Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość fiona*

Rzucilam palenie! Pomocy!!!

Polecane posty

Gość drdi
to są tabletki. dwa razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drdi
I najperw rozpoczyna się kuracje od opakowania starterowego- 2 tyg. Potem kontynuacja leczenia do 8-12 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sroczka--> pozdrów mame. ;)🖐️. Super, że nie pali. Wytrwalosci zyczę.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja paliłąm koło 25 dziennie fajek tak więc myśle ze sporo Ciesze sie że dziś wstałam rano pachnąca Pije sobie teraz kawke i pisze na topiku ( to pewnie teraz będzie moje uzależnienie) Miłego dnia i oczywiście pachnącego dnia Nie palę już 2 dni (+ 17g36m11s). Ilość niewypalonych papierosów: 71. Będę żyć dłużej o 0 dni (+ 13g01m46s)! Zaoszczędzone pieniądze: 25,05 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich niepalacych.....i tych zamierzajacych:) u mnie ok jak na razie...chociaz dzisiaj mialam sen ze szlam na jakos impreze i myslalmze...przeciez nic sie nie stanie jak zapale....ale to byl sen.chociaz przyznam ze czasami mam takie mysli, ale zaraz je odganiam, bo po co mi ten jeden lub dwa papierochy na imprezie! moj maz nadal nic, tabexy leza w szafce i na niego czekaja, a mnie wkurza ze tyle sie musialam nakombinowac zeby mu je zalatwic.....no coz! Nie palê ju¿ 33 dni (+ 09g22m55s). Iloœæ niewypalonych papierosów: 467. Bêdê ¿yæ d³u¿ej o 3 dni (+ 13g42m12s)! Zaoszczêdzone pieni¹dze: 84,14 €!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
palaczka aga~ ja nie palilam az tak duzo jak ty, ok 14-15 papierochow dziennie, i nigdy z samego rana, zawsze po sniadaniu....a uzaleznienie od topiku:)...tez tak mialam, ale to akurat dobre uzaleznienie, bardzo mi pomoglo w tych trudnych pierwszych dniach, teraz zadko jestem, ale staram sie zagladac w miare mozliwosci:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :-) Wpadłam zameldować, że Nie palę już 81 dni (+ 02g14m45s). Ilość niewypalonych papierosów: 1784. Będę żyć dłużej o 13 dni (+ 15g04m38s)! Zaoszczędzone pieniądze: 624,42 zł! i że trzymam kciuki za wszystkich początkujących i tych, którzy przeżywają mniejsze lub większe kryzysy. Oraz tych, którzy po prostu już nie palą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aram55
Palę już 36 lat, jakie mam szanse na rzucenie? Czy ktoś z Was palił tak długo i udało mu się rzucic? A może już po mnie..........?:( Lubię palić ale chciałabym z tym skończyć! Dzieci ciągle powtarzają, że śmierdzę. Znajomi są bardziej delikatni ale wiem, że wszyscy czują ten smród. Dodam, że mam astme i tymbardziej nie powinnam palić. Jestem ciężkim przypadkiem, nie będzie łatwo. Wszelkie medykament odpadają, jestem od nich silniejsza. Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aram55
medykamenty*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich !!!! Nie palę już 41 dni (+ 00g43m18s). Ilość niewypalonych papierosów: 820. Będę żyć dłużej o 6 dni (+ 06g26m36s)! Zaoszczędzone pieniądze: 287,21 zł! wszystkim na początku walki ze śmierdzielem -powodzenia życzę trzymam kciuki. Dalej nie moge w to uwierzyć że nie palę już 42 dzień są już dni że wogóle nie myśle o śmierdzielu a jeżeli już to tylko myśl która szybko znika. waga jak staneła na +3 kg tak zostało czyli tyłam przez pierwsze trzy tygodnie . czuje sie świetnie a palących wyczuwam na znaczna odległosć Pozdrawiam wszystkich którym sie udało i tych którzy walczą aram55 paliłam prawie 30 lat ponad paczke dziennie rzucałam kilka razy bezskutecznie .przeczytaj ksiażke Allana Carra a zmienisz podejście do palenia. zrozumiesz że to nie ty jesteś silniejsza od medykamentów tylko śmierdziel tobą rządzi . kup tabex i walcz że śmierdzielem on naprawde pomaga ale trzeba chcieć NIE PALIĆ ale chyba chcesz skoro tu jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich Nowych ;) Aram55 a dlaczego miałoby Ci się nie udac? Nasz zlosliwiec też długo palił i to 3 paczki dziennie ( nie wspominajac juz o Allan Carr- autorze ksiazki łatwy sposob na rzucenie palenia ktory palil 100 papierosow dziennie !!!! i tez bardzo dlugo) Zmobilizuj się porządnie;)i zacznij Nowe pachnace życie;) ..dla bliskich i dla siebie. drdi powodzenia w kuracji ;) palaczka aga fajnie ze tak dzielnie trzymasz sie bez papieroska;) Sroczka widze , ze Twoja mama tak jak i mój brat poszli naszymi sladami. Oby im udało sie wytrwac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aram55
Czy tę książkę można wypożyczyć gdzieś czy muszę ją kupić? Pisałam, że tabletki na mnie nie działają. Może mi być niedobrze a i tak zapalę. Nawet jak jestem chora i ledwo zipie to i tak sięgam po papierosa........ Może ta książka zadziała na mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aram55 ja ja sciagnelam sobie z internetu ale niestety nie pamietam juz tej strony :( Jak bys chciala to moglabym Ci ja przeslac na meila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadia 24
ja też ,rzuciłam palenie w dodatku zaczełam brać hormony (plastry) i mam prace zmianową więc maskra przytyłam 5 kg teraz chce je zrzucić czy moge się do was przyłączyć dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nadia24 ściągaj licznik mobilizuje nas wszystkich Pozdrawiam pachnaco i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich. wklejam bilansik: Nie palę już 31 dni (+ 06g51m55s). Ilość niewypalonych papierosów: 563. Będę żyć dłużej o 4 dni (+ 07g14m38s)! Zaoszczędzone pieniądze: 186,96 zł! buziaczki dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aram55
Julka, bella, dziękuję Wam:) Brałam kiedyś Zyban /ponoć jest dobry/ ale to było jakiś czas temu i nie udało się. Tabexu nie brałam. Może właśnie potrzebuję innej pomocy niż tabletki, chce spróbować. Poczytam sobie książkę. Może ona rozjaśni mi umysł..............ponoć nałóg siedzi gdzieś mocno w naszej psychice. Dam znać niebawem, jak mi idzie. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy może przestać palić Trzeba troszke silnej woli i jedni tabletki , inni gumy a ja biorezonans i jest ok. jak do dziś nie chce mi sie palić choić myśl o papierosie jest może nie stale ale czasami wraca jak bumerang a tak to teraz uzależniam sie od topiku lubie tu poczytać dziś wolne mam i jutrro tez Dziś sprzątałąm w domku by czasu na głupie myśli nie było Pozdrawiam i miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pomogła silna wola znalazłem eboka na temat palenia Łatwy sposób na rzucenie palenia. jar.pdf W roku 1958 Allen Carr został księgowym. W swojej pracy odnosił wiele sukcesów, lecz sto papierosów wypalanych dziennie doprowadzało go do rozpaczy. W 1983 roku, po wielu nieudanych próbach rzucenia palenia przy użyciu silnej woli oraz innych metod, odkrył coś, na co wszyscy palacze czekali - Łatwy Sposób Na Rzucenie Palenia. Porzucił, więc księgowość i rozpoczął leczenie palaczy, zdobywając światową sławę i uznanie w wyniku fenomenalnego sukcesu swojej metody. Jest obecnie uważany za światowego eksperta w dziedzinie pomagania palaczom w przezwyciężaniu nałogu. Niegdyś palacze z całego świata przylatywali do Londynu, by wziąć udział w jego konsultacjach. Obecnie sieć jego klinik jest rozprzestrzeniona na całym świecie. Książka „Łatwy sposób na rzucenie palenia” stała się światowym bestsellerem i została przetłumaczona na ponad dwadzieścia języków. Tysiące palaczy zostało szczęśliwymi niepalącymi przy pomocy jego metody. W swoich klinikach Allen Carr udziela gwarancji, że z łatwością przestaniesz palić, lub dostaniesz zwrot pieniędzy. Współczynnik sukcesu przy wykorzystaniu jego metody wynosi 95%. http://www.chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=antubis12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej melduje,ze żyje,mam się średnio,ale nie pale dalej i tak do końca mojego życia,co sobie obiecuje!!!!!!!!!! jutro studniówka! ale fajnie;) mam wujka, który jest juz po 50 dziennie palił osttanio ok 90 papierochów!!!!!!!rzucił z dnia na dzień!nie pali juz z pół roku:) wziełam przykład z niego:):):)::):) dobrze nam z tym:) pozdrawiam gorąco wszystkich nowych i starych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i z takich właśnie ludzi trzeba brać przykład;)...jesli chodzi o rzucanie off course:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w szoku jestem wiecie ile to kasy?? a ten wujek to on nie pracowal??albo prace taka mial ze palic mogl?? u mnie w mojej pracusi same niepalace osoby oprocz szefowej ale jak do tej pory to raz jha przylapalam na paleniu,chowa sie przed nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam serdecznie całe pachnące grono życzę miłego wieczorku BP :D wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom 🖐️ graba bp aram55 nie zwlekaj dołącz do naszego pachnącego grona 🌼 :D ja paliłem 40 lat ostatnio 3 paczki dziennie jak mi się udało i tobie też się uda pokonać śmierdziela tylko musisz tego naprawdę ale to naprawdę chcieć mi pomogli przyjaciele tu na tym forum tu nauczyłem się żyć i rozwiązywać wszystkie problemy bez śmierdziela :D dziś jestem wolnym człowiekiem niezależnym od śmierdzącego nałogu bo nie palić to jest coś pięknego :D a to jest mój dorobek :D Nie palę już 1340 dni (+ 23g42m57s). Ilość niewypalonych papierosów: 40229. Będę żyć dłużej o 307 dni (+ 07g26m05s)! Zaoszczędzone pieniądze: 10 057,41 zł! za potrzebujących trzymam dwa wolne nie zajęte śmierdzielem kciuki BP 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×