Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szam

Diabeł pod moim łóżkiem mieszka - część III

Polecane posty

zadziobać gołębia, zadziobać! gołębie są obleśne :o no, chyba, że gołąbki ;) gołąbki lubię! zjeść! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miś, masz rację (w obu kwestiach). Mąż na gołębie (te opierzone)mówi \"sraluchy\" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha niezły tok rozumowania i świetna dyskusja :D ;) :D:D:D Ja widziałam obsrany balkon przez zasraluchy - mieć wysoko balkon z gołębiami.. przesrane... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo mi się wszystko pochrzaniło :o A dyskurs nader ambitny i żywiołowy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos \"trąbienia na tzw. użytkowników dróg\" - Wiecie, co to jest nanosekunda?... To czas, jaki upływa od momentu zapalenia się zielonego światła do \"trąbienia\" BMW, który stoi za tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie kogo przypomina kobieta lekarz? - świnkę morską- -ani świnka ani morska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rokita, chyba masz gorszy dzień??? z moim łokciem lepiej :D tak, jak powiedziałaś! gorzej z zosi stopą :( od wczoraj wieczora boli i spuchła w śródstopiu :( jutro jadą diagnozować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ekhem... to co? Wesołych Świąt? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Linking jak zawsze się pojawia w najważniejszych momentach roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Buziaki świąteczne 👄 cudownego czasu Wam życzę, odpoczynku, wytchnienia, rodzinnej atmosfery, ciepła i słodkości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a w Nowym Roku wszystkiego po trochu! :) i barankow i choinki i dyngusa i wogóle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, Bałwanki zawsze się jakieś znajdą ;) W nowym roku chcę \"tylko\" ZDROWIA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oprócz zdrowia, życzyłanm też sobie... by nie zabrakło kasy na szybkie wykończenie domu ;) a tosia, która dokładnie wypytywała nas o te życzenia, machnęła lekceważąco ręką, mówiąc: \"to da się załatwić\" skoro ona tę pewność ma, to i ja się nie martwię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chcę prócz zdrowia końskiego mieć domek...a potem jakoś się remont powolutku zorganizuje, byle było już MOJE... Wszystkiego pięknego dziewczęta i chłopcy ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×