Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kRASNYSTAW kEFIR

kTO PRACUJE LUB ZNA FIRMĘ GEPOL? PRUSZKÓW

Polecane posty

Gość nmji
a czy wiecie, kto znajdzie prace na takim stanowisku jak w Gepolu, jeśli znajdzie sie na lodzie i bedzie szukal pracy w innej firmie??? na pewno bedzie mial problemy, bo 3/4 biura nie ma nawet odpowiedniego wyksztalcenia, a kierownikow pełno na kazdym kroku:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fistak1234
fantastyczna ...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmex
czy są tam w Pruszkowie jakieś przyjęcia do pracy, ale do biura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były pracownik gepol
firma taka sobie zadna rewelacja trzeba bylo dobrze zachrzaniać żeby cos zarobic i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczciwa
a ja nadal się upieram, że naprawdę trzeba dobrze poznać tych ludzi pracujących w Gepol żeby można było ich oceniać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L9
PRACA JEST SUPER!!! PRACUJE TAM PONAD DWA LATA (P&G TARGÓWEK) OWSZEM JAKIEŚ NIEPOROZUMIENIA ZAWSZE SIĘ TRAFIĄ. PRACA NIE JEST CIĘŻKA I DOBRZE PŁATNA. CI KTÓRZY MÓWIĄ O NIEJ ŻE MAŁO PŁACĄ ALBO TRZEBA ZAP.... GRUBO SIĘ MYLĄ. MOIM ZDANIEM CHCIELI BY ZARABIAĆ NIE WIADOMO ILE I NAJLEPIEJ NIC NIE ROBIĆ!!! POZDRAWIAM M...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaleks
tez pracowałem na L9 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem z Pruszkowa i kiedyś dojeżdżałam do pracy do stolicy, ale udało mi się znaleźć coś na miejscu. W Pruszkowie http://praca-mazowieckie.pl/pruszkow-czy-warszawa/ też można znaleźć nie najgorszą pracę. Jest sporo prywatnych firm, a nawet jeśli pieniądze mniejsze niż w Wawie, to przynajmniej oszczędzam czas, który mogę poświecić rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×