Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

leszek

Poszukuje pilnie slodką

Polecane posty

Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Musze Was o coś zapytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Ale nie bójcie żaby, to są sprawy czysto techniczne;)Bo ja tu sobie dzis szaleję na tym topiku i mi tu trochę niewygodniw pisać, bo ja (to trochę głupie pytanie, ale ja humanistką jestem i w sprawach związanych z kompem jestem zielona...):oWięc...Czy za każdym razem jak chcę przeczytać Wasze wypowiedzi, czy napisać coś od siebie, to musze tak "skakać" mięfzy jednym a drugim??Czy nie mogę sobie ustawić tak jak nagg??Chyba moje pytanko jest niejasne, ale liczę, że mnie telepatycznie zrozumiecie:DPrzecież znamy się tak długo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Teraz to sobie pewnie Duszyczka pomyślała, ze rację miała i że jednak głupia jestem i Ci mdło jest jak czytasz moje wypowiedzi, prawda:(??Proszę nie łam mi serca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak piszesz odpowiedź,to poniżej tego okienka jest okienko z naszymi odpowiedziami,ale Tobie chyba chodzi o to,żeby wszystko za jednym zamachem mieć na tapecie?;) tak się chyba nie da..ja też jestem zielona jeżeli chodzi o komputery:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hungry soul watpisz w nas :( 😭 hmmmmmmmmmmm mozesz rowniez sobie klikac w nr. strony ktory jest po prawej stronie :) moze mnie telepatycznie zrozumiesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Z tego okienka tom akurat korzystam, tylko tak jakoś mało wygodnie jest, bo chyba w nim nie wskakuja wypowiedzi jak na gg:o Więc z gg jest prostsza sprawa:)Tak, chciałabym za jednym zamachem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hungry soul mam pytanko ,czy mialas moze jakis problem z facetem w przeszlosci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Chyba bardziej zrozumiałam Duszyczkę...:)Ale dzięki za starania Leszku:)Wiesz. my kobiety mamy szósty zmysł, no i kobieca intuicję jeszcze;)Bo z dziewczynami nigdy nie wie, oj, nie wie się...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie hmmmmmmmmmmmmmmmm kliknij na moj nick to bedziesz miec do mnie namiary moje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszek a skąd to pytanie?:) ja mam cały czas problemy z facetami:D musiałbyś skonkretyzować pytanie:) Hmmm to ta telepatia całkiem dobrze działa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Dzięki leszku 👄 Normalnie prowokujesz mnie, żebym Ci jakiegoś maila skrobnęła;) Oj, miałbyś co czytać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hungry soul ja tooo czuje u ciebie aniolku moj ;) tak wiec przy nas wyluzuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
A ja tam tych problemów nie wyczułam;) A może Leszek też ma jakiś szósty zmysł??No, prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czujesz?przecież nie zionę nienawiścią do mężczyzn:P problemy jak problemy..żebym tylko takie problemy miała to bym się cieszyła;) a teraz chwila szczerości..ile poważnych związków macie na swoim koncie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez czuje ,ze hmmmmmmmmmmmm mnie lubi 👄 a hungry soul jeszcze bada teren i sprwdza co jest grane ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Musze Ci rozczarować Lesiu...Dziś musisz się zadowolić moją obecnością na forum:DAle może jutro coś skrobnę:)Przecież nie możesz sie znudzić moją osobą:DOj, Duszyczko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Kurcze..zadałaś takie pytanie...Ale mi tak głupio na forum...Też mi sie z Wami spokogada:) 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mi powiedzcie jeszcze moje sympatyczne slodkie ;) diabelki jak jutro bedziecie na forum i czy bedziecie? bo ja teraz bez was to nie bede tu wchodzil :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hungry soul oj ten temat to jest bardzo dluuuugi :D ja mialem kilkach zwiazkow ale bardzo fajnych i namietnych :) ale o tym potem :D jeszcze bedzie okazja to popisania chyba ,co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
:)Hmmmm, możemy się jakoś zgadać:)A czy nie lepiej jakbyśmy sie jakos zgadali na gg:)??Wydaje mi się, że jest prościej:)A z forum...No cóż...:)w moim przypadku, to jak wiatr zawieje- jutro powinnam być, ale nie wiem dokładnie o której:)Może uda mi sie wejść do południa:)A co z wami:)??Co myślicie o gg?Pewnie mnie tu zaraz zlinczujecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyjeżdżam na studia w sobotę..ale jutro i w piątek będę:) o tej samej porze na pewno i jeszcze gdzieś po południu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Duszyczko, czy mieszkasz w akademiku??A czy masz tam dostep do neta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×