Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Gość akacja_907
pomagać a NIE GADAĆ !!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki (i Kamorek ;) ) akcja mieszkanko dobiega powoli końca :) Jestem juz prawie rozpakowana, wiekszość formalności zakończona (czeka mnie jeszcze tylko zameldowanie i złożenie wniosku o nowy dowód osobisty). Dziekuję Wszystkim za trzymanie za mnie kciuków :) Ghanuśka dobra zasada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanik u mnie zarazem znowu stopniało i wyobraź sobie wyczaiłem nawet na spacerze dmuchawca :D tzn ja spacerowałem a nie on ;) Kati, ja już tupię nóżkami z zniecierpliwienia na zdjęcia :D Czyli mówisz, że finalizujesz akcje mieszkanko, zatem mogę się wprowadzić już ;) :P 🌻 hihi no tak, Kamorek to zdecydowanie nie dziewczynka :) Girl kawał świetny :) Widziałem chyba we Wprost, jednym z ostatnich, \"fajny\" kawał rysunkowy jak szef mówi do reżysera, żeby nakręcił \"Człowieka z moheru\" :) Tygrysku ja też, ja też miałem słonko :D Wyniki badań masz dobre? :) Ja to bym poprosił jeszcze o Portfolio twoje :P ❤️ ;) Przeczytałem książki \"Cukier w normie z ekstrabonusem\" i jak dla mnie kicha totalna, wymiękłem w połowie fuu. \"Tajne dzienniki Leonarda da Vinci\" tez są nudnawe i cienkie ale może komuś się spodobają ;) hihi akacja_907 ba, żebyśmy to tylko gadali i pomagali, inne rzeczy też robimy :D :D Idę po mleczko, miłej nocki :) 1138

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Ciężki dzien mnie czeka w pracy i po pracy, ale dam jakos radę ;) Postanowiłam przefarbować sie na ciut ciemniejszy kolorek (znudzil mnie ten jasny blond) więc trzymajcie kciuki, żebym czarna lub zielona nie wyszła ;) A teraz znikam, bo cosik dziś nerwowo w pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! Kamorek - u mnie dzisiaj wielki syf, czyli sniieg z deszczem! Kati- ja to cie podziwiwam, ja dalej nie mam rozpakowanych rzeczy no i jeszcze nic nie zalatwilam z formalnosci- zameldowanie itp... Jakos sie nie zlozylo... Tygrys - do dziela- do pracy rodacy! Duzo słońca w ten brzydki dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
345 :) Czy ja juz mowilam, ze zaczynam prace w poniedzialek?? Girl -> 🖐️ :) Ghana -> czyli nadal na pudlach zyjesz?? ;) Kati -> hihi najwyzej bedziesz jak Ania z zielonego wzgorza (tak, zielone ono bylo??) ;) poniewaz masz taki ciezki dzien, to proponuje zafundowac sobie cos b. milego na wieczor :) Kamorek -> wyniki badan mam b. dobre w cisnienie wrecz pokazowe 120/80 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuśka ja lubię miec wszystko rozpakowane i na miejscu ;) Tygryś najwyżej będę jak Ania z Zielonego Wzgórza :) A na wieczór zaplanowałam spotkanie ze znajomym ;) Będzie miło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki moje:) ... nie wiem czy to ja tylko tak mam .. ale ostatnio dni mi po prostu uciekają.. a czas tak pędzi ze nie wyrabiam na zakrętach... w dodatku jakies dziwne problemy przytrafiają sie moim znajomym.. same przykre sprawy... martwie sie troche.. ale myśle ze wszystko sie dobrze skończy.... pędze dziś na kontrol ... uffff.... Kati.. a nawet jesli będa zielone to co... czy kogoś to powinno obchodzić:P moze tak własnie miało być:P .. ale na powaznie to na pweno nie wyjdą ani zielone ani inne.. tylko w sam raz takie jakie być powinny... udanego wieczorku i spotkania ze znajomymi:) Ghanuś .. u mnie pogoda taka sama jak u Ciebie.. tylko jest coraz wiecej śniegu :P ciekawa jestem jak tam pieski.. sa może kolejni chętni na adopcje takich kochanych kluseczkow??:) Tygrysku... łał to juz w poniedziałek!!! super :) bedziemy trzymac kciuki... i czekać na pierwszą relacje z nowej pracki:P :D:D:D Kamorku - Humorku 🌻 buziaki dla reszty 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) tylko na sekundke i już mnie nie ma 🖐️ Pan Nowak udał się do szpitala po wyniki badań żony. Pracownik szpital mówi: - Bardzo nam przykro, ale mieliśmy tu trochę zamieszania i niestety wyniki Pańskiej żony wróciły z laboratorium razem z wynikami jakiejś innej pani Nowak i teraz nie wiemy, które są które. Szczerze mówiąc, ani te, ani te niesą nadzwyczajne... - Co to znaczy? - Jedna z pań ma Alzheimera a druga uzyskała pozytywny wynik testu na AIDS. - Ale chyba badania można powtórzyć! - Teoretycznie można, ale te badania są bardzo drogie, a Narodowy Fundusz Zdrowia nie zapłaci za dwa testy dla tego samego pacjenta. - To co ja mam robić? - Narodowy Fundusz Zdrowia zaleca w takiej sytuacji, by zawiózł Pan żonę do Śródmieścia i tam zostawił. Jeżeli trafi sama do domu, po prostu proszę zrezygnować ze współżycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Melduję, że kolorek wyszedł piękny, taki jaki miał wyjść :) nawet podobny do tego na opakowaniu ;) Wieczór był udany :) Tylko ja ciąle taka niewyspana... Znikam, bo roboty mam bardzo dużo. Paa Kamorek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek - :-)) twoje kawaly stawiaja mnie na nogi. Girl - prawdopodobnie w weekend przyjada ludzie po dwa pieski, a moze nawet trzy sie rozejda. A ja dalej nie moge wybrac pieska dla siebie- wszystkie sa takie piekne! Kati - ja tez w sumie lubie miec wszystko na miejscu, tylko nie ma mebli, zeby poukldac :-) a na razie jakos nie widac na horyzoncie jakiegos naglego przyplywu gotowki! Jestem chora i slabo mowie, a mam dzisiaj prezentacje :-D ciekawe jak to bedzie... Wczoraj byl u nas pan ze zwiazku kynologicznego i zachwycal sie pieskami! Szczegolnie, ze on tez ma teriery a jego pies jest ojcem mojej suki - wiec przyszedl ogladac wnuki! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
452 :) dobry humor mnie nie opuszcza :D Ghana -> to jednego zostawiasz?? a sunie czy pieska?? trzymam kciuki za prezentacje!! Girl -> jak jest teraz zle, to potem juz moze byc tylko i wylacznie lepiej 🌻 Kati -> no to super, ze kolor wyszedl tak jak powinnien :) weekend coraz blizej, to moze sie wyspisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie robaczki:) klikam, ściskam was wszystkie mocno i znikam 😘 ... robotki mam po dziurki wnosie.... :P girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam dopiero co z zajec fitess i zamiast czuc zmecznie,mam jeszcze wiecej energii... zatem KLIK, KLIK robie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, w takim razie trzeba przemyśleć opcję nocnego spalania energii ;) :D Już pracujesz? Myślisz, że Kati się wyśpi w weekend? hehe... nie żebym coś wiedział, ale ;) Ghanik dużo zdrówka tobie życzę :D Co to za poddawanie się chorobie!!! Powiedz jej niech sobie pójdzie 🌻 Kati aż przez grzeczność nie będę pytać czemu taka niewyspana jesteś bo i tak powiesz, że przez kotki dwa ;) ;) No tak a jaki to jest dokładnie kolor podobny do opakowania? Jakieś foto poglądowe by się przydało... Girl a ile sobie mierzysz wzrostu do nozdrzy ;) Gdyż nie wiem jak mam odnieść kwestię Twojej wielkości mniemania roboty? :) :D Poślij mi na skrzynkę twój aktualny adres e`mailowy bo stary jakoś nie działa. *** Stoi tirówka przy drodze. Podjeżdża gostek: czapka uszatka. gumofilce , tanie winko za pazuchą : - Za 150zł co robisz?? - pyta - WSZYSTKO!!! - To siadaj jedziemy murować. *** Co powstanie z skrzyżowania jeża z wężem ? - drut kolczasty . Co powstanie z skrzyżowania krowy z żółwiem ? - krowa z kaskiem . Co powstanie z skrzyżowania szpaka z żyrafą ? - kombajn do czereśni . Co powstanie z skrzyżowania słonia z zajączkiem ? - ... martwy zajączek z taaaaaaką dupcią. *** Wraca facet do domu i od progu krzyczy: - Jessss wygrałem w lotto, jest udało się SZEŚĆ, SZOSTKAAA! wydziera sie zadowolony z siebie. Patrzy, a tu żona siedzi smutna i płacze. - Co się stało - pyta. Na to żona: - Mama mi dziś umarła. Facet wrzeszczy: - Yessssssssssss k***a KUMULACJA ! *** było przed chwilą 1127 🖐️ dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć robaczki moje:) ... jak mogłam przypuszczac ze w piatek polużni mi sie w pracce... jakis paskudny bank dowalił mi tyle papierow że ufff.... klikam i brykam.... buziaki 😘 przez weekend poczytam wszystko i poklikam:D:D:D:D 🌻 ps.Kamorku ... dziekuję za poranną dawke dobrego humoru... a z pocztą na o2 to nie wiem co mi sie dzieje od kilku dni nie mogę tam wejść moj adres rezerwowy wysyłam ci mejlem:) girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Dziś jestem później, bo trochę wczoraj zabalowałam :) Ale pożegnanie przyjaciółki się udało :D Przyznam się, że rano znalazłam w torbie popielniczkę (na szczęście czystą - podobała mi się więc moja przyjaciółka... ;) ) i nr telefonu do przystojnego pana, który przysiadł sie do nas z kolegą :D Kamorek po prostu źle sypiam... żebym jeszcze z tego odrobinę przyjemności miała to bym wcale nie narzekała ;) Weekend też szykuje się imprezowy więc nudzić sie nie będę :) Znikam! paa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
479 :) czuje odrobine miesni ud ale i tak ide sie dzis znow powyzywac ;) Ghana -> i od razu do lozka pod kocyk myk, goraca herbate pic :) Girl -> minie Ci piatek szybciutko a potem dwa dni relaksu :) Kati -> hihihi ostatnio bardzo rozrywkowe zycie prowadzisz ;) a kolezanke masz 1 klasa, naprawde musi byc super :) Kamorek -> hihi w nocy to ja grzecznie spie :P nie ma z kim energii spalac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygryś było super :D Życzę Wszystkim udanego weekendu :) Zaraz pędzę na zakupy, bo chcę zrobić na jutro spaghetti :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam sie zmeczyc.... chociaz wcale az tak zmeczona nie jestem, wrecz przeciwnie.... :) Udanego weekendu wszystkim zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochani ja niedawno wstałam bo byłam wykonczona nasz polska kolej jest poprostu boska tylko woła o pomste do nieba pozdrawiam wszytskich i całuje postaram sie poczytac jutro ale neiw iem czy zdołam bo mama mnóstwo nauki :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowa salatka
to piękne że w tak prosty sposób można komuś pomóc :) pozdrawiam wszystkich pomagających :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko przeczytałam :D:D duzo sie u was po zmieniało Tygyś i jak tam pracka co to za pracka?? Opowiadaj :D:D i fryzurke masz śliczna Kati spermastycznie ze masz nowe mieszkanko :D:D tzn. swoje no nowe tez :D:D Girl a u Ciebie jak zwykle duzoooooooooo pracy nasz pracocholiku (przez jakie h to sie pisze:P) :D:D:D: Kamorek tez nadal spaceruje rwerkuje i kupuje czesc do rowera. Kochenie to juz ejst nałóg :D:D:D Ghanus a jak u Ciebie na studiach??? a pieski sa przepiekna poprostu boskie takie do zjedzenia :P a u mnie zaczał sie sajgon za dwa tygodnie bede meic isstny pogrom same kolokwia :( ale juz tez trchemiałąm i musze sie wam pochwalic załapałam dobre oceny (jak na razie i oby tak dalej:P) i kolega z grupy złożył mi propozycje po której nie wiedziałam jak sie nazywam. Zaproponował mi zebys mi blizej poznali ale to to zrobił wiedziałąm ze chodzi mu o sex :D:D:D Now iec powiedziałąm ze jestem zajeta a on na to trzymajcie sie. Ze on tez ma dziewczyne i z enikt nie msui sie dowiedziec. Padłam normalnie nie wiedziałam jak sie nazywamPo tym jak odmówiłam dowiedziałąm sie ze jestem starszna tradycjonalistka i nie ejstem rozrywkowa:D:D. Dzieki bogu zachowuje sie jakby nic sie nie stało ale ja i tak sie trzymamm z daleka wracam z powrotem do wyrka:D:D:D całuje was :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
235 :) A ktoz to tak o swicie wstaje?? Toż to Bezka nasza kochana studentka :D Bezuniu -> rzeczywiscie propozycja kolegi byla powalajaca.... ciekawe ile jeszcze dziewczynom takowa zlozy?? gratuluje dobrych stopni i trzymam kciuki oby tak dalej bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Kaboom :P pingwiny rządzą :D Bezik :P przynajmniej mogę sobie pomacać rower ;) gdy na zewnątrz zimno :) Ale żałosny koleś i jego teksty... Jejku chyba jestem sto lat za opicami ;) :P Olać go... a Ty się ucz dziewczę :) a nie smykaj się ;) :) ❤️ Tygrysku 🖐️ jak tam twoje akumulatorki? Nadal nabuzowana pozytywnie? ;) Margotka 🌻 Co porabiacie na sylwestra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×