Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziwny

Moje marzenie - Rodzina z dwiema kobietami

Polecane posty

kon jest symbolem sexualnym i owszem, ale ja nic nie pisalam o moim snie tutaj na forum, zreszta to byly spokojne koniki, takie ktore karmilam i glaskalam..to nie byl dziki kon :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az sie przyjemnie znowu czyta .. ;) o powrocie do domu - miodzik o hrremie - sliczne wrecz, a jaka atmosfera :) o wieczorze w kluie - podniecajaca bo odrobine bardziej realistyczna :) no i pare pomniejszych \"wstawek\" .. ;) Hmmm... zupelnie sie teraz nie nadaje do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i coz ja moge na to poradzic...;) jedyne wyjscie to juz dzisiaj nie pracowac :) tez to sobie znow musze przeczytac, dawno tam nie zagladalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesz chcialbym miec dwie laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fachowiec I klasa
Najlepsza jest rodzina z 10 kobietami, na każdy wieczór do wyboru dowolna parka lub parki kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fachowiec I klasa
kobiety które chciałyby mieć pięciu facetów musiałyby z nimi współżyć (bo żaden facet nie zostanie z kobietą, która nie pójdzie z nim do łóżka) jakby współżyły z 5 facetami codziennie to po tygodniu nic by po nich nie zostało (wykończyły by się). Harem gdzie jest kilka kobiet jest bardziej realnym rozwiązaniem, bo jeden facet może współżyć z kilkoma dziennie i nic mu się nie stanie. A kobiety w takim związku nie będą się nudziły, zawsze mogą między sobą pogadać jak nie mają o czym z facetem. Zawsze mogą się wspierać, pomagać w obowiązkach domowych itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×