Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miseczka D

Wlozylam sobie silikony

Polecane posty

Gość mandaryna też myslała
że jak wstrzyknie sobie w usta silikon przed Sopotem to bedzie lepiej śpiewać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to kazdego sprawa
z osobna czy sobie chce cos wsadzac czy nie....ja tam nic nie mam do ludzi co sobie poprawiaja urode...skoro zle sie z czyms czuja....a stac ich na to to prosze bardzo! Mam jednak pytanie,bo slyszalam ze silikonowe implanty trzeba wymieniac co10-15 lat czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to p5rawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppppp
a wiesz ze silikon trzeba wymieniac co 10 lat do konca zycia? i mozesz zapomniec o saunie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale napewno nie jest tak
ze "bola kilka dni":) kilka dni to Cie bedzie bolec jak Ci przypierdole w pysk z otwartej dloni;) jak Ci rozetna cycki, zrobia miejsce na silikon odrywajac miesnie od skory, nastepnie wloza tam obce cialo i zszyja to co zostalo, to zapewniam ze miesiac to minimum na ostrych srodkach przeciwbolowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7ur4
Nie ma jak naturalne cycuszki. mnim mniam A te silikony to ochyda. za kilka lat trzeba wymieniać wkładki. Dziewczyny nie dajcie się okaleczać; lepiej mieć małe ale swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WSZYSTKICH JESTEM NOWA NA FORUM I MAM PYTANKO MOZE KTOS SIE ORJENTUJE CHCIAŁABYM BARDZO DOWIEDZIEC SIE JAKI TO ROZMIAR 350ML INPLANTY MENTOR Z 70 B JAKI WYJDZIE BIUST'?PYTAM PONIEWAZ MAM ZABIEG 15LIPCA W KLINICE KOLASINSKI CZEKAM Z NIECIERPLIWOŚĆIĄ NA ODPOWIEDZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno wyciągnęłaś temat sprzed trzech/pięciu lat. Ci, którzy tu kiedyś pisali już tu nie zaglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjgnvnvnvvn
Miseczka D nie słuchać się tych jebanych zazdrośników. zrobiłaś to co chciałaś,kraj wolny a wam huj to tego. lepiej mieć cyce jak donice niż takie gówno a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zajmuje sie siłownia zawodowo , mam mały % tkanki tłuszczowej wiec małe piersi - były Powiększyłam sobie o dużo bo zawsze chciałam miec duze , teraz miseczki zaczynam wybierać od E , jestem mega zadowolona Paulina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×