Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

a dzisiaj, a arczej wczoraj ja imprezowalam ;) i poszlam spac na ranem, takze kolejna kawe juz pije ;) za to popoludniu wybieram sie na basen :) sa chmury, jest wiatr - bedzie padac?? Bezka -> o bilard - musze sie wybrac, dawno nie gralam :) Kamorek -> chce zobaczyc zdjecia Kamorka w spodniczce!! a dowcip suuuper!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi :) Wczoraj mało zdjęć było robionych, ciut w czubie się miało :P ale z tego co pamiętam to jedno mam podczas spożywania kiełbaski z ogniska mniam mniam :D aż do teraz mi slinka na samą myśl leci... Jak kolega mi ją prześle to dam znać :classic_cool: Bezik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ No i znowu mamy poniedziałek ;) Tygrysek czuje się coraz lepiej - wczoraj byłam z nim na kontroli i jest coraz lepiej :) Lekarz potwierdzil, że nie ma więcej niż 3 tygodni :) Weekend byl udany - odpoczęłam, spędziłam czas z kociakami i poleżałam na plazy :) No i bylam na zakupach :D Kupiłam białą spódniczkę, bluzeczkę, klapeczki, kolczyki :) No i moim chłopakom nakupowałam mase pysznego jedzonka :) Życzę Wszystkim miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) spaaaaaaaaaaaac 😴 bylam wczoraj na basenie i w Muzeum Powstania Warszawskiego :) intensywny dzien, ale warto bylo oba ta miejsca \"zaliczyc\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusto... wszyscy sie urlopuja i wypoczywaja.... Kati -> jak maluszek?? Kamorek -> czekam na zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Tygrys ja widze ze Ty jestes imprezowicz nad imprezowicze a dzis narzekasz ze spac masz za swoje moczy mordko :P 🌻 Kamorku Ty widze tyz jestes moczy mordka. Matko matko matko my tu normalnie uzbieramy klub AA :D:D:D Kati ciesze sie ze z tigerem wszytsko gra jak cza :P. a te Twoje ciuszki z zchecia chcialabym zobaczyc tu u nas masakra normlanie az sie nei chce na zakupyn wylazic taki chlam, ale mam zamiar nadrobic to w Polsce :D:D:D kochani ja zmykam sie kapac i robic mojemu Tygryskowi jedzonko do pracki a apotem spac bo wczoraj poszlam pozno a w tym tygodniu nadgodziny sie zapowiadaja ktore mam zamiar robic :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku jak tylko dostane prześlę 🌻 Bezik spoko spoko mam kolegę w komisji rozwiązywania problemów alkoholowych :classic_cool: więc damy wszyscy sobie radę 🌻 hihi Jak tam z pogodą? Fotki jakieś bedą jeszcze od ciebie? Kati ❤️ dobrze, że Tygryskowi się poprawia :D a jak pozostała dwójka panów sobie radzi? Zmykam rozpoząć safarii na komary całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pada!!!! malenki, lekki deszczyk ale jakie to cudowne uczucie czuc krople deszczu na skorze :D za to termometr pokazuje wiecej stopni niz wczoraj... a niebo sie juz przeciera... no ale chociaz troche zmoklam ;) o wlasnie w radiu podali, ze maja byc 24 stopnie... Bezka -> o wypraszam sobie w niedziele w ogole nie pilam alkoholu (no chyba, ze policzymy piwo wypite po polnocy juz ;) ) jakto w Londynie nie ma ciuchow?? Kamorek -> a masz tez kogos od uzaleznienia od Internetu?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ A więc tak - cała trójka miewa się świetnie :) Korniszonek szaleje, Marmolad to przytulanka a Tygrysek (zwany przeze mnie czule Lulą ;) ) coraz więcej chodzi :) Chyba powoli ma dość spania ;) Bezik ciuszki sa fajne :) Wczoraj tez poszłam trochę poszaleć i kupiłam bielizę, kostium kapielowy i super bluzeczkę :) A co! ;) Tajgerek ten Twój imiennik to niezły rozrabiaka :) A kupki robi niemal jak dorosły kociak ;) Ghanuśka 🌻 Girl 👄 Kamorek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I juz po deszczu... znow parno jest... reka juz w miare dobrze dziala, wiec od dzis wznawiam zajecia fitness :) Kati -> oj szalejesz na zakupach, szalejesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aj Tygrysku jest tam też pewna pani psycholog (albo jak kto woli psycholożka ;) ) która zapewne również pomoże i w tej materii jak i w innych :D Ohoho już biegasz na fitness no nieźle :D jakie tam ćwiczenia masz na tym aerobziku? A u mnie niby zanosi się na deszcz ale nic z tego :( Przez dzień szaro-buro na przemian z słońcem i w dodatku ciepło/duszno. Człowiek nie ma jak chodzić w garniaku w takie temperatury buuu :( Kati szalejesz na maksa :D hihi że tak pozwole kurtuazyjnie sam sobie odpowiedzieć, że chwilowo na zdjęcia twoje w kostiumie, ewentualnie w bieliźnie ;) nie ma co liczyć? :classic_cool: 🌻 Dzisiaj jest 62 rocznica Powstania Warszawskiego pamięci wszystkim poległym... *** -Dzień dobry sąsiadko! Jak zdrowie? -A dobrze. -A jak reumatyzm? -Dziękuję rozeszło się po kościach. *** Co powiedzial janas do dudka przed mundialem?? J: teraz ja jestem sprite a ty pragnienie.... ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorku no kuracje mamy gratis tak??:P Tygrys u nas caly dzien sa przelotne opady (hura) i przelotne slonce uwielbiam chlodno i deszczowo:P. Kiedys nie lubilam ale tearz upaly daly mi neizle w kosc ;/ Kati nie no jak chodzi i wali kupencje to msui byc zdrow jak ryba :D:D:D dobranocka wszytkim alebo i dzien dobry bo co niektorzy rano czytna :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ U nas chłodniej i deszczyk :) Wreszcie jest czym oddychać :) Szkoda tylko, że nie udało mi się moich nowych strojów ponosić ;) Bezik kupencje to on(a) wali baaardzo czesto ;) Ale też dużo je :D Kamorek ja Ci chyba wyslę jakis katalog damskiej bielizny :D Tajgerekżeby mi się tak chciało chodzić na te fitnesy jak mi się nie chce ;) Gratuluję wytrwałości 🌻 Aaa tak w ogóle to Tygrysek vel Lula to chyba dziewczynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) po raz pierwszy od kilku tygodni mam dlugie spodnie... jest pochmurnie ale w miare cieplo :) Bezka -> kolega, ktory siedzi w Londynie pisal mi ostatnio, ze sie ochlodzilo znacznie... Kati -> jeszcze bedziesz miec kiedy w nowych ciuchach pochodzic :) oj przyznam sie, ze mi sie baaaardzo nie chcialo wczoraj isc, alew koncu sie zmobilizowalam, naprawde warto!! w koncu ja Tygrysek - tez dziewczyna jestem ;) Kamorek -> na aeroboksie sa glownie kopniecia i ciosy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati jak katalog z tobą w roli to jak najbardziej ;) :P Tygrysku hoho moje ulubione kopnięcia i ciosy :D a tak potwierdzam, naocznie via fotografia, widziałem że jesteś dziewczyna :) Zmykam na rowerek ciao 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati jak je znaczy ze wszytsko gra :D:D a w nowych ciuszkach jeszcze pochodzisz zobaczysz :D:D Tyfrysek u nas dzis sie znacznie ochlodzilo i ciagle pada :D:D dzieki Bogu w wpracy od poniedzialku robie nadgodziny i mniej jestem zmeczona niz normmlanie w te upalne dni :D:D Kamorku :D:D chcialam wstapic do swiat ksiazki i myslalam z emoze maja oferte za granice tylko wtedy jest droizszy koszt wysylki i neistety nie posiadaja takiej oferty :(ale chyab sie skusze zeby rodzice sie zapisali beda mi zamawiac i mi przysylac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie znow slonce i niebieskie niebo, czyzby powrot pieknego i upalnego lata??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🖐️ Pogoda zmienna - czasem chlodno i deszczowo a czasem upał ;) W sumie nie jest źle :) Tygrysek vel Lula był wczoraj u weterynarza na kontroli no i jest coraz lepiej :) Oczka wyglądaja ładnie i w ogole cały wyglada slicznie :) Znikam do roboty :) paa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj pogoda powiedzialabym idealne, w nocy padalo a teraz jest niebieskie niebo, lekkie chmury i slonce.. temperatura kolo 24 stopni :) Kati ->a kiedy dostaniemy zdjecia kociaka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas rano chlodno ale bez deszczowo a tearz slonko ale okolo 25 stopni w sam raz i zbey mi cieplej bron boshe nie bylo :D:D Kati super ze kociak sie zdrowo chowa a jak tam jego mamcia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klik, klik i na kolacje Tygrys znikl ;) i znow sie chmurzy... pogoda zmienna jak kobieta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ U nas pogoda raczej pochmurna deszczowa i chłodniejsza. Przynajmniej da się oddychać :) Jadę dziś z maluchem na kontrolę do weterynarza i przy okazji niech zajrzy M w uszy, bo coś się tam dzieje ;) Bezik przyszywana mama ciut lepiej, ale ten katar to chyba chroniczny ;) Tajgerek sama chciałabym zdjątka dzieciaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien bry :) U mnie pogoda jak u Kati, od rana pada - w koncu jest chlodniej i przyjemniej. Jednak nie mialabym nic przeciwko temu, zeby na weekend znow sie pojawilo slonce :) Kati -> stanowczo musisz swoich panow jakas sesje fotograficzna zrobic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie potrzebna pomoc , kazda cegiełka się liczy ...... Możemy podarowaćjej życie ........... czy 12 lat w schronisku to nie wystarczy .......????? Teraz Aza jest po operacji .... ale potrzebna kazda złotówka na leki .... POMÓZCIE !!!!!!! http://www.allegro.pl/show_item.php?item=119191290

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli pójde na pocztę i zrobię przelew na to konto to psiak dostanie kasę? Kurcze mam BPH pod nosem - podejde od razu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meno, oczywiscie, ze pomoge!! juz wczesniej znalazlam topik o Azie i kupilam cegielki, a teraz dokonalam przelewu. Mam nadzieje, ze psina wyzdrowieje ❤️ Kati -> a czemu na poczcie?? na szczescie mam konto w banku internetowym a to wygodna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani co do psiaka to nie wiem za bardzo jak moge pomoc bo u nas przelew do poslki kosztuje prawie 20 funtow ;/. ale jeszcze sie wywiem bo moze to jakies plotki pojde i zapytam sama. dzis mam bardzo smutny wieczor rozmawial z mama i okazlao sie ze ciocia ktora od dluzszego czasu chorowala chyab juz na bank z tego nie wyjdzie. raczej juz traci kontakt z ludzmi (za sprawa morfiny) i wszyscy modla sie za szybki koniec bomeczy sie niemilosiernie. (o modlitwe prosze i ja). ni eumiem sobie wyobrazic ze jej juz nie bedzie i ze jej jzu nei zobacze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za uszy, do gory... up, up topik, niech wiecej osob dowie sie jak klikajac mozna pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×