Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

leszek

Poszukuje pilnie slodką

Polecane posty

Lesiu, Kotku, widze, że ktoś ma lekką obsesję na Twoim punkcie hehe, no nic, ja sie podzielę, zazdrosna nie jestem hehe, ale magia to mi chyba oczy wydrapie i nie tylko mi (roxi ,siostro, uważaj:P) P.S. czekam jutro na tel.:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehe...gorąca
niby nie jest zazdrosna, a co chwilę sugeruje, jakie bliskie kontakty łączą ją z leszkiem ( ich wspólny topik, kontakty telefoniczne) Rany, ale dziecinada. To trzeba naprawde być żałosnym, żeby szukać kontaktów przez forum i to nie najwyższych lotów (mówiąc enigmatycznie) i do tego z tak nieciekawym osobnikiem, zadufanym w sobie egoistą. Hehe, ale zwała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie gorrrąca 25 ja mam inne sposoby niz wydrapanie oczu;) nie naleze do agresywnych kobiet jestem raczej skromna i spokojna leszek mnie zainteresowal bardzo i chcialabym go poznac mam nadzieje ze nie jestes na mnie zla bo jak tak ,jak laczy was cos wiecej to ja moge tu nie pisac nie lubie jak ktos cierpi przezemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszek 🖐️ dziewczyny 👄 ech ale macie tutaj słodko - aż mdli :-D i ten moralizatorski ton przedostatniego posta he he. No cóż - można z kimś przeciez gadać przez telefon nie ? I co za problem z własnym topikiem - to tylko zabawa i dlatego dziewczyna nie jest zazdrosna - w końcu w realu ma własne życie. Niektórzy to myślą że na wirtualu to się zycie kończy :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nudzi mi się, słodkiej nie ma magia myślisz że brat mi się obrazi jak trochę cię pobajeruję ;-) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no jego bratem to ja jestem wirtualnie :-D A poprzez \"pobajeruję\" rozumię dokładnie to własnie - pobajerowanie :-D I to raczej bez reali :-D bo by mnie leszek zabił, a i słodka pewnie tez. Mam na myśli czysto teoretyczną konwersację w celu zabicia czasu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno ja ci proponuję niezobowiązująca pogawędkę a nie związek ! a ty mi zaraz tak z grubej rury ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze desperację w Twoich postach ... nie mój klimat sorki znikam i bawcie się dobrze :-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodka kochanie 👄 jak widzisz ja w celu konwersacyjnym a magia męza szuka ... ;-) ja się nie nadaję :-D mam uraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby że ja ? pierwsze słyszę ... ja chcę tylko od słodkiej ale ona mi nie chce dać :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehe...słodka
Nawet mi się nie chce tego komentować . To nie ja mam niemal 1000 postów nastukanych. I kto tu myli real ze światem wirtualnym i poza tym pierwszym ma coś innego do roboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe...słodka, skoro nie chce Ci sie komentowac to po co to robisz ?Skoro mam tyle nastukanych widocznie w przeciwieństwie do Ciebie mam cos do powiedzenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehe...słodka
sldoak idiotka...to nie było do Ciebie, ale skoro niektórzy potzrebują adwokatów...To nie był komentarz-sprawdź w słowniku, bo pomyślę, że Twój nick ma silne uzasadnienie,a po drugie-wolę wypowiadać sie na senswone tematy, tudzież wieść żywot realny, niż nabijać sobie posty na kiepskiej jakości forum. I to by było na tyle. Odpowiadaj, chełp się swoja pozorną mądrością i sprytem wirtualnym-skoro tyle Ci pozostało. Ja wracam do swego prawdziwego życia, w którym Ty stanowiłaś nic nie znaczący przerywnik nudy... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez normalnie mozna pisac to tylko forum a tu takie dyrdymaly piszecie ze sie sluchac nie chce :( jak komus sie nie podaba swiat wirtualny to po co tu zaglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Chciałam zdementowac plotkę jakoby z Leszkiem łączyło mnie coś więcej, absolutnie nie szukam tu faceta i zwiazku, forum to dla mnie zabawa, a Leszek to kumpel, z którym mogę sobie miło pogadac, w życiu prywatnym jestem zbyt zapracowana, żeby miec czas na przesiadywanie tu kilka godzin dziennie, dlatego dla mnie wygodniejsze są rozmowy przez telefon. Słodkie słówka i aluzje to element żartobliwego flirtu i przyznaję, nieco złośliwej satysłakcji, że co niektórym paniom piana idzie z pyska z zazdrości, (to zaiste akt desperacji szukac faceta na forum), ale nie martwcie sie, nie zamierzam brac udziału w tych żałosnych zawodach, jestem juz za stara na taka dziecinadę. Leszku, nie mam ochotę na uszczypliwe komentarze, zapraszam zatem na rozmowe w cztery oczy bo jak widać dwoje dorosłych ludzi nie może tu spokojnie pogadać. P.S. Życze wszystkim wiecej dystansu do siebie, innych i forum, to tylko matrix, zatem skupcie sie raczej na realnym życiu i prawdziwych problemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorraca :) co za oswiadczenia prasowe ? chyba przyda ci sie rzecznik prasowy :D na mnie mozesz liczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×