Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość karo/po30/
Dzieki za wsparcie :) Jeżeli chodzi o robienie cos miłego to mam właśnie do przetłumaczenie wielką kobyłę w technicznym angielskim ... brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cygaretka
I ja się witam z rana, chyba skocze do apteki po jakis wspomagacz jednak, bo cięzko....... słoneczko- dużo dziesięć uśmiechów, trzymam kciuki. Wszystkim dziś życze wytrwałości i siły weteranom kolejnego tygodnia , miesiąca, poczatkującym kolejnej zwycięskiej minuty, godziny , dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
kupcie sobie tabletki niqitin.to trzeba ssac co 2 godziny ,wiec prawie caly czas ma sie cos w ustach i wtedy sie ciagnie do fajek. Sprobujcie! techniczny angileski ? masz racje ..brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerzys
witam wszystkich rzucajacych ja niezdecydowany tabex narazie gora na mnie chyba nie dziala ,ale glodu nikotyny nie czuje tak mocno zaczalem brac nie pale od poczatku, brania. karo kup tabex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cygaretka
jade po tabex.....skręca mnie , a wy jak tam caro i evka w tych kolejnych godzinach???? Reszta tez trzymajcie sie , ja ide gryźć sciany :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
ale tabex jest na recepte o ile sie nie myle.Kup cos innego zanim nie zalatwisz tabexu.Te pastylki sa naprawde ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
ja juz zjadlam dwa jabca i kilka ciaseteczek , niestety.:(mam slaba silna wole jezeli chodzi o slodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cygaretka
ups no to ładne kwiatki. Zanim pojde do lekarza pewnie zmeczy mnie jeszcze ze sto razy, choć w sumie mogłam sie domysleć ze to co na recepte , przynosi jakiś skutek. Bo te wszystkie leki bez recepty, wspomagacze nie tylko przeciw paleniu , ale równiez na sen czy przeciw depresji to tylko placeba i guzik dają. Pozostaje mi tylko zacisnąc zęby i zdobyc recepte.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja tez moglabym pochlaniac snikersy fast foody chipsy i wszystko co nie zdorwe zastanawiam sie ile przytyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
ale mozna kupic przez internet.Bez recepty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja czytam topik:) Wiecie o czym pomyslałam!!!Przypomniał mi sie pierwszy tydzien jak rzuciłam palenie.Nie chce wracac do nałogu juz,choc nigdy człowiek nie moze byc pewien co bedzie.Nie chce wracac poniewaz,znowu przyszedłby dzien,ze znowu chciałabym zerwac z tym swinstwem,a pierwszy tydzien meczarni jest najgorszy.Chyba nie zniosłabym tego po raz ktorys:) Współczuje wszystkim osobom,ktore sie meczą,ale naprawde warto pomeczyc sie tydzien!!! Przez 53 dni BP zaoszczedziłam 291,50.Niezła juz sumka!Bedzie z dnia na dzien coraz wiekasz:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
A gdzie reszta z naszej paczki ??odzywajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
wracaj do zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jerzys
witam BP kupilem tabex bez recepty ,bez pytan,po 35 latach nie pale od 7rano narka trzmajcie kciuki za mnie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia/
Fajnie masz ! mnie nie chcieli sprzedac ,wiec rzucilam bez tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kupiłam tabex dzisiaj po wizycie u lekarza, hmmm, jakoby objawy abstynencji ustąpiły... Nie chwalę dnia przed zachodem, odpukuję, ale wielkie \"uff\". 3 dzień BP... Trzymam kciuki za pozostałych, zwłaszcza tych, co zaczęli walkę. Nie damy się! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cometa
pozdrowionka już uciekam z pracy do domu do jutra trzymam się dzielnie też się trzymajcie wszyscy bez smierdziela do jutra pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jerzyś i co? Działa nadal Tabex? Tak z ciekawości pytam... No i gratualcje decyzji, zwłaszcza po tylu latach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIOTR 46
DZIEŃ DOBEREK !!!! NASTĘPNY DZIEŃ BEZ PETA. CHYBA MNIE COŚ PRZYBYŁO. ALE STARZY INDIANIE MÓWIĄ - KOCHANEGO CIAŁA NIGDY DOŚĆ. POZDRAWIAM. TRZYMAM KCIUKI ZA "STARYCH" I "MŁODYCH"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewióreczka, wracaj do zdrowia, tym razem nie daj się bólowi, choć nie wiele jest rzeczy porównywalnych z męką rzucania P. słoneczko,zajrzyj i poświeć... złośliwiec, najwyraźniej dobrze trzymasz kciuki kinia, wesolutka, cygaretka i inni - dobrze was czytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Pozdrawiam Wszystkie piękne i pachnące dziewczynki :D A Wszystkim chłopakom pzdrowionko i graba :D Trzymam za Wszystkich kciuki :D A za fado 2 wolne kciuki bo nie sa zajęte przez śmierdziela :D BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymon z lesniczowki
jesli ktos podejmuje wlake z paleniem to najsilniejszy z nich jest ten ,kto rzuci bez wspomagaczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cygaretka
A no ba Tymonie - Ameryki nie odkryłeś :)))) Póki co zdobyłam receptę. Jutro bede mieć a do tego czasu worek gum miętowych :)))))) Trzymajcie sie mocno , jestesmy silni ze wspomagaczami czy bez :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosliwiec
Uważam ze nie jest to ważne, w jaki sposób ktoś rzuci śmierdzący nałóg, ważne jest to ze się pokona śmierdziela i ze się jest WIELKIM a nie każdy to potrafi :D cygaretka jestem dumny z ciebie BP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cygaretka
złośliwiec - oooobrastam w piórka, wiem wiem bede mogla dopiero, jak choć połowe z twojej drogi przez mękę przejdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski!! zgadzam się z tymonem z leśniczówki...bez wspomagaczy to jest wyrzeczenie!! a mnie się marzy dzisiaj fajeczka...mentolowa....;((jejku..ale bym zapaliła... witam nowe dziewczyny karo i evke. pozdrawiam staryczh i nowych..papa 3majcie się...i za mnie kciuki..bo mam dziś...dołeczka wielkości Rowu Mariańskiego;( papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie!!! Ja rzuciłam smierdziela bez wspomagaczy:)Było ciezko,ale dałam rade:)Jestem dumna z chłopakow,bo naprawde sie trzymają,z wami laseczki jest roznie,ale trzymam za was mocno!!! Tez musi wam sie udac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×