Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Lorika ---mysle podobnie jak Ty --ze nigdy??????????i to mnie doprowadza do szalu,wiec po dwoch trzech tyg skusilam sie na jednego i znowu nalog--koszmar..Trzeba zaczac myslec inaczej,ale jak?????musimy sie nauczyc czerpac radosc z NIEPALENIA,,,,,,,,ale puki co to --NIE PALIMY--trzymam kciuki za Ciebie za wszystkich vSecret --jestes wspaniala i damy rade:):):) pachnąca aga --wytrwalosci marjola53 --pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Witajcie dzis mialem bardzo ciezki dzien i wiecie co mimo ze niedlugo minie pol roku jak wypalilem ostatniego smierdziela dzisiaj sobie o nim przypomnialem ale sie nie dalem to byla tylko taka chwilowa mysl .Marjola dobry duchu dziekuje za pamiec i wzajemnie :)Przepraszam ze sie czesto nie odzywam ale teraz caly czas pracuje jeszcze ok tydzien i bede mial urlop juz sie nie moge doczekac heh .Lorika ,Kaja no to teraz juz zostajecie tutaj na dobre :) ja w kazdym razie caly czas trzymam za Was kciuki Pozdrawiam wszystkich zeby nikogo nie pominac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vSecret
Wszystkim życzę miłego i spokojnego wieczoru :) lorika kaja_ jak tam dziewczynki? ee myślę że jest ok ja dzisiaj będąc na zakupach ciągle widziałam ludzi z petami i nie powiem że mi było to obojętne ale potem jak wróciłam do domu to było ok, reasumując naprawdę spokojny i fajny dzień aż zaczynam sie bać kiedy będzie kolejny kryzys. w każdym razie dzieki że można tu coś napisać :) pozdrawiam całe pachnące grono :) a i jeszcze mój mały sukces Nie palę już 5 dni (+ 08g33m34s). Ilość niewypalonych papierosów: 64. Będę żyć dłużej o 0 dni (+ 11g47m04s)! Zaoszczędzone pieniądze: 25,87 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Ja rowniez zycze wszystkim spokojnego wieczoru cos nie moge dzis do lozeczka sie wybrac a przeciez wiem ze jutro rano bede mial koszmary heh .vSecret szosty dzien to juz jest duzy sukces i trzymaj tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dlugo tu nie zagladalem ale najwazniejsze, ze nie zlamalem sie i dluugo juz nie pale:classic_cool: wytrwałości zycze wszystkim🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko:) Kolejny dzień bez śmierdziela. Przepraszam, że mało piszę. Nie mam czasu:(. W przyszłym tygodniu będzie lepiej. Zapraszam na kawę, herbatę- zielona, czerwona. Miłego dnia:D 🌻🌻🌻NIE PALIMY.PACHNIEMY.🌻🌻🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vSecret ja-ka Lorika marjola53 7.10 vitalijka pachnąca aga jedrek 30 mmm757 ojejkujejku sadny dzien zlosliwiec ,,,,,i wszyscy ktorzy podjeli madra decyzje uscisk dloni ,:):):):):):)::):) i posylam usmiechy ,,,,,, zycze milego bezdymnego dnia:):):) U mnie zaczal sie 4 dbp:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkim :) Mój bilans na dzien dzisiejszy to : Nie palę już 126 dni (+ 16g11m40s). Ilość niewypalonych papierosów: 1773. Będę żyć dłużej o 13 dni (+ 13g07m54s)! Zaoszczędzone pieniądze: 855,68 zł! Jestem z siebie dumna ;) Ale jest dokładnie tak jak pisze vitalijka, czasami mam ochote na papierosa, szczególnie po piwku ;) Przytyłam, schudłam, przytyłam, teraz mam na plusie ok 3 kg ale pilnuję się z jedzeniem :) Nic nie jest warte powrotu do palenia, ja juz nie chce palić, mam nadzieję, że się nie poddam :) Regularnie czytam topik, czasami coś tam dopiszę :) Pozdrwiam wszystkich i trzymam kciuki :) NIE PALIMY - PACHNIEMY 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vSecret
kaja_ powodzenia :) u mnie ten czwarty zawsze pechowy ale grunt to przetrzymać Lorika jak Ci minał wczorajszy dzień? mam nadzieje że oki, sprubój wytrzymac chociaż tydzień, potem będzie pomału coraz lepiej:) a za mną niestety chodzi od rana i marzę chociaż o jedny buchu i zastanawiam sie czy podjęłam dobrą decyzję ale postanowiłam że wytrzymam wszystkim miłego BP dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc wszytskim mam nadzieje ze mnie jeszcze ktoś pamięta :D to że mnie nie ma za często nie znaczy że palę i was nie dopinkuje:) mój bilansik: I\'ve been quit for 273 days + 15h21m05s. Cigarettes not smoked: 6020. Life saved: 45 days + 23h40m47s. Money saved: 2 392,97 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam załoge BP 🖐️ wpadłem się pochwalic :P Dzisiaj stukają mi 2 miesiące bez peta w buzi :D JEST SUPER :) wiem ze zyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres ----brawo,gratuluje i tak trzymaj--jestes wielka i bardzo dzielna,,,,NIE PALIMY :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie bezsenna
Witam kiedys pisąłam tu jako bezsenna niepaląca , ale bezsennosc już minęła. wklejam bilans bo własnie mija mi 90 dni jeszcze dziesięc i będzie sto Nie palę już 90 dni (+ 09g16m20s). Ilość niewypalonych papierosów: 2711. Będę żyć dłużej o 20 dni (+ 17g07m29s)! Zaoszczędzone pieniądze: 921,94 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vSecret
kaja_ dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja_______ ja nie ona lecz on :P wieczornie :)..ja juz po rowerze :) dzisiaj było 30 km :) Nie palę już 61 dni (+ 02g14m11s). Ilość niewypalonych papierosów: 855. Będę żyć dłużej o 6 dni (+ 12g48m21s)! Zaoszczędzone pieniądze: 380,61 zł! wieczornie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm757 --gratuluje:) Regres --przepraszam -tez gratki,wczoraj byl taki ciezki dzien,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, pozdrawiam wszystkich no i NIE PALIMY:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie bezsenna
gratuluje kaja - mam nadzieje , ze juz disiaj lepiej sie czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam o samopoczucie pytam :) zapraszam na napoje chłodzace lub jak kto woli kawa herbata . ja zaczelam dzien od arbuza i czeresni :) tak sa widocznie skonstruowane ciezarne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studioska
Witam wszystkich piszących na forum , mam do was ogromną prośbę, potrzebuje do badań naukowych wykorzytsać ankiety, więc czy moglibyście ją wypełnić, poniżej podaje link do niej: http://webankieta.pl/ankiety/w1hptq91mwjq Będe bardzo wdzięczna za każdego respondenta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studioska
Witam wszystkich piszących na forum , mam do was ogromną prośbę, potrzebuje do badań naukowych wykorzytsać ankiety, więc czy moglibyście ją wypełnić, poniżej podaje link do niej: http://webankieta.pl/ankiety/w1hptq91mwjq Będe bardzo wdzięczna za każdego respondenta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studioska
Witam wszystkich piszących na forum , mam do was ogromną prośbę, potrzebuje do badań naukowych wykorzytsać ankiety, więc czy moglibyście ją wypełnić, poniżej podaje link do niej: http://webankieta.pl/ankiety/w1hptq91mwjq Będe bardzo wdzięczna za każdego respondenta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo czy wszyscy na plaży czy jak !?????? u mnie w gdańsku upal nie do wytrzymania dobrze ze ktos wymyslil klime . mam nadzieje ze w weekend bedzie rownie ladnie wybieramy sie na zlot zaglowcow wiec przyda sie sloneczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie bezsenna ---dziekuje ,:)czuje sie dobrze ,ciesze sie ze nie pale:):):)-u mnie dopiero poczatek pachnacych dni a u Ciebie juz setunia blisko i ucztowanie przy szampanie:):):) dodob ---napoje chlodne nie slodzone napoje :):):) dbaj o siebie dodob :):):) Regres widze ze zlosliwiec nie jest sam na stronie:):):) ja-ka -usmiech vSecret marjola53 7.10 pachnąca aga mmm757 ojejkujejku zlosliwiec--przypominaj o swoim swiadectwie i ze mozna zyc bez,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,graba:):):) Lorika -pozdrawiam wszystkich --cala pachnaca zaloge NIE PALIMY kochani :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja oczywista oczywistosć ze nie palimy ... :D ile bym oddał zeby teraz znalezc sie na plazy w gdansku albo innym miescie gdzie maja kawałek piachu i morza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres ---w gdansku na plazy wala mandaty za palenie no i slusznie a nam juz nie groza:):):) bo nie palimy:):):) marzenia sa po to aby zycie bylo piekniejsze aby mialo sens,bo kto nie lubi marzyc ,,,,,zycze Ci abys mogl pochlapac sie w slonej wodzie i nie tylko slonej bo jeziora tez sa piekne no i woda cieplejsza heh :):):) NIE PALIMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaja dzieki regres wiesz podobno woda w zatoce syfiasta gluty sinice i co tam jeszcze ja marze o grecji :) oj pofiglowało by sie na jakiejs wysepce ale troche musze poczekac tak z 2 latka i moze moze ... marzenia sa po to zeby je realizowac . Jedno nasze marzenie o rzuceniu palenia zaczyna sie realizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×