Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nóvka

przyjęcie weselne

Polecane posty

Gość yellowbird
mnie sie podoba idea przyjecia Moj brat mial takie przyjecie, obiad, tort, zimna plyta i jakas tam kolacja. Generalnie zapraszal na przyjecie i jakos nikt mu nie mial za zle, ze nie ma tradycyjnego wesela. Ludzie bawili sie wysmienicie. Mimo iz nie mialo byc muzyki, to jeden wojek zalatwi mini wieze i rozpoczelo sie tancowanie. Goscie dlugo jeszcze mowili, ze bawili sie wysmienicie. Moja znajoma, miala obiad po slubie i rowniez nie bylo problemow. Trzeba miec troche otwarty umysl, i zrozumiec, ze nie kazdy lubi wesela, nie kazdego na to stac - i nie chodzi tu zawsze o to czy to jest z klasa czy nie. Nie nalezy ulegac presji, zapozyczac sie, a pozniej sie tylko zamartwiac, bo wojek sie upil, a sasiadka obgaduje. Niech kazdy organizuje sobie slub i wesele tak jak lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie czy ktos orientuje sie w jakim wieku mozna wziasc slub cywilny...?? prosze o odpowiedz to bardzo wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi sie
ze kobieta lat 18 a mezczyzna 21, ale glowy sobie nie dam uciac - szczegolnie co do tego mezczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kluskiey
18 lat tez facet zmienilo sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my za przyjęcie weselene dla mniej więcej 30 osób płacimy...2tys. Nie wliczam w to ciasta , alkoholu i napojów, bo razem z tym wyjdzie około 3000 tys. razem. ale w lokalu od osoby wyszło 80 zł. Będą trzy gorące dania, do tego sporo przekąsek zimnych, kawa, herbata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×