Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość asiek 1982
Witam wszystkich! starych i nowych Fragles 66 dobrze że dajesz radę a to ze Ci smutno to ponoć normalne, też kiedyś tak miałam jak po raz któryś rzucałam i z tego co pamietam to robiłam sobie jakieś nagrody, małe przyjemności, trochę pomagało, pomyśl sobie że nie jesteś sama, jestem ja i pewnie jeszcze grono ludzi którzy walczą z tym dziadostwem, trzymam kciuki :) rzucaczka Fajnie to wszystko ujęłaś, odnosząc sie do tego co napisałaś, kiedyś przeczytałam że papieros jest przyjacielem osób samotnych i zgodzę się że coś w tym jest, u mnie też nie jest kolorowo moje małżeństwo nie jest takie jakie bym chciała, mąż w pracy całymi dniami ja sama z dzieckiem więc jak mały chodził spać chwila z kawą i petem była wręcz celebrowana, nie wiem czas pokaże co będzie ale chce wygrać i modle sie aby mi sie udało :) Nie wiem ale przy rzucaniu palenia problemy które wcześniej omijałam teraz są ogromne, wręcz palące i to nakręcanie się oj trudno ale damy radę babki a co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleee, zmarszczki mi się robią, włosy mam cienke i zniszczone, zęby żółtawe, a kiedys miałam taki piekny biały usmiech, skóra jakaś taka wysuszona, o dziwo tylko paznokcie mam zdrowe. zla jestem na siebie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzucaczka- wyczuwam w Tobie idealny materiał na Głównego Motywatora tego topiku:D I nie opuszczaj nas a jednocześnie pisz, pisz, pisz......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzucaczka po raz któryś
Kurde tyle napisałam i mi wcięło, wiec tera już w skrócie link do licznika 4 czy 5 stron wcześniej problemy ciągle mamy takie same tylko terazbardziej nam przeszkadzają. W końcu jesteśmy takie nieszczęsliwe bez fajeczki a świat wcale sie z nami nie cacka - a mógłby... trzeba sie pogodzić z faktem ,że to nasz problem a nie całego świata - nie jesteśmy pod ochroną - trochę szkoda Ale damy radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzucaczka po raz któryś
" rzucaczka- wyczuwam w Tobie idealny materiał na Głównego Motywatora tego topiku" He he, trening czyni mistrza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam serdecznie wszystkich bywalców pachnącego grona życzę miłego wieczoru BP :D jovik 🌼 mamuska 44 🌼 sadny dzien 🌼 pachnaca aga 🌼 ojejkujejku 🌼 madziuchna 04 🌼 i_la_li 🌼 Kinja 🌼 Ania.B 🌼 Julka 85 🌼 farbowana_lisica 🌼 ewa33 🌼 Vonk 🌼 Bella 1962 🌼 awela 🌼 rzucaczka po raz któryś 🌼 figaaa 24 🌼 asiek 1982 🌼 Jola 388 🌼 fragles 69 🌼 Werona 40 🌼 aram 55 🌼 🖐️ jedrek 30 🖐️ graba gratuluje roczku BP :D Regres 🖐️ graba jak kogoś przez omyłkę nie wymieniłem to przepraszam 🖐️ :D za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP :D 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 palilem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie jak mi się udalo to i Wam wszystkim tez :D Nie palę już 1734 dni (+ 22g01m25s). Ilość niewypalonych papierosów: 104095. Będę żyć dłużej o 795 dni (+ 04g05m39s)! Zaoszczędzone pieniądze: 34 871,84 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzucaczka po raz któryś
Jak tu pusto....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Witam pozdrawiam wszystkich i starych i nowych zeby bylo sprawiedliwie 🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badzzdrowy
Rzucasz palenie, tyjesz? wejdz na stronke może da sięcośz tym zrobić. www.badzzdrowy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i wszystkich bardzo ciepło pozdrawiam Ciesze sie że nasze grono sie powiększa Złośliwiec ale jesteś wielki tak nas zapamiętałeś 🌻🌻🌻 dla wszystkich spokojnej pachnącej nocki 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry pachnacy wieczor wszystkim rzucajacym melduje sie BP dzielni z nas ludzie ludziska ze tak sobie z tym diabelskim smierdzielem radzimy, ja dzis mialam maly kryzys, przez chwile mialam ochote jednego zapalic zeby sprawdzic czy mnie odrzuci.....hmmm ...wiem ze to bardzo glupi pomysl..... ale jakos sobie dalam rade z ta pokusa i w ten sposob dalej jestem pachnaca trzeba byc czujnym bo licho nie spi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Pachnaca aga dla Ciebie rowniez spokojnej nocki no i pachnacej to chyba oczywiste :)🌻Kinja jestes dzielna wielka i pachnaca 🌻i tak trzymaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór wszystkim:)Jak miło widzieć tyle nowych "twarzy":)Może to kwestia noworocznych postanowień?No ale trzymam kciuki za wszystkich,a w y za mnie:)papa i dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedrek 30
Farbowana lisica My wszyscy za Ciebie rowniez trzymamy kciuki pal licho postanowienia noworoczne wazne zeby nie palic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam się zameldować.....dalej Bp..... Ile dni niemam pojęcia....niemam jeszcze swojego kompa.... zbliża się do roczku... Jędrek30--------GRATULUJĘ.....JESTEŚ WIELKI...ŻYCZĘ CI 100000 TAKICH ROCZKÓW PACHNĄCYCH,OBY NIGDY WIĘCEJ ŚMIERDZIELA... Dla nowych i starych bywalców 🌻3mam za Was kciuki... Umnie----no cóż brak czasu,wizytyod lekarzy do lekarzy,jeszcze teraz z przed kilku lat odezwał się "wypadek"aj....niech ten rok jużsię skończy,mamgo dosyć....ale nigdy niema tak dobrze....dobrze jest to że jestem pachnąca...co dalej niewiem...wiem napewno że walczę co dnia....niepoddaję się tak jak niepodałam się śmierdzielowi... całuję was kochani spadam bo rano mamwizytę u lekarza....a póżniej do pracy lecę.... 👄👄👄 dal wszystkich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam się przywitać przed weekendem bp. Uważajcie bo licho w karnawale nie śpi, czycha sobie przy piwku , trinku lub winku. Więc bądźcie w pogotowiu żeby go palnąć w d..ę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek 1982
cześć wszystkim! o matko ale tu pusto.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka 🖐️ pozdrawiam wszystkich :D podpisuję listę BP mamuska 44 🌼 asiek 1982 🌼 a pozostali :D 🖐️ ale ciszaaaaaaaaaaa !!!!!! 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzucaczka po raz któryś
W pracy sie było... Na razie spoko Nie palę już 7 dni (+ 19g29m01s). Ilość niewypalonych papierosów: 234. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 18g57m54s)! Zaoszczędzone pieniądze: 91,98 zł! Pozdrawiam rzucaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja podpisujępachnąco listę....spadam do łóżeczka bo chorubstwo mnie jakieś wzieło....znowu zatoki.....niamam czymoddychać....ale do pracy trzeba iść.... buziele dla was....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werona40
Jestem i ciągle pachnę!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragles69
Buziaki dla wszystkich.... Ja tez pachne,dzisiaj karmelowo-cynamonowo,cudowne uczucie czuc jak sie pachnie.... Juz cale 6 dni,ale sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja teraz zapraszam w ten mroźny śnieźny poranek na kawke ZAparzłam cały dzbanek tak więc wstawajcie u mie w Nowym Roku troszke zmian i dlatego ostatnio mnie tu mniej ale myślami jestem z wami Myśle ze sie to unormuje i będzie dobrze :):):) pachnącego poranka przy kawce herbatce Wam życze trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam Wszystkich serdecznie 🌼 życzę miłego weekendu BP :D 🖐️ pachnąca aga 🌼 dzięki za kawę jest pyszna super :D u mnie tez jest mroźny wietrzny i śnieżny poranek :D przed chwilką wróciłem ze spacerku ze swoją psinką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam z zaśnieżonej opolszczyzny:( wyszłam po pieczywo i wróciłam po godzinie- śniegu po kolana(dosłownie). Kawałek drogi to trasa nie do przebycia, jeszcze pół biedy, jak gospodarz odśnieży chodnik, ale takich mało...idzie się po jezdni, bo chodnik to jedna wielka zaspa:p masakra... BP nadal, pozdrawiam Waszystkie i wszystkich:) p.s. Moja psina jak wpadła w zaspe to tylko koniec ogona było widać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werona40
Jestem z siebie dumna. Wczoraj byłam na imprezce z dzieciakami , gdzie spotkałam się z dobrą koleżanką od papieroska . Zawsze wychodziłyśmy sobie coby spokojne zapalić i pogadać, ale wczoraj ja zupełnie nic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, też rzuciłam palenie 9 dni bez dymka. Dziwnie lekko aż za dobrze, paliłam 22 lata. Jakby tego było mało to jeszcze się odchudzam. Zgłupiałąm od początku roku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i życze wszystkiego dobrego w Nowym Roku:-) Dawno mnie nie było...ale dalej jestem pachnąca... Coraz mniej dni kiedy kusi ten ,,jeden,,...za to jak nie wchodzę w ciuchy to panika i zaraz bym zapaliła ... Trudno pogodziłam się że przytyłam 8 kg...tłumacze sobie że warto było a palenie mi nic nie da bo i tak na diete musze przejść żeby to zgubić... No może mniej by sie chciało jeść...ale ja już nie chce śmierdzieć... Od poniedziałku biorę się ostro za diete... A jak u Was z waga? Cieszę sie że tak ładnie pachniecie...:-) POzdrowienia dla wszystkich:-) Nie palę już 118 dni Ilość niewypalonych papierosow 4007 Kaska2351zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×