Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

złosiwiec poparcie z racji stażu :):):):) 🖐️:D:D:D ps najlepszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam serdecznie w NOWYM 2010 ROKU :D ja już jestem po spacerku ze swoją psinką :D zapraszam chętnych na kawę a co niektórych na drinka BP :D podpisuję listę BP w NOWYM ROKU 🌼 :D aram 55 🌼 brakuje Ciebie mile jesteś tu widziana 🌼 🖐️ Regres 🖐️ graba BP :D tu wszyscy jesteśmy równi ten sam problem :D każdy tu jest mile widziany BP zapraszamy wszystkich chętnych którzy chcą pokonać śmierdzący nałóg z nami jest łatwiej wygrać ze śmierdzielem :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten nowy, NOworoczny poranek:) Co prawda, to prawie południe ale dzis to tak wyjątkowo;) Również dołączam się do życzeń; Zdrówka, pieniązków, pomyślności w życiu i duuuuużo spokoju. Oby troski Was omijały a kazdy dzień był lepszy od poprzedniego!!!! Rzuciłam w 2005 a mamy już 2010:D To sukces. Buziaczki dlla Waszystkich Nas, liczę, że topik się zapełni nowymi ludźmi z chęcią niepalenia od dnia dzisiejszego. Zapraszam nowicjuszy:) Pa Gośka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Witam i pozdrawiam wszystkich moze ktos mnie jeszcze pamieta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Oczywiscie nie pale i pozdrawiam wszystkich niepalacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w Nowym Roku oczywiście bp. i życzę sobie jak i Wam wytrwałości w postanowieniach. NIE PALIMY PACHNIEMY 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego dnia BP jovik 🌼 my jesteśmy ten sam rocznik BP :D mamuśka 44 🌼 tez tobie życzę wszystkiego naj. :D i podpisuje liste BP jedrek 30 🖐️ graba pozdrawiam ja tu wszystkich pamiętam :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietamy pamietamy :) jedrek melduje ze: Nie palę już 679 dni (+ 04g30m06s). Ilość niewypalonych papierosów: 13583. Będę żyć dłużej o 103 dni (+ 18g21m16s)! Zaoszczędzone pieniądze: 6 248,52 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dobry wieczór :) Nie przeczytałam tego forum jeszcze, bo sie zasiedziałam na innym i już nie mam siły czytać. W skrócie: staż palenia 9 lat, wiek 24. 3 poważniejsze próby rzucenia fajek: ok 6 mc ok 7 mc i jakieś 8.5 mc (kiedy to właśnie przytyłam 6,5 kg) W związku z tym że przytyłam tyle (jestem niewysoka więc zrobiłam się kulką) wróciłam świadomie do palenia. Oczywiście szybciutko wróciłam do swojej wagi 50-52 kg i było super. nawet mi się spodobało znowu palenie :) Postanowiłam, że od jutra nie pale, moja mama również rzuca. Tylko tak, wiem że jutro bede świrować, bede miała nerwówke bo jutro kilka spraw się wyjasni i niekoniecznie one beda po mojej mysli. ale mówi sie trudno. napisałam o tym publicznie wiec nie moge, nie chce siebie zawieść. Narazie jeszcze kopce jak szalona, wypale wszytskie fajki jakie mam i od jutra jazdaaa :D:D pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie, jak przeczytałam swój post jeszcze raz i to że napisałam że dzisiaj bede kopcić jak szalona to sie wkurzyłam normalnie. Nie ma, nie będe! Wziełam mame na rozmowe i pytam się ostro: "chcesz rzucić?" Ona: "chce no pewnie!" Ja:"to łamiemy papierosy i wyrzucamy do kosza" ona z wahaniem: "no nie wiem, mi szkoda tak wyrzucać, no ale dobra to tak żebym nie widziała, oj nie wiem sama...." ja:" to chcesz albo nie chcesz?" Ona: "chce!" Ja: "ja też chce!" I tym sposobem połamałyśmy 15 papierosów, wyrzuciłyśmy do kosza, opróżniłyśmy popielniczki, pootwierałyśmy okna na oścież i tak sobie teraz siedze przez kompem zmarznięta ale zadowolona, że decyzja zapadła :) Tak chce zaznaczyć, że dosyć długo dojrzewałam do tej decyzji, to nie jest tak hop siup (no w sumie jest bo miało być od jutra) Zobaczymy jak będzie, umyłam ząbki, żeby pozbyć się smrodu z ust i lece robić herbatke (brr zimno :)) i bede czytała forum od poczatku, żeby sie porzadnie zmotywować i utwierdzić w słusznej decyzji :) miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawooooooooooooo !!!!!!!!! witaj w pachnacym gronie :) ja jak podjelam decyzje mialam w domu caly wagon fajek i je dalam innemu palaczowi,wywalilam go za drzwi razem z tymi fajkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, że tak pisze posta za postem ale mam pytanko. gdzieś kiedys natknęłam sie na ksiązke allana carr'a w necie, ale teraz jak szukam to nie moge znaleźć. Mógłby mi ktoś przesłać linka plissss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaj adres mailowy to ktos ci wysle,ja niestety nie mam ale dziewczyny i chlopaki 🖐️ :) maja na pewno ktos ci przesle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z niej blondynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figaaa24 -witamy i podziwiam zapał:)Mam nadzieję-nie słomiany:) Podpisuję listę,pozdrawiam wszystkich i dobranoc:) Nie palę już 55 dni (+ 03g38m03s). Ilość niewypalonych papierosów: 772. Będę żyć dłużej o 5 dni (+ 21g33m19s)! Zaoszczędzone pieniądze: 270,24 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam podpisać listę, oczywiście nadal nie palę i nie zamierzam - choć kłopoty i zmartwienia nie ustępują a wręcz przybywa, zwłaszcza zmartwień - baardzo poważnie zachorował mój kochany ojczulek :( rok 2010 zaczął się dla mnie bardzo brutalnie, choć złe myśli nie chcą wyjść z głowy - nadzieja jest i być musi bo inaczej zwariuję....choć są momenty całkowitego załamania wtedy żeby sobie ulżyć to płaczę, płaczę długo i mocno :( pozdrawiam Was wszystkich moi przyjaciele - trzymajcie kciuki za mojego tatę...mocno trzymajcie... Nie palę już 488 dni (+ 02g52m02s). Ilość niewypalonych papierosów: 19524. Będę żyć dłużej o 149 dni (+ 03g32m34s)! Zaoszczędzone pieniądze: 6 833,67 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trzymamy Aniu trzymamy
Za Ciebie również. Nadzieje umiera ostatnia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam Wszystkich serdecznie 🖐️ życzę miłego dnia BP :D u mnie zapowiada się piękny słoneczny dzień jest – 17 mrozu :D Ania B.🌼 trzymam kciuki za twojego tatę i za ciebie będzie wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biznesmennn
Witam, poszukuję ludzi ambitnych. Współpracuję z firmą, która ma świetny plan marketingowy i daje wielkie szanse na rozwój własnego biznesu. Może to być tylko dodatkowa praca lub w przyszłości główne Twoje zajęcie. Najważniejsze jest to, że raz coś zrobisz i co miesiąc masz z tego profity. Jeżeli jesteś zainteresowany/na tematem wejdź na moją stronę biznesową: http://dawidadamaszek.suportio.pl/subpage Wpisując swojego maila otrzymasz 5 wiadomości wyjaśniających krok po kroku o co chodzi. W każdym momencie możesz zrezygnować ze subskrypcji. Spróbuj - nic nie tracisz a zyskać możesz bardzo wiele. http://dawidadamaszek.suportio.pl/subpage Pozdrawiam Dawid Adamaszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu B trzymam kciuki za Twojego Tate i mam ogromna nadzieje ze wszystko bedzie dobrze Zlosliwiec wlasnie wrocilam ze spacerku dlugiego z psina.... tylki nam troche zmarzly ale zabawa na sniegu byla super Pozdrawiam wszystkich BP a moj bilansik: Dni bez palenia: 69 dni Zaoszczedzone pieniadze: 195 euro Nie wypalonych: 826 sztuk Bede zyc dluzej: 6 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka :D dostałam książke, dzieki wielkie zaraz sie zabieram za czytanie eh i winko bede pic wiec do papieroskow bedzie ciagnać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam waszystkich BP:) Zlosliwiec:D jesteśmy z tego samego rocznika, ale ja z listopada:D :P Laba się kończy- szarość dnia nieświątecznego zbliza się nieubłaganie:( Aniu.B.----> trzeba wierzyć, że będzie dobrze, trzymam kciuki za tatusia. Figaaa----> we dwojkę raźniej, wspierajcie sie z mamą nawzajem. Pamietaj, ze mama ma dłuższy staż w paleniu i to jej będzie chyba ciężej:( U mnie ( o ironio losu) zaczęła palic córka:( Nie trafiają do niej ZADNE argumenty. Mąż tez wrócił do nalogu, chociaż razem rzuciliśmy:(:( Zostałam tylko ja na straży BP:) Ściskam Was Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzucaczka po raz któryś
"figaaa24 (mrowkaaa@poczta.onet.pl) Sorki, że tak pisze posta za postem ale mam pytanko. gdzieś kiedys natknęłam sie na ksiązke allana carr'a w necie, ale teraz jak szukam to nie moge znaleźć. Mógłby mi ktoś przesłać linka plissss " Ja też poproszę - walczę od 1. 1.2010. na razie się trzymam ale to nie pierwszy raz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzucaczka po raz któryś
Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim za pozytywne myśli.. jutro będzie dość ciekawy dzień - bo po raz pierwszy odkąd tata leży w szpitalu (od środy) pierwszy raz porozmawiam z kimś konkretnym (tak myślę) - ordynatorem na temat zdrowia taty - do dnia dzisiejszego lekarze w tym szpitalu to jakaś porażka...faktem jest że trafił tata do szpitala w okresie sylwestrowo-noworocznym więc sami dyżurujący lekarze byli....ech...liczę jutro dowiedzieć się konkretów, bo do tej pory są tylko domysły i to co w necie wyczytam.... lęk mnie nie odstępuje na krok...serce pęka jak widzę jak cierpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania B. trzymaj się i miej pozytywne myśli, rozumiem Cię ból bliskich jest okropny no ale nadzieja umiera ostatnia. Figaaa24 walcz razem z mamą i nie pozwól aby Wami rządził śmierdziel. Kiedyś ktoś powiedział ,żę chce podwyżki pieniędzy ( wypłaty), wtedy usłyszał, że rzuć palenie to będziesz miał podwyżkę. I powiem Ci szczerze ta podwyżka jest po rzuceniu peta co miesiąc. Lokomotywa w domu pufa, ale muszę powiedzieć, że coraz mniej. Pozdrawiam as gorąco w chłodny poranek ślę Wam same pozytywy i 👄 oczywiście bp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×