Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Regres piszesz że żałujesz ze tyle paliłeś, moje pytanie to ile paliłeś?\" Lorika 8 lat :( paliłem ...raz mniej raz wiecej , miałem tygodniowa absencje od fajek ale generalnie to 8 lat :( bałem sie rzucic :( do 1 maja tego roku nie wiedziałem co to zycie bez dymu ? teraz wiem ze zycie zaczynam od nowa :) czysty i z dnia na dzien coraz bardziej zdrowszy , z głebokim oddechem i bez zadyszki :) bez bólu głowy i zawirowan po dymie ... miłego dnia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska1234
Witam Ja również dołączam do Waszego grona:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane dziewczynki i chłopcy. Bardzo rzadko się odzywam, praktycznie wcale, ale czytam was jak tylko mam chwilę czasu. Ja tez nie palę, bo podobnie jak dodob spodziewam się dziecka. Niestety juz podczas ciązy złamałam sie i zapliłam. popalałam przez tydzień po 2 papierosy dziennie. I wiecie co w końcu wyrzuty sumienia tak mna ogarnęły że znienawidziłam samą siebie. Powiedziałam koniec. Na początku myślałam że jakoś przetrwam te miesiące a jak urodze to wreszcie wróce do mojego ukochanego papieroska, ale teraz mam zupełnie inne zdanie na ten temat. Nie chce przy dziecku śmierdziec fajkami. To obrzydliwe i ten zapach jest okropny. Teraz dopiero wiem że śmierdzieliśmy okropnie. Tego smrodu nie da się opisać. Dodatkowo kolejna podwyżka cen. Czy naprawde warto wydawać majątek na takie świństwo. lepiej jechac na porządne wakacje. Wcześniej (nim zaszłam w ciąże) raz paliłam, raz rzucałam nie mogłam się zdecydowac czego chce. Ale jak dowiedziałam się że zostanę mamą to wcale wbrew pozora nie było takie proste nie palić. Ponieważ fizycznie ciągło bardzo do papierosa. Mam dużo lepsze samopoczucie, nie wiem co to kaszel, zadyszka, pachnę i mam dużo więcej kasy na przyjemności. Mogłam nawet sobie pozwolic na usg genetyczne mojego synka, które kosztuje 200 zł. Trzymam zawas wszystkich kciuki. Marjola jestes wielka i jestem strasznie z ciebie dumna. Dodob, tez będziesz miała synka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia3 tak tez bedzie chlopak ja sklaniam sie przy kubie ale tradycja rodzinna ze wszystkie kuzynki i siora maja chlopakow na M moj synek 3 latek ma na imie Michas siotry to mateusz myslalam o marku ale kubus mi jakos pasuje i tak sobie z nim gadam a na kiedy masz termin ?? mi za tydzien mija polowa ciazy niestety jak mowisz czasem ciagnie do fajek ale wiem ze nie moge i to mnie powstrzymuje :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodob ja mam termin na 8 grudnia. Mój mąż obstawia imię Kacper. W sumie to jemu dałam możliwość podjęcia decyzji. Dla mnie najważniejsze żeby był zdrowy. Obecnie siedze na zwolnieniu (mam zbyt napiętą macicę) i też często przez brak zajęcia myślę o fajkach. Ale obiecałam sobie że nie i koniec. Ty jeszcze pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w 2005r będąc w ciąży popalałam papierosy, potrafiłam np. tydzień nie palić a potem paliłam jednego itp. po porodzie jak tylko wyszłam ze szpitala zapaliłam papierosa...nie popełniajcie tego błędu, bo wciągnęłam się w fajki....Teraz nie palę już 19dni i myślę że już nigdy nie zapalę🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie, nie mam czasu pisać:) ale myślę o Was i pamięta:)! Wczoraj byłam na koncercie COMA w Gdańsku. Był ktoś:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elou :) Ja tez wpadam sie przywitac -ściskam i uciekam:) Mam gdzieś 130 dni juz:)-nie mogę znaleść licznka:P robie sernik na zimno z truskawkami-mój pierwszy raz:D Torciki i wypieki robi zawsze Mój Samiec-ja tylko galaretki- a dzisija to JA :D Jutro rano wpadnę po kawałku poczęstować !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam by Was troszke na noc podkarmić stawiam torta szarlotke i lody dla ochłody Szampan sie leje tak więc częstujcie sie kochani a oto mój powód do świętowania Nie palę już 200 dni (+ 08g40m22s). Ilość niewypalonych papierosów: 5209. Będę żyć dłużej o 39 dni (+ 19g03m21s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 836,31 zł! miłej pachnącej nocki dla was za to że jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo pachnąca aga- to faktycznie trzeba sie NAPIĆ!!! a szarlotkę uwielbiam:) GRATULUJE KOCHANA :D i zycze kolejnych dwusetek !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RAPORCIK :D Nie palę już 128 dni (+ 17g24m56s). Ilość niewypalonych papierosów: 2574. Będę żyć dłużej o 19 dni (+ 15g59m38s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 261,51 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vitalijka Ty tez już masz piękny wynik dziś ojejkujejku stawia szampana bo ma 200 dni jeśli dobrze pamiętam a ja zapraszam na kawke herbatke zieloną czerwoną i kto ma ochote to na wczorajsze pyszności motto nasz NIE PALIMY PACHNIEMY i tego sie trzymajmy miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani RZUCACZE ;)) Ja rzeczywiście dziś mam 200 dni !!!!!!!!!!!! BP - stawiam szmpana i truskawki z bitą śmietaną - wszak to sezon na truskawki ;)) PROSZĘ się częstować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stawiam szmpana i truskawki z bitą\" ojejkujejku :) ja sie poczęstuje :D moje gratulacje świetnego wyniku 200 to juz pokazna liczba :D oby tak dalej ......szacun i podziw dla ciebie 🖐️ :) za jakiś czas tez bede świetował 200 dni :) dla innych tez pozdro 🖐️ nie palimy :) jemy ojejkowe truskawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia3 ja jeszcze pracuje wlasnie mi minela polowka ciazy i mam nadzieje ze drugie pol zleci szybciej bo jakos mi sie ta ciaza dluzy z poprzedni bylo inaczej mysle ze jakbym siedziala w domku to bym wlasnie o tych fajkach mniej myslala bo tu w biurze duzo ludzi jara i mam sporo wolnego czasu i dla zabicia nudy wlasnie kiedys na ta fajke chodzilam a teraz grzebie w necie i szukam zajec bo pracowac te mi sie srednio chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam kryzys. Dwa tygodnie za mną i nie wiem czy dam radę dalej ciągnąć. Ciężko mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babaszki - kryzys jest po to, aby go przełamać 🌻 - dasz radę, jeszcze niejeden Cię czeka, a kilka już za Tobą - i tak na to spójrz - nie szkoda Ci już tych zwalczonych???? trzymaj się - ja trzymam kciuki i uwierz, że Cię rozumiem 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko:) Ostatnio mam bardzo mało czasu:( Wnuk jest u mnie na wakacjach:D:D Zapraszam na kawę, herbatę-zieloną, czerwoną. Najważniejsze,że nie palę:D:D:D Miłego dnia 🌻🌻🌻NIE PALIMY.PACHNIEMY.🌻🌻🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszę się na kawę w tak miłym, pachnącym towarzystwie ;) Lelof się odezwał?? - miło :) A ciekawe co z karminadlą pachniemy mimo deszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA :D:D:D:D:D:D Nie palę już 130 dni (+ 07g57m25s). Ilość niewypalonych papierosów: 2606. Będę żyć dłużej o 19 dni (+ 21g52m56s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1 277,24 zł! *********************************************** oraz- Mariola ale fajnie WNUK:) Ja bym chciała mieć bejbika juz tylko ze mam w planie MOCNO NAPIĘTY GRAFIK z zajętym maksymalnie cały tygodniem i weekendami na specjalizacje (podyplomowe) ale jakoś coś się pomyśli :D najwazniejsze ze organizm czysty bez smierdziela juz teraz 3 kolezanki teraz są w ciąży i paliły w tych najwazniejszych tygodniach+ teraz sie oczyszczają i męćzą...ja juz to mam za sobą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:) Ja już po spacerku z piesą. Może wreszcie będzie słońce. Vitalijka🌻 wszystko w swoim czasie. Zapraszam na kawę, herbatę- czerwona, zielona. Miłego dnia dla wszystkich:D:D 🌻🌻🌻NIE PALIMY. PACHNIEMY.🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszkodowany przez życie
paliłem pięć lat, w styczniu zacząłem rzucać, raz, drugi nie udało się ale tym razem tak. nie paliłem 3-mce było świetnie, dobrze się czułem itd jedna imprezka i papieros, pomyślałem co mi tam jednego sobie zapalę to nic mi nie będzie, potem drugi, rano zaś dwa i tak się zaczęło. Nie czuję teraz fizycznej potrzeby by palić, ale nudzi mi się strasznie a nigdzie pracy nie mogę dostać mimo chęci i wolnego czasu! byłem już wszędzie i dupa, Polska to bagno! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja:D Lorika🌻 jak sobie radzisz? Może jakieś wspomagacze? Bezsenna23🌻 To ja🌻 jak tam? Jedrek30🖐️ miło, że się odezwałeś. Regres🖐️ doczekasz swoich 200 dni:) Dodob🌻 imie wybrane?:) Vitalijka🌻 jak tam sesja? Masz zdolnego chłopa:) 7.10🌻 fajne oszczędności:D Pachnąca Aga🌻 gratuluję tych 200 dni 😘 Pudelek morderca🌻 nagroda kupiona:)? 23 latka🌻 Kasia3🌻 gratuluję. Cieszę się, że odezwałaś się:D Gosa78🌻 Ja-ka🌻 Sadny dzien🌻 Leloof85🖐️ palisz? Poszkodowany🖐️ pracę w końcu znajdziesz. Złośliwiec🖐️ Ojejkujejku🌻 gratuluję tych 200dni😘 Madziuchna🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ ja dziś i jutro niestety pracuję, ale od 1 lipca mam urlop i wyjeżdżam do ciepłych krajów - jak wrócę - przywiozę trochę słońca. Cieszę się, że nie muszę mieć w bagażu wagonu papierosów :)), a przecież zawsze tak było - i stres, czy wystarczy, czy nie za mało :( Teraz mam to z głowy :)), a na plaży nie będzie problemu, że zaśmiecam petami :)) Popatrzecie, takie drobiażdżki, a jak cieszą 🌻 ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×