Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

leszek

Poszukuje pilnie slodką

Polecane posty

Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Ja przecież jestem na gg.Ale absolutnie się mną nie przejmuj - nie ma kim;o!!Więc zostań tu na forum - na pewno ktoś Ci e tu potrzebuje!!Zyczę Ci dobrej nocy,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo witamy rexone 🌼 gdzie ty chodzisz ,ze cie nie ma tu ? poczekaj hmmmmmmmmmm slonko ma jakis problem :( hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm muf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Tobie też życzę dobrej nocki rexono - niech Wam sie przyśnią Anioły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmmmmmm nie uciekaj:( ja tylko na chwilke wlasnie wróciłam do domku po całym dniu w rozjazdach i padam na twarz :) chciałam sie przywitać i juz nie przeszkadzam wam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co jest zwami? zadna nie chce przeszkadzac :( to jest forum :) mufcie co jest grane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Ależ ja nie okarżam Cię o to, że przeszkadzasz - masz pełne prawo, aby tu sobie konwersować, więc mi nie przeszkadzasz!!Pozdrawiam Cie i życzę dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Dziwny jest ten świat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
Dla kogo dobry, dla tego dobry:POby był:)!!Dowiedziałam się, że jednak miałam wczoraj Łacinę, ale nikt z mojej grupy nie przyszedł;o Szkoda słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam bardzo syrenke :P 🖐️ no wreszcie wszyscy czarni jestesmy :D duszyczka sie pewno zdziwi;) jak dzien mija? u nas jest piekna pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mija jakoś - miałyśmy dziś z siostrą ubaw z młodszej:DA swoją drogą to ta starsza miała też niezłe nerwy - trzeba mieć do niej anielską cierpliwość:o!!A pogoda owszem pięknia:)Trochę posiedziałam na balkonie i wystawiłam buźkę do okna:)Kochane słoneczko:)!!A nick - no cóż...nawet nie wiesz czemu taki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz Lesiu, ale ja się biorę za ćwiczonka - po paru dniach przerwy moje ciałko się dopomina o fizyczny wycisk:)Więc zabieram się do roboty:)Pewnie będę wieczorem, ale Tobie jest to zapewne obojętne:PPowiedziałabym Ci coś, ale sie powstrzymam:PDobrej zabawy na forum mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja soooobie z toba dzisiaj porozmawiam na gg ... mala :P a cwiczenia , ja rowniez jestem za :) mozemy razem pocwiczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie...Własnie skończyłam cwiczyć...Jeszcze tylko nie pobiegałam:PZapraszam na ćweiczenia, ale poczekaj...czy Ty aby się dostosujesz do mojego szybkiego tempa:D??A swoją drogą, to może pomożesz mi wyćwiczyć brzyszek - trochę się już wkurzam :oPomocy ;-(!!A o czym to chcesz ze mną pogadać:P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syrena :) to kiedy konczysz ten trening? jeszcze troche to do mnie dobiegniesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj leszku syrenka wlasnie przebiegła obok mojego bloku :P może krzykne że biegnie nie w te strone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rexona :P lobuzie jak zwykle z dobrym humorkiem :) a gdzie dla mnie po staremu jest ..$#!%^&#@*($~%$@ ? i gdzie lazisz ? ze cie nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam Cię Rexono jak biegłam;)Chciałam wprosić się na wieczorną herbatkę i pogaduchy, ale Ty siedziałaś przy kompie zagadywana przez jakiegoś macho:PA wiesz jakie jest najsmutniejsze zwierzątko świata...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×