Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pan Tik-Tak

Mam wiele pytań, proszę kobiety o odpowiedzi na nie.

Polecane posty

Zaczynam: 1. W jaki sposób i dlaczego kobiety nas \"testują\"? 2. Dlaczego kobiety odrzucają mężczyzn? 3. Czy kobiety lubią komplementy? 4. Dlaczego kobiety zachowują się nieracjonalnie? 5. Jak rozpocząć rozmowę z nieznajomą dziewczyną? 6. Jak zatelefonować do kobiety, aby zaprosić ją na spotkanie? 7. Jak rozpocząć rozmowę, aby wzbudzić zainteresowanie dziewczyny? 8. Korespondencja - czyli co pisać, żeby dziewczyny odpowiadały. 9. Jak pocałować kobietę? 10. Jak sprawdzić czy dziewczyna jest gotowa na pocałunek? 11. Jak rozpalić kobietę i pozbawić wszelkich oporów? 12. Jak się zachowywać, żeby ona chciała do Ciebie wrócić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość very
skądżeś sie urwał chopie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja55
z Pacanowa chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem ci
oczywiście piszę tylko w swoim imieniu, nie wiem co na to inne kobiety 1.ja nie testuję, ja obserwuję, jak mężczyzna zachowuje sie w danych sytuacjach, np. stresujacych 2. bo nie spełniają oczekiwań, nie czujemy sie bezpiecznie w tym towarzystwie, nie kochamy 3. lubią 4. kobiety sa z Wenus, a mężczyźni z Marsa 5. po prostu zagadać 6. wykręcić numer i zaproponować spotkanie, nie ważne co powiesz, bądź miły. Jesli ma ochotę na spotkanie umówi się bez specjalnych zabiegów z twojej strony 7. zabawnie i na poziomie, bez obgadywania innych dziewczyn i opowiadania o byłych 8. patrz punkt 6 9. zbliżyć się do niech, objać i pocałować 10. jesli cię nie odpycha, jest gotowa 11. zapewnić jej poczucie bezpieczeństwa 12. jesli cię kocha, to nie odejdzie. Jeśli odeszła, znaczy, ze nie kocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądre odpowiedzi na...
1. W jaki sposób i dlaczego kobiety nas "testują"? 2. Dlaczego kobiety odrzucają mężczyzn?- z tego samego powodu z jakiego faceci odrzucają kobiety- bo im nie pasują 3. Czy kobiety lubią komplementy?- oczywiście 4. Dlaczego kobiety zachowują się nieracjonalnie?- bzdura, to że ty nie rozumiesz ich zachowania nie znaczy że ono jest nieracjonalne 5. Jak rozpocząć rozmowę z nieznajomą dziewczyną?- nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie dla każdej dziewczyny 6. Jak zatelefonować do kobiety, aby zaprosić ją na spotkanie?- telefonuje się chyba normalnie...jak masz odwagę to dzwoń, jak nie...idź pomedytuj 7. Jak rozpocząć rozmowę, aby wzbudzić zainteresowanie dziewczyny?- na luzie,żeby nie wyszło że za bardzo się stresujesz 8. Korespondencja - czyli co pisać, żeby dziewczyny odpowiadały- coś ciekawego 9. Jak pocałować kobietę?- tak samo jak faceta 10. Jak sprawdzić czy dziewczyna jest gotowa na pocałunek?- tego się nie sprawdza, to się wie 11. Jak rozpalić kobietę i pozbawić wszelkich oporów?- słowami i cierpliwością 12. Jak się zachowywać, żeby ona chciała do Ciebie wrócić?- nie wiem, ja nidgy nie chciałam wracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź na pyt. 4
Bo tak. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frommka
Tylko we własnym imieniu... 1. Ja nie testuję. 2. Żadna kobieta nie odrzuca mężczyzn w ogóle (chyba, że jest lesbijką). Odrzucamy tych, którzy nam nie pasują i nas nie kręcą. Logiczne. Dlaczego? Bo nie jesteśmy siostrami miłosierdzia. 3. Tak. Ale inteligentne, niesztampowe i nie chamskie (typu "ale mleczarnia") 4. A dlaczego mężczyźni zachowują się nieracjonalnie? Wszyscy jesteśmy ludźmi, każdemu czasem odwala, to nie lekcja logiki, tylko życie. 5. Nie wiem. Ja z zupełnie obcym facetem raczej bym się nie umówiła. Wolę poznawać facetów przez wspólnych znajomych. Wtedy wiem z grubsza, na czym stoję. 6. Wykręcić numer (zdobyć, jeśli nie masz) i zaproponować. Udawaj pewnego siebie. 7. Inteligentnie. I nie od tekstu: "Umówisz się ze mną, bejbe?" 8. Zaczynać ostrożnie i po koleżeńsku (nie zaczynaj od "nie mogę bez ciebie żyć", bo sie wystraszy). Zadawać pytania - wtedy większa szansa, że odpisze. Pisać w miarę możliwości ortograficznie. 9. Zacząć delikatnie. Wyczuć na co ma ochotę. Nie ładować całego ozora do ust od pierwszego kopa. Dopiero jak się sytuacja rozkręci. 10. Dotknąć policzkiem jej policzka. Otrzeć się ustami... Jeśli się nie odsunie, całować. 11. Mówić, jaka jest piękna. Całować, dotykać, lizać po szyi, po karku, mówić, jak strasznie jej pragniesz (albo niech to po prostu poczuje). 12. Jeśli nie chce, nie wróci. Błagania i zamęczanie telefonami, sms-ami etc. są żałosne. Poprosić raz (nawet na kolanach) a jesli powie "nie" - mieć dość godności, żeby dać sobie spokój. Jeszcze raz - tylko w swoim imieniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna ...
ad1] w rózny sposób i dlatego że lubią testować , to takie fajne ! ad2] bo są odrzucający z jakiś względów , to sprawa indywidualna ... ad3] uwielbiają komplementy ale w miarę wiarygodne ! ad4] to trudne pytanie i sama chciałabym znać odpowiedz na nie ! ad5] tu potrzeba fartu bo jeśli dziewczyna jest otwarta na rozmowę z mężczyżną to jakkolwiek byś zagaił ... zostanie to przyjęte , ale jeśli jest odwrotnie to jakkolwiek byś nie zagaił nie zostanie to przyjęte ... niestety w tym wypatku liczy się to czy los Ci sprzyja ! ad6] sytuacja podobna jak w punkcie 5 ! ad7] sytuacja podpobna jak w punkcie 5 ... z tym że dodatkowo jeśli poruszysz temat który akurat daną dziewczynę szczególnie interesuje to masz dodatkowe punkty i możesz wzbudzić zainteresowanie ! ad8] sytuacja podobna jak w punkcie 7 ! ad9] to już zalezy od preferencji danej kobiety ! ad10] to trzeba po prostu wyczuć ! ad11] jeśli Cię kocha to nie ma problemu a tak pozatym to musi być otwarta na rozpalenie ! ad12] jeśli kocha Cię lub było jej z Tobą dobrze to będzie chciała do Ciebie wrócić !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imoen
już zaczęłam odpowiadać, ale doczytałam resztę pytań, i są tak kretyńskie, że jednak rezygnuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ad 1.ja nie testuję...obserwuję...szczegolnie jak jestesmy razem a on spotyka kogos znajomego kogo ja nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ad2.odrzucamy w uzasadnionych przypadkach-jesli nie te same fale..jesli facet ściemnia,okłamuje itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuergo
1 -lubię prowokować najróżniejsze sytuacje do testowania, od spózniania sie(czasem po pół godziny:o ), po odkladanie spotkań na następny dzień. Z natury jestem prowokatorem, więc tym bardziej mam z tego powodu radochę, jednak w przypadku mężczyzn to sprawdzanie stopnia zainteresowania moją osobą, jak i sprawdzanie jego cierpliwości :P:P (bo cieprliwość to ważna sprawa :P) 2-Często odrzucałam mężczynz, booo yyy eee.. jestem wymagajaca:P 3 - Kobiety lubią komplementy, byle byly szczere i zgodne z prawda. 4-Kazdy czasem zachowuje sie bez logiki, jeszcze nie spotkalam czlowieka 100% logicznego. Poza tym w duzej mierze kobiety sa pod wplywem emocji czy hormonow:P 5-Nie wiem. Mnie zaczepiaja i zaczynaja rozmowe od tego ze mam piekne cos tam po pogode, ale nigdy nic z tego nie wyszlo. Zawsze mialam nadzieje tak aprawde ze jesli mu zalezy to pojedzie za mna i bedzie mnie sledzil, wypatrzy gdzie mieszkam :P 6-Nie denerwowac sie , face ma byc w takich sytacjach spokojny opanowany i na luzie 7-Bez zbytniego stresu i prowadzenia rozmowy na sile. Lepiej powiedziec mniej niz wiele glupot.LUZZZZZZZZ 8-Grzecznie i milo. 9-Delikatnie i z uczuciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. W jaki sposób i dlaczego kobiety nas \"testują\"? odp. bo nie są pewne czy faceci są im wierni , np. podsyłają koleżankę by Cię poderwała z klubie i czeka na twoją reakcję 2. Dlaczego kobiety odrzucają mężczyzn? odp.bo cos im sie w nich nie podoba , wyglad charakter , albo odrzucaja bo facet sie angażuje a ona nie chce stałego związku 3. Czy kobiety lubią komplementy? zależy które , wolą oczywiscie te bardziej wyszukane, niektore nie lubią bo uważają ze wtedy ktos sie z nich nabija , ja tam lubię :) 4. Dlaczego kobiety zachowują się nieracjonalnie? bo przez hormony szalejące w organiźmie nie stał w stanie zachowywać sie normalnie ,i są niestabilne psychicznie :) 5. Jak rozpocząć rozmowę z nieznajomą dziewczyną? normalnie podejśc i spytać o jakąś pierdołę tylko nie tekst \"czy my sie przypadkiem nie znamy\" oklepanyustrasznie 6. Jak zatelefonować do kobiety, aby zaprosić ją na spotkanie? boże to takie trudne ?? \" Hej co dzisiaj robisz bo słyszałem że idziesz ze mną na kolacje o 20 ??\" 7. Jak rozpocząć rozmowę, aby wzbudzić zainteresowanie dziewczyny? czasami nie trzeba nic mówić , wystarczy uśmiech , spojrzenie 8. Korespondencja - czyli co pisać, żeby dziewczyny odpowiadały. zdania na ktore odpowiada sie wiecej niz tak\\nie 9. Jak pocałować kobietę? co ty całować sie nie umiesz 10. Jak sprawdzić czy dziewczyna jest gotowa na pocałunek? na pewno sie nie pytać , to się czuje 11. Jak rozpalić kobietę i pozbawić wszelkich oporów? kazda jest inna wiec może potrzebowac czegos innego do rozpalenia 12. Jak się zachowywać, żeby ona chciała do Ciebie wrócić? na pewno nie błagać , nie płakać i nie mówić że sie zabijesz , choc na niektorych to skutkuje , trudno powiedziec jak będzie chciala wrocic to sama sie odezwie , trzeba dac jej czas do przemyślenia ps. Autorze tematu ile masz lat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. W jaki sposób i dlaczego kobiety nas "testują"? odp. bo nie są pewne czy faceci są im wierni , np. podsyłają koleżankę by Cię poderwała z klubie i czeka na twoją reakcję 2. Dlaczego kobiety odrzucają mężczyzn? odp.bo cos im sie w nich nie podoba , wyglad charakter , albo odrzucaja bo facet sie angażuje a ona nie chce stałego związku 3. Czy kobiety lubią komplementy? zależy które , wolą oczywiscie te bardziej wyszukane, niektore nie lubią bo uważają ze wtedy ktos sie z nich nabija , ja tam lubię :) 4. Dlaczego kobiety zachowują się nieracjonalnie? bo przez hormony szalejące w organiźmie nie stał w stanie zachowywać sie normalnie ,i są niestabilne psychicznie :) 5. Jak rozpocząć rozmowę z nieznajomą dziewczyną? normalnie podejśc i spytać o jakąś pierdołę tylko nie tekst "czy my sie przypadkiem nie znamy" oklepanyustrasznie 6. Jak zatelefonować do kobiety, aby zaprosić ją na spotkanie? boże to takie trudne ?? " Hej co dzisiaj robisz bo słyszałem że idziesz ze mną na kolacje o 20 ??" 7. Jak rozpocząć rozmowę, aby wzbudzić zainteresowanie dziewczyny? czasami nie trzeba nic mówić , wystarczy uśmiech , spojrzenie 8. Korespondencja - czyli co pisać, żeby dziewczyny odpowiadały. zdania na ktore odpowiada sie wiecej niz tak\nie 9. Jak pocałować kobietę? co ty całować sie nie umiesz 10. Jak sprawdzić czy dziewczyna jest gotowa na pocałunek? na pewno sie nie pytać , to się czuje 11. Jak rozpalić kobietę i pozbawić wszelkich oporów? kazda jest inna wiec może potrzebowac czegos innego do rozpalenia 12. Jak się zachowywać, żeby ona chciała do Ciebie wrócić? na pewno nie błagać , nie płakać i nie mówić że sie zabijesz , choc na niektorych to skutkuje , trudno powiedziec jak będzie chciala wrocic to sama sie odezwie , trzeba dac jej czas do przemyślenia ps. Autorze tematu ile masz lat ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Sprawdzam czy reaguje na moje żarty, to pierwszy znak czy nadaje na moich falach. 2. Robię to tylko wtedy, gdy nic nie czuję do faceta. Nie ma sensu tego ciągnąć. 3. Ooo! Pytanie! Jeszcze jak! 4. Bo kierują sie emocjami. Są uczuciowe wiec czasem nierozsądne. 5. Nie wiem. Jeszcze nigdy nie zostałam w ten sposób zaczepiona. 6. Wykręcić numer i poczekać aż odbierze, :P 7. normalnie na luzie. Może być żartując, ale ze smakiem, nic obleśnego i sprośnego, kulturalnie z uśmiechem :) 8. Z serca. Wszystko o czym chciałbyś mi powiedzieć :) 9. Normalnie :) Z uczuciem 10. Pocałować ją.. :P 11. Zatańczyć z nią. 12. kochać ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zraniony
Sory ale kobiety sa dziwne mezczyzni pewnie tez ale wokoł mnie slysze o tym ze dziewczyna go zostawila gdy byli zareczeni po 4latach czy toz przed weselem itp. mowi ze cie kocha ze nie pozwoli zeby ten zwiazek sie rozpadl a jak ty sie zaangazujesz i jej ufasz ona cie zostawia mowiac ze sie pomylila. LUdzie drodzy gdzie wy macie rozum po co komus robic nadzieje a pozniej go zostawic ze zlamanym sercem mowie to bo sam zostalem tak potraktowany. dlaczego kobiety sa teraz tak zmienne uczuciow. widze po swoich rodzicach i innych co pobralki sie 15-25 lat temu. nie bylo telefonów niczego a jedank byli razem potrafili sobie zaufac i nie bylo tak jak teraz mam takiego a szukam lepszego moze sie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam: 1. W jaki sposób i dlaczego kobiety nas "testują"?- myślę, że jest to wasz wymysł 2. Dlaczego kobiety odrzucają mężczyzn? to też, chyba, że chodzi o kogoś kto im po prostu nie pasuje- to właśnie dlatego 3. Czy kobiety lubią komplementy? lubią 4. Dlaczego kobiety zachowują się nieracjonalnie? kobiety zachowują się bardzo racjonalnie w oczach rozumowania kobiet:P to wy nieracjonalnie to odbieracie i nieracjonalnie s się zachowujecie 5. Jak rozpocząć rozmowę z nieznajomą dziewczyną? yyyy np. cześć 6. Jak zatelefonować do kobiety, aby zaprosić ją na spotkanie? wybier numer 7. Jak rozpocząć rozmowę, aby wzbudzić zainteresowanie dziewczyny? jesuu jak tego nie wiesz to nawet nie próbuj 8. Korespondencja - czyli co pisać, żeby dziewczyny odpowiadały. napiszę czego nie pisać- że jesteś pijany, ze sobie właśnie waliłeś, że spotkałeś wczoraj niezłą dupę i że masz jakiś tam jakiś model samochodu 9. Jak pocałować kobietę? 10. Jak sprawdzić czy dziewczyna jest gotowa na pocałunek? spróbować pocalować jak dostaniesz kopa w intymne miejsce to oznacza, że z pewnością gotowa nie jest 11. Jak rozpalić kobietę i pozbawić wszelkich oporów? z tym się trzeba urodzić :P 12. Jak się zachowywać, żeby ona chciała do Ciebie wrócić? nie robić tak, zeby chciała odejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet bez szczęścia w miłości
Oczywiście że kobiety testują facetów, zakładając że jest on nieznajomym,kobieta stara się ( co jest niesamowicie zaskakujące ) poznać go i sprawdzić czy nie opowiada bajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ike
Bardzo to płytkie odpowiedzi. Sens tych pytań jest głębszy. "czesc" czy "wybierz numer" to odpowiedzi na poziomie przedszkolaka, a pytania są conajmniej o poziom wyższe. Co do odpowiedzi to ja odpowiem jako facet: 1. Bo są nieufne i tymi testami próbują Cie rozpoznać. Tzn myślą ze przez daną insynuacje czy prowokacje są w stanie określic jaki jestes i jak sie w zyciu zachowasz. To troche chore i nielogiczne myślenie, a jak sie "mleko wyleje" to okazuje sie ze kompletnie nie przemyślane, ale o myśleniu napisze troche dalej... 2. Bo za wysoki, za niski, za wysoki, za chudy, za biedny, za bogaty, babiarz, nudziarz, słabe auto, brak zainteresowania.. itp itd., nam wystarczy w 90% na początek zeby była ładna, im jak widac nie tylko.. 3. Lubią. Tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze zjadłam
1. testuję mężczyznę, gdy daje mi powodu do tego by mu nie ufać, jak mi zależy to go nie zostawiam tylko sprawdzam, jeśli przejdzie test- zostajee, jeśli ponownie nawali - jest spalony. I głupie tłumaczenie typu - byłem taki dobry dla niej a ona mnie nieustannie sprawdzała i testowała - robiła to bo dałeś jej powód!!!! 2. odrzucamy facetów - gdy nie czujemy się bezpieczne, czujemy że się nami bawią i nie traktują poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pallissa
my testujemy facetow tak jak piszecie wyzej,a oni co testuja?jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze zjadłam
3. Czy kobiety lubią komplementy? - prawione w inteligenty sposób - oczywiście :) 4. Dlaczego kobiety zachowują się nieracjonalnie? - jeżeli zachowanie kobiety , która Ci się podoba jest dla Ciebie niezrozumiałe oznacza to, że rozmijacie się na plaszczyźnie intelektualnej. 5. Jak rozpocząć rozmowę z nieznajomą dziewczyną? Krótka obserwacja kobiety, nawiazanie kontaktu wzrokowego, usmiech i adekwatne zachowanie do zaistnialej sytuacji ( w czym pomaga nam uprzednia obserwacja, np. dziewczyna w sklepie zastanawia się którą czekoladę wybrać, więc nadmieniasz) 6. Jak zatelefonować do kobiety, aby zaprosić ją na spotkanie? Dzwonisz, witasz się pytasz o sampoczucie, nawiązujesz miła pogawędkę o tematyce ogólnej od słowa do słowa nawiązujesz do tematu spotaknia, jeśli chcesz zaprosić ją do chińskiej to mówisz parę słów o tym ze słyszałeś, przeczytałeś itakie tam, po wprowadzeniu w temat proponujesz spotkanie. 7. Jak rozpocząć rozmowę, aby wzbudzić zainteresowanie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani tic tac
a gdzie sie podzial pan tik tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ike -
Bardzo to płytkie odpowiedzi. Sens tych pytań jest głębszy. "czesc" czy "wybierz numer" to odpowiedzi na poziomie przedszkolaka, a pytania są conajmniej o poziom wyższe. Co do odpowiedzi to ja odpowiem jako facet: 1. Bo są nieufne i tymi testami próbują Cie rozpoznać. Tzn myślą ze przez daną insynuacje czy prowokacje są w stanie określic jaki jestes i jak sie w zyciu zachowasz. To troche chore i nielogiczne myślenie, a jak sie "mleko wyleje" to okazuje sie ze kompletnie nie przemyślane, ale o myśleniu napisze troche dalej... 2. Bo za wysoki, za niski, za wysoki, za chudy, za biedny, za bogaty, babiarz, nudziarz, słabe auto, brak zainteresowania.. itp itd., nam wystarczy w 90% na początek zeby była ładna, im jak widac nie tylko.. 3. Lubią. Mało tego proszę sie o nie, mówiąc na przekór i wymyslając wady tak, abys Ty wmawiał im ze są najpiękniejsze naj naj naj.... i w ogole. 4. Myslenie.... no tutaj jest duzy problem. Ich mózg przetwarza wszystko dodając do kazdego aspektu emocje. I to one sprawiają ze ich decyzje sa czasami zupełnie nielogiczne i nieracjonalne. Dlatego tez facet łatwiej dostanie prace, bo jest mozg mysli logicznie, a kobiety mają z tym problem, co nie oznacza ze logicznie nie potrafią myslec, bo potrafia, ale w sytuacjach stressowo-krytyczno-szybkich, one podejmują złe, nielogiczne decyzje. 5. To zalezy czy jestes wygadany. Proponuje 2 setki na odwage i próbowac zagadac o czyms co sie wokól was dzieje. Tak najprosciej. Np jestes w spozywczaku to mówisz do niej z nienacka: Czesc, słuchaj nie wiesz moze gdzie tu jest majonez? no i jak bedzie spoko to cie zaprowadzi albo wytłumaczy, a jak nie to cie oleje, ale jak bedzie spoko to mozesz kontunuowac ze cie wysłali do sklepu a ty wprost "uwielbiasz robic zakupy" i kazali ci kupic 4 rzeczy a ty ty juz godzine kwitniesz i znalazłes dopiero 2 :D A jak na baletach to mówisz do niej: Ale ten dj fałszuje. I jak przytaknie to walisz: to chodz, napijemy sie, bo na trzeźwo ogłuchniemy. I moze sie uda, 50/50. 6. Za duzo romantyków stary. Jesli Cie nie zna, pomysli ze to albo zart i jakis koles sie nabija, albo sie przestraszy i powie ze nie moze bo jest zajęta albo cos. Ciezki temat. 7. j/w --> 5 8. na końcu dodawac: "A co u ciebie?" 9. Przysunąć ją do siebie, objąć, zamknąć oczy i ... i praktyka czyni mistrza. 10. To sie czuje. 11. Upić. 12. To nieeleganckie. Jak cos konczysz to koncz na zawsze, jak facet, nie insynuj jak one, to nie męskie ! Amen. Kto sie ze mna zgadza? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani tic tac
nie zgadzam se bo fact tez robi wiele rzeczy pod wplywem emocji-np bije sie z kims z zazdrosci o laske.............i z reszta tez sie nie zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ike - do panie tic tac
Uzasadnij wszystkie skoro sie nie zgadzasz. A bić sie o laske to rzeczywiscie bdb przykład. + dla Ciebie. Chyba, ze to twoja dupeczka juz od dawna a jakis koles przyszedł i zaczał ją marać a ona sie nie mogła wyrwac, wtedy to jak najbardziej zasadne i logiczne zeby mu obic szczękę. ALe mimo wszystko przykład bardzo trafny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×