Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

leszek

Poszukuje pilnie slodką

Polecane posty

nnoooo dobrze to ja ci pomoge :) przygotuj lozeczko to wtedy ladnie sie wygrzejemu i moze szybciej wrocisz do zdrowia :P ale nie wiem ,czy bede grzeczny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi za to ja bede bardzo grzeczna :d albo i nie bede :P a teraz naprawde zmykam do łóżeczka i czekam na ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taak ? a skad wiesz ,ze nie mam ..? zawsze mialem do 7 -go roku zycia :) a teraz to zawsze spie bez :) to przyjmiesz takiego do pomocy w chorobie bez pizamki ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kotku juz o niebo lepiej niz rano jak sie jeszcze postarasz to calkiem wyzdrowieję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie dla mnie buziaczek ? to chyba trzeba sie wygrzac dzisiaj konkretnie ( ze mna) i jutro bedziesz jak nowonarodzona ::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle się szwenda ale czasem mnie zaszczyca łaskawie swą obecnością :-D a gdzie Roman ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buziaczek dla ciebie ? a dla mnie to byl jakiś?????? może z gorączki niedowidze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak widzisz dream ja rowniez musze sie targowc o kawalek buziaka:) nie wspomne calusku z jezyczkiem ;) rexona prosze ode mnie for you 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rexona ja czekam ,bo nie bedzie wieczorem ogrzewania chorowitej dyszyczki :P nie moge znalezc pizamki qrde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ktos kogo bedzie ogrzewac ;) rexona chyba dostala silniejszej goraczki bo nawet nie moze odpisac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w temacie widnieje poszukuje slodka... zeby nie dream to juz bym prawie znalazl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie o co chodzi? nie mozesz sie denerwowac bo sie jeszcze podniesie temperatura :( a nie chce sie w nocy poparzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rexona kochanie czy mozesz chociaz mi powiedziec ladnie dobranoc z ladnym buziaczkiem ? zeby mi sie lepiej spalo :) moze tobie tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz przeciez ze ja zartowalem :) tylko ciebie najbardziej lubie :) tak napisalem tylko na dzien dobry ;) no rexona :) ja nie zasne bez twojego calusa 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×