Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziwny

Moje marzenie - Rodzina z dwiema kobietami

Polecane posty

Pragnalbym miec dwie zony. Nie mozna tego u nas legalnie osiagnac, ale moze to chyba byc mniej farmalny zwiazek, w ktorym tylko jedna zona jest oificjalna, a druga ma prawnie zagwarantowane prawo do np. podzialu majatku. Mysl ez emoglbym kochac obie, i mysle ze oprzy odpowiednium dobozre kobiet, one moglyby sie tez kochac nawzajem. I to niekoniecznie mam na myslei seks miedzy nimi ... chociaz.. fajnie by byklo .. ;) Chodzi o to zeby sobie pomagac, opiekowac sie soba nawazajem, dziecmi, chorymi, pasmi wszystkim ... Takie ogromne poczucie bezpieczenistwa wynikajace z wielkiej rodziny ... No i oczywiscie moglibysmy miec czasem calkeim ciekawy wieczor we trojke .. ;) I zeby nie bylo posadzen o to ze jestem meska szowinistyczna swinia, moglbym dla nich byc czasem sluzacym i wystepowac w funkcji czyto \"pomocniczej\"... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moje marzenie
to rodzina z dwoma facetami. Chcialbys byc jednym z nich i widziec, jak ten drugi posuwa twoja zonke? I ma do tego pelne prawo? Zaakceptowalbys to? Zastanow sie dobrze, kretynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe odzywaj sie prymitywie .. Moge miec marzenia jakie chce, tak jak i ty, i nie musisz mnie obrazac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fantasta ? ... jak najbardziej tak :) czym byloby zycie bez pieknych marzen ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy naprawde nie widzicie pewnegio piekna w ukladach np. rodzin muzulmanskich ? Ten ogrom bezpieczenstwa ... Mlod adziewczyna przygarnieta do haremu, taka ktora w polsce nie wiedzialaby co ze soba zrobic, ma w haremie calkowite bezpieczenstwo, milosc i sens przynaleznosci ... Ile z was tak naprawde wlasnie tego chce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to rzeczywiscie
piekne, ale nie licz na to, ze kobiety na to pojda. One raczej beda wolaly harem z facetami. Ja marze o trzech mezach, moglabym sie z nimi kochac na raz, lub kazdego dnia z innym. W tym czasie jeden z pozostalych by pracowal, a drugi wychowywal dzieci. Czyz zycie nie byloby wtedy piekne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No byloby :) Marz sobie marz .. nikomu tego nie mozna zabraniac . ;) Moze nawet znajdziesz kiedys chetnych.. a moze ja znajde .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden facet sprzata, drugi zajmuje się dziecmi a trzeci spędza z toba romantyczny wieczór:D To jest to:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie chcę ograniczac swoich marzeń...niech w moim domu będzie tylu facetów ilu do niego wpuszczę ..i nie wypuszczę (no chyba że się znudzę). :D Ale kobietka też sie może przydać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz, że Ty masz rację.;) Kiedy się tak zastanowić głębiej...to właściwie ja też mogłabym mieć kilku facetów. Ten pierwszy byłby tylko do kochania (musiał by pachnieć, dbać o siebie), ten drugi byłby od prac domowych (a więc remontów, malowania mieszkania i innych ciężkich prac fizycznych), ten trzeci - byłby za gosposię, tzn. musiał by robić sprawunki, gotować i sprzątać, ten czwarty - musiał by doglądać dzieci (odprowadzać je do szkoły, odrabiać z nimi lekcje, wychodzić na spacery, do teatru do kina, do zoo, na lody), ten piąty...mmmm... z tym rozmawiałabym na interesujące tematy, chodziła do teatrów, kin, na wystawy, jeździła na wczasyi wycieczki, ten szósty - dbał by o samochód (przeglądy, naprawy, tankowanie)...ech...rozmarzyłam się ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra kobietki, rozkrecacie sie widze na calego .. ;) Zalozcie sobie swoje topiki w stylu : Ja jedna i pieciu facetow ( i moze jeszce jedna laska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to rzeczywiscie
Dziwny. Marzenia sa po to, by je realizowac. Jak poznam takich facetow, ktorzy beda chcieli stworzyc dla mnie harem (a znajda sie tacy na pewno :P), to nic mi nie stanie na przeszkodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do czarodzieja
kto? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co mi laska ? ;)Ja marzę jedynie o haremie z facetami, którzy wiedzieli by gdzie ich miejsce. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadepnalem ci pewnei przedtem na odcisk profesorze ? Pewnie zmieniles juz od tej pory juz nik ty tchorzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podniose topik, zaciekawil mnie :D witam :) piekne marzenie, zaiste :) moja mama z kolei jest zdania, ze kobiecie powinno ustawowo przyslugiwac 2 mezow :) ja sama....jakby to powiedziec.....hmm...no tak...dla mnie znaczenia nie ma konfiguracja tylko wzajemne obdarowywanie sie szczesciem ;) a przepraszam.... pieski, jakiej rasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ze kuuurdeee
Picu picu moj ksiezycu -do kosciola zboczencu !!!!!! Pozdrawiam -Kazia z podlasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwny, lubisz smucic krokodyla, jak sie ludzie brandzluja przed monitorami na twoje topiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ych... dwie kobiety? Musiałbyś je tak samo kochać, tak samo im dogadzać w łózku, tyle samo dawać kieszonkowego... nie, to nie dlamnie :-) Ale słyszałem że ostatnio w Szwecji się przymierzają do legalizacji związków poligamicznych- więc proponuje emigracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wywolalam mala burze podnoszac topik ;) jesli moge sie przypomniec z pytaniem......a pieski przepraszam jakiej rasy mialyby byc? :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu sie tu DZIWIC? Dziwny nie odkryl Ameryki... A przeniesienie tego modelu w bardziej cywilizowane warunki... czemu nie. Jedynym problemem moze byc zachowanie rownowagi w takim zwiazku bo kazda osoba wymagalaby takiej samej ilosci zaangazowania i milosci wiec jesli to takie trudne z zwiazku dwoch osob to tym bardzie byloby to zlozone zwiazku trzech osob. Dziwny.. do dziela!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolka42
witaj dziwny = lolek42 :D:D:D To juz kolejny twój dziwnoloklowy topik i dziwnololkowe pomysły :D:D Wydaje Ci się że jesteś dziwny ???? A mi sie wydaje że jesteś żałosny,dziwny i lolkowy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliyah, chyba z przemowczynia ;) A tak prawde mowiac to nie trzeba daleko szukac, bo poligamia nie jest tak odlegla od nas ani czasow ani kulturowo. Wystepuje nie tylko w swiecie arabskim. Zyjacy w USA mormoni maja po kilka zon. A przeciez ten kraj zalicza sie to do naszego kregu kulturowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×