak to robisz;)??? Próbuję i za każdym razem porażka. Albo się skuszę na pizze, albo słodycze no i piwko;). Ogólnie to chciałabym zrzucić 6 kilo. I chyba problem u mnie jest taki, że jem za dużo. Powinnam jeść połowę mniej, a jakoś nie mogę.. A co do fajek to jutro zapraszam na imprezkę;) hihi. Będę dopiero po południu jutro bo w pracy jestem. Nie palę już 364 dni (+ 01g24m58s). Ilość niewypalonych papierosów: 5096. Będę żyć dłużej o 38 dni (+ 22g25m05s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2 166,15 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja witam oczywiście nadal pachnąco ;) Nie palę już 284 dni (+ 00g55m46s). Ilość niewypalonych papierosów: 11361. Będę żyć dłużej o 86 dni (+ 18g57m02s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3 976,54 zł! buziaczki dla wszystkich pachnących topikowych przyjaciół :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko:) Byłam już na spacerze z piesą. Pogoda fatalna:( Ja chcę słoneczka:(:(:( Kolejny pachnący dzień BP.Czuję się wspaniale:D Ja-ka:D gratuluję tego roku i oby tak już zostało. Kwiatki dla Ciebie: 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻. Złośliwiec🖐️ czy są grzyby? Jagoda🌻 z papierochami sobie poradziłaś to z kg też dasz radę:D Ania B🌻 co tam te 6 kg. Dasz radę:D Regres🖐️ podziwiam twoje samozaparcie i kondycję Miłego dnia🖐️ 🌻🌻🌻NIE PALIMY.PACHNIEMY.🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walcze nadal
Witam:) Nie pale 7 dni,chyba najdłuzszych w moim zyciu,zjadlabym konia z kopytami,jestem wiecznie glodna.Palilam 25 lat:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walcze nadal🌻 tak trzymać. Paliłam dłużej jak Ty. Jedz owoce, marchewkę, pestki.Byle nie słodycze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich :) Nie palę i jakoś wcale mnie do papierosów nie ciągnie...Niekiedy pojawia się bardzo krótka myśl o papierosie...ale po chwili mija. Czy Wy nadal macie myśli chwilowe o papierosie?? czy nie myślicie o nim wcale??? Ciekawe czy ja np. za pół roku będę miała jeszcze takie krótkie myśli czy miną one całkowicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosa🌻 ja nie palę od 5.01.09. Czasem dopada mnie niestety chęć na śmierdziela. Jest to coraz rzadziej, ale jest. Szybko jednak mija:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatkaPa
Godzina 11:00- pierwsza tabletka TABEX\'u a zaraz po niej mysl \"Ale ja lubie puscic dymka! I jak mi bedzie piwko smakowało teraz? A jak przytuje? Chwila ale nie, nie... nie dość że nie zdrowe, śmierdzi to jeszcze tyle kosztuje. A i biale jak śnieg ząbki mi się marza... Rzucam, definitywnie- a jak mi sie nie uda to nie zarzuce sobie, że nie spróbowałam...\" Ot! Glupie i bezsensowne myślenie palacza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-ka sluszne wrazenie,jak przytylam tak nie umie schudnac niby to nic wielkiego bo w koncu wygladam jak kobieta a nie szkielet ale nie mieszcze sie w moje ulubione ciuchy buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam całe pachnące grono 🌼 BP :D ja-ka 🌼 gratuluję rocznicy BP i życzę ci dużo dużo takich rocznic i nigdy więcej śmierdziela i z tej okazji wznoszę toast lampka szampana 🖐️ STO LAT !!! STO LAT !!! STO LAT !!! marjola 🌼 tak naprawdę to jeszcze grzybów nie ma chociaż pokazały się już koźlaki i maślaki :D a te truskaweczki były pyszne to z twojej działki ? :D walcze nadal 🌼 trzymam kciuki ja paliłem 40 lat warto parę dni pomęczyć się bo nie palić i być wolnym człowiekiem nie zależnym od śmierdzącego nałogu to coś pięknego :D gosa78 🌼 z samego początku tez miałem kuszące chwilowo myśli o śmierdzielu ale to już minęło całkowicie :D PatkaPa 🌼 witam w naszym pachnącym gronie słuszna decyzja ja jak rzucałem palenie to przez dwa tygodnie nie piłem kawy bo przy jednej kawie wypalałem 4 śmierdziele uda ci się na pewno trzymam za ciebie kciuki BP :D sadny dzien 🌼 waga wróci sama do normy trzeba tylko czasu :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 Nie palę już 1527 dni (+ 00g56m59s). Ilość niewypalonych papierosów: 91622. Będę żyć dłużej o 699 dni (+ 21g26m07s)! Zaoszczędzone pieniądze: 30 693,49 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuchna04
Nie palę już 155 dni (+ 02g15m35s). Ilość niewypalonych papierosów: 4652. Będę żyć dłużej o 35 dni (+ 13g01m04s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 675,01 zł! no i się zamelduję....dziś świętuję potrujnie?????? 1)zaliczyłam wszystkie egzaminy na 5tki... 2)jestem wolna od dymku... :) 3)jestem wolna także od związku...:) Jestem wkoncu szczęsliwa.... :D @--'--,--- ja-ka to dla Ciebie kwiatek z okazji 364 dni....kolejnych takich dni Ci życzę... pozdrawiam wszystkich nowych jak i starych przyjaciół...3mam za każdego z Was kciuki... 7=^> o^J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×