Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

wczorajszy wynik nie znikl! Moze go zalicza! Byloby super! kati - jak mieszkanko?? Bezka - gratulacja- jak widze wszystko jakos sie uklada - aj lubie matematyke, ale juz nic nie pamietam... Przeslalam nowe zdjecia- tak zebyscie nie zapomnieli jak pieski wygladaja- a popierwsze z dnia na dzien rosna i sie zmieniaja! :-) i szaleja coraz bardziej- wszedzie wejda - nawet pod kominek ;-) do ziemniakow itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeen Dobry Pajacykolandio :) na razie mamy tylko 62 obiadki... ale malenko... wyjatkowo slaby wynik... Milego dnia wszystkim zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku co sie tak dżesz? ;) 🖐️ Baco, co robicie żeby wam wilk owiec nie porwał? - Ano stucek takich zem je ponaucał... - Jakich sztuczek, baco? - Naucyłech je, ze jak wilka wyczujom, to majom po całej łące jak te kangury skakać... cały rok je ucyłem! - Dość oryginalny pomysł... - Potem mają się jedne drugim kolejno na grzbiet wdrapać, coby utwozyć takom wielką górę... dwa lata treningu! - Niesamowite... - A na samej górze jedna owiecka umie tak przednimi kopytkami jedno o drugie stukać, że snopy iskier krzesze... - Nie do wiary! I co, skutkuje? - A nie wiem, w tych lasach nie ma wilków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :D Od czwartu szalałam z nowym mieszkankiem (farby, malowanie, sprzatanie, wybór mebli i sprzętu, przeprowadzka itp.). Ja i koty mieszkamy jeszcze na starym, bo tata nie skończył malować. Planuje przeprowadzic się w weekend:) I juz nie moge sie doczekac :) Wiele się działo i jestem wykonczona, ale szczesliwa :) Zycze Wszystkim miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani:) brrr u mnie tez zimno i mrozek był rano:P ... ale jak spojrzalam na ilość obiadków wyklikanych wczoraj to aż mi sie ciepło na serduchu zrobiło.. oby tak dalej :D:D:D:D Kati..!!!:D jak wspaniale :D ... no teraz nam się nie wywiniesz:P.. koniecznie jak sie juz wprowadzisz... i ochłoniesz po parapetówkach to musisz obfotografować swoje mieszkanko i nam tu pokazać:D 😍 Kamorku .. hi hi hi 😍 Tygrysku... 😍 Fiołeczku ... 😍 Ghanuś... psiaki są rozbrajające... dziękuje za takie piękne zapychanie skrzynki:D:D:D 😍 ... a u mnie wszystko po staremu, wczoraj padl mi komputer domowy, chyba mu zasilacz zdechł ale ja nie mam jak i kiedy go naprawić bo dzis ide po pracce na imieniny zaległe a jutro wyjeżdżam na caly dzień do lekarza alergologa-laryngologa-pulmunologa i kto tam wie jeszcze jakie on ma specjalizacje:P zrobie sobie przegląd przed zimą hi hi hi:):):) paaa robaczki... do czwartku i proszę sie cieplutko ubierać zeby nie marznąć w uszki i paluszki :D:D:D 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz w domu :) i slonce pieknie swieci... ale wieje... okrutnie... brr zimne wietrzysko... Girl -> uuu imprezka fajnie :) qrcze wyjazd do lekarza?? hihi \"przeglad\" a co Ty autko jestes?? ;) Kati -> kiedy beda zdjecia?? opowiadaj co juz jest w nowym mieszkaniu?? jakie kolory scian?? a ile Ty masz teraz kotow juz 3 czy nadal 2?? Kamorku -> siem nie drem ;) a witam kulturalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez zimno, a ja na letnich oponach i co gorsza nie moge znalezc swoich zimowych- zginely mi podczas przeprowadzki! A przeciez to nie taka mala rzecz co prawda tylko 2 i do malucha ale... kati - to super- nowe mieszkanko, od razu wymalowane :-) Napewno szybko i ty i koty sie zadomowicie! Girl - powodzenia u lekarzy! od takiego maratonu to sie czlowiek pochorowac moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) mamy 500 obiadkow :) a ja sie wsciekne, bo wczoraj mialam problemy z netem, zawieslila mi sie przegladarka i przypadkowo usunelam swoj profil. zniknely mi wszystkie zakladki :( 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrr, brrr wieczory tu juz chlonde sa... jutro znow mam pobudke skoro swit, ale nie wiem czy zdaze sie wpisac... klikne jednak na pewno!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9030 🖐️ ale piękny jest Księżyc w pełni, aż sierść się jeży... auuuuu :D Mówię dobranoc i idę hasać po lasach 🌻 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Co za paskudna pogoda - wieje i leje co jakis czas :O Ja już zyję przeprowadzką - wczoraj przywieźli mi lodówkę, pralkę, meble do salonu i kuchni:) Nie mogę się doczekać:D Tygryś kotki mam 2 i nie planuję więcej;) One chyba też nie;) Ściany w mieszkanku będą w ciepłych kolorach - pomarańcz, brzoskwinka, słoneczny żółty. Znikam do robotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1015 !! i ponowny klik, klik :) Ghana -> gratuluje!! dzis czytalam artykul o oponach zimowych, ze nie ma co za wczesnie ich zakladac... Kati -> mialam na mysli kotka pana M. piekne kolory.... :D koniecznie prosze obfotografowac mieszkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byly u mnie dzieciaki (brata) i sil kompletnie pozbawily... :P Kati -> pozycz!! ja bardzo, bardzo bym chciala zobaczyc Twoje nowe, sliczne mieszkanko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym prosił o fotki mieszkanka :D ale się tutaj rozpadało hoho :( 🖐️ posyłam 👄 dla was :) oyasumi nasai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klikuś, klik z rana :) na dobry poczatek dnia mamy 486 obiadkow :) Tooopcia, witaj 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Na dworze zimno i ponuro, ale ja sobie siedzę w pracy, słucham Delty Goodrem i jest OK :D Kupiłam wczoraj moim szkrabom super drapak - specjalnie na nowe mieszkanie;) Sa zachwycone:) Życzę Wszystkim miłego dnia i znikam do pracy:) PS.czy ten licznik pajacykowy zwariował czy potrzebuję mocniejszych okularów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×