Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

leszek

Poszukuje pilnie slodką

Polecane posty

chodzą słuchy,że po dniu kobiet w marcu jest dzień mężczyzny..ja tylko się zastanawiam jaka jest granica wieku między składaniem komuś życzeń z okazji dnia chłopaka a dnia mężczyzny;) no bo qrcze tak dobrze mieć nie mogą żeby 2 święta obchodzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Dokładnie;)Ale prawda jest taka, że kobietki powinny mieć codziennie swoje święto:)W pierwszych klasach podstawówki uczyliśmy sie takiego wiersza, który sie kończył słowami:"Kobiet nie bij nawet kwiatkiem, raczej daj im kwiatek":DWidzę więc, że Lesiu czyta w naszych myslach Duszyczko, bo nawet w swoje święto (bo przecież jest jeszcze chłopcem;0 )podarował nam kwiatuszka;) Buźka dla Lesia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie dawac kwiaty a jeszcze dla hmmmmmmmmmmm to szczegolnie :P o suol tez nie zapomominam :) 🌼 🌼 fakt, dzisiaj mialem duzo pracy , ale moze jeszcze spotakam sie z wami dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Dobry wieczór wszstkim;)Jeśli jest tu ktoś słodki, to niech sie pilnie zamelduje do zastępowej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja lubie zstepowe ummmmmmm:P jestes pierwszy! melduje sie ! czekam na rozkazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Zastanów sie o co prosisz harcerzyku;)No cóż, czasem bywam bardzo wymagająca:DWlaśnie wcinam ciacho, zdążyłam juz skosztować sałatki - Mama wróciła od cioci;)A byłam dziś z siostrzyczką na zakupach:)A jak Tobie mija Dziń Chłopca, mężczyzno;)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem poslusznym harecerzem ! zastepowo ;) moze jakis rozkaz dla zucha ? :P mialem zawariowany dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos nie mozemy sie wszyscy spotkac , tzn my i soul :P ty to masz fajnie ...daj troche ciachaa mniammmm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
To zapraszam na Śląsk:DPrzy okazji możesz mi powycierać kurze w pokoju;)Niech to będzie rozkaz:)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale te wycieranie kurzu to bedzie poczatek rozkazow ;) a pozniej dopiero bedzie prawdziwa zabawa ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ale miałam dzisiaj urwanie głowy..ech..te studia to dają człowiekowi wycisk..ktoś tu mówi o ciastkach?;) a macie może jakąś czekoladkę?bo mnie wzięła ochota:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Właśnie dziś kupiłam 2 czekoladki: białą i z nadzieniem tiramisu - mniam, mniam;)No jasne, że to początek rozkazów, Lesiu;)Potem bedzie prawdziwa zabawa. ale nie do rana, bo muszę wcześnie wstać - jadę jutro na zakupki;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hmmmmmmmmm ma ciacho ale cos nie chce nam dac , sama wcina :( moze ma tez czekolade ? ja tez chce :) bo teraz to dostaje tylko rozkazy sprzatania :( w dzien chlopaka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no qrde wy tylko jezdzicie na zakupy ja tez tak chce :) hmmmmmm zabieraj mnie tez :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Mozesz mi posprzątać jutro;)Ale wiesz jak to będzie fajnie jak będę podziwiać skrzątającego sie po moim pokoiku faceta - już to widzę "oczyma duszy mojej" - rozmarzyłam się...;)Zapraszam, zapraszam:D - jak ładnie sie spiszesz, to Cię poczęstuję czekoladką;)A z mojej rączki będzie słodziutka, że hoho:)Jesteś Duszyczko:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Super, super:)ja też chcę wziąć na zakupy faceta - tylko potem nie życzę sobie żadnego narzekania!!Więc mam kolejny rozkaz:) - bedziesz chodził ze mną i dzwigał torby z zakupami;)Co prawda planuje tylko zakup jeansow, bo moje obezna mają dziurę:o No i oczywiście bedziesz mi doradzał, a ja będę słuchała lub nie;)A oprócz tego obronisz mnie w razie jakichś ataków ze strony niepożądanych adoratorów:DWiwat skromność!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIECIEPLIWA kAFETAR.
coż w tym ładnego tylko leszek i hummmmmmmmmmmmm:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
A co byś chciał jeszcze dostać:)??Oj, przyznaj się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytanie gdzie ta dziura sie zrobila , albo przez kogo zostala zrobiona ? ;) ja bardzo chetnie pomoge ci przymierzac spodnie, nawet ci je wloze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Ale masz kosmate myśli Lesiu:PNieładnie!!Pozwolę Ci zobaczyć efekt końcowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
A dziura zrobiła sie sama - spodnie sie przetarły///:(Ale i tak ich nie lubię:OA wiesz, że im zafundowałam herbowy guzik:D??W końcu mam szlacheckie nazwisko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaaaaaaaaaaaaaaaaaa? przeciez to bedzie to meczace ciagle zagladanie do tej przymierzalni a tak to bede caly czas z toba i bede tylko wkladal i wyjmowal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Jak to wkładał i wyjmował:P??(widzę, że myślisz o czymś innym, ale z tego nici:P)Chyba zakładał i ściągał...Mogę pójść na kompromis, że mi doradzisz i nie będziesz podglądał, bo inaczej chyba nawet Cię na te zakupki nie wezmę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kicia , spodnie bede podawal tobie ;) ale tobie jakies dziwne mysli chodza po glowie :P jestem grzeczny chlopiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszek chcesz iść na zakupy?samobójca z Ciebie?:D ja czasami samam ze sobą nie mogę wytrzymać na zakupach:P a ze spodniami to mam szczególny problem..a to mi się nie podobają,a to za długie są,a to znowu z jakimiś zwydziwianymi wzorkami..ech najbardziej lubię mleczną czekoladę;)ale tiramisu też może być;) ktoś tu chce być niewolnikiem?:P mi też by się przydało posprzątać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze nie bylem niewolnikiem :P zalezy co dostane w ramach zaplaty ? lubie robic zapkupy i musze byc pelnym uczestnikiem zapkupow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×