Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

reka zostala uwolniona :D ech jakie to cudowne uczucie :D przede mna jeszcze ciezka praca, zeby pelna sprawnosc wrocila, chwilowo palcami ledwo, ledwo ruszam... ale to nic :) malo obiadkow, malo, zatem KLIKAMY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Nie wiem jak u Was, ale w Trójmieście chłodnawo się robi ;) Tygrysek gratulacje do uwolnionej ręki :D W pracy małe szaleństwo, bo prezes przyjechał ;) paa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Krakowie skwar sie leke z nieba- podobno ma byc 33- 34 stopnie!!! Ja sie rozplywam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Wawie to samo.... wlasnie dostarczyli nam \"ustawowa\" butelke wody... oj zaraz cala wypije ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleee cieplutko... no to teraz można się wygrzać za tą mroźną zimę :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochani i znow sie nie odzywalam tym razem lezalam plackiem w lozku we wtorek zwolnialam sie z pracy bo mi bylo starsznie slabo i balam sie ze odpadne (mam kobieca miesioaczna chorobe) w srodke tyz nie psozlam bo lezalam w lozku a dzis do 10 wymiotowalam i myslalam ze umre tearz juz tsrzoke lepeij ale nie bardzo wszystko przeczytalam o podlych humorkach kawalach itd ale nie mam sily odpisywac kocham was pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ W ten piekny, upalny dzien czeka mnie spotkanie z prezesem :D Trzymajcie kciuki ;) A jutro spadam nad jeziorko :) Bezik wielki 👄 Tajgerek my mamy wielkie baniaki Daru Natury więc wody pod dostatkiem ;) Kamorek 🖐️ Ghanuska u nas też dziś upały :) Girl ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochani:) u nas upał... a ja... a ja mam znowu katar!!!! po prostu sie chyba juz rozpadam ze starości:P Kati... trzymam kciuki .. oby spotkanie z prezesem mineło predziutko:) 😍 Beziku.... mam nadzieje ze juz sie lepiej czujesz i te choroby miesięczne ustępują? ... 😍 Tygrysku... huraaa... dopiero doczytalam ze rączkę masz juz uwolnioną !!! teraz trochę ćwiczeń i będziesz jak nowiuśka :D:D:D 😍 don Kamorro... co do tego wygrzewania za tą okropna zime to sie zgadzam z Tobą :):):P jak sobie teraz przypomnę mroz -26 i jak mi kolczyki do uszu przymarzly to raduję sie że na dworze jest +26 albo i wiecej:) 🌻 Ghanuś.... trzymaj sie w te upały.... 😍 buziaki dla reszty klikaczy 😘 brykam do robotki póki widze jeszcze na oczy... girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) w ten upalny i sloneczny dzien, jade po pracy wplacac zaliczke za wyjazd do Egiptu :D wczoraj na basenie bylo cudownie - tego mi brakowalo :D Bezka -> zdrowka duzo 🌻 moze Ty sie dziewczyno po prostu przepracowujesz??? Girl -> a Ty alergii przypadkiem nie masz?? plywanie to tez jest cwiczenie - troszke reke bolala ale to dobrze, rehabilitacja w wodzie jest najlepsza i najprzyjemniejsza :) Kati -> trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mamy miec 34 sropnie!! Ale kolezanka przytargala wiatrak z domu, wiec jest lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmm zimne piwo i bób - mogloby jeszcze popadac, bo jest strasznie duszno.... :) ale generalnie zycie jest piekne (szczegolnie podczas weekendu ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja dodam do tego Tygrysku szklaneczkę szkockiej i seans z Holmsem, Poirotem i życie jest lepsze :D p.s. tu zdjęcie Kamorka w kilcie ;) hihi: http://www.deviantart.com/deviation/36603781/ *** Zarządca pola golfowego miał wieczne problemy z pracownikami, więc w końcu kupił super-mega-cool cztery roboty, sam kevlar i stal nierdzewna - automatyczne koszenie, zbiertanie śmieci itd. Właściciel klubu spotkał go miesiąc później i mówi: -Wie pan, jestem pod wrażeniem - idealny porządek, ani jedna trawka nie odstaje, dołki świetnie utrzymane - rewelacja. Jest tylko jeden problem - niektórzy gracze skarżą się, że słońce się od tych pana robotów odbija i potrafi oślepić podczas uderzenia.... -Nie ma problemu - powiedział zarządca - to akurat jest do rozwiązania w jeden dzień. Wskoczył w samochód, kupił cztery wiadra czarnej olejnej i machnął roboty na czarno. Następnego dnia trzy z nich nie stawiły się do pracy a czwarty obrabował biuro i uciekł... *** Noc. Wielki pożar.Siedem jednostek straży pożarnej walczy z żywiołem. Do kierującego akcja podchodzi jakis facet: -Jak wam idzie?NIkt ze strażaków nie ucierpiał?! -Niestety odpowiada strażak.Dwóch naszych ludzi zostało w płomieniach a sześciu jest ciężko poparzonych.Ale za to wynieśliśmy z budynku 16 osób... trwa reanimacja.. 16 osób?!?! Przecież tam był tylko ochroniarz. Skąd pan wie?! Kim pan jest?? - Kierownikiem prosektorium. ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dzis bylo chlodniej tylko troszke neisttety ale w pracy to chyab jeszcze gorzej ;/ Kati dzieki za buziaka kciukow nie trzymalam ale wiem ze wszytsko psozlo oki doki :D:D Girl Tygrys ma racje to moze byc alergia. chorobsko powoli przemija Tygrys wyjzad do Egiptu ja hcyab zle widze :D:D:D aaaaaaa wczoraj zabralam sie za przegladanie poczty wiadomosci sie zazbieralo a nazbieralo wiec za bardzo nei moge tego zorbic na raz ;/ ale wczoraj doszlam do fotek tygrysia z komuni slicznie tam wygladalas Ty i te dwie slicznotki :D:D. Tygrys to chyab treoszke racji ostatnie dwa tygodnie to byly co dzien po 2 godziny dluzej overtimow i w soboty 6 godzin a tydzien temu moj misiek mial urodzinki i malo spalam i chyab mnie wszytsko po malu wykonczylo. dlategow w tym tygodniu zerto nadgodzin i dwa dni wolne w tygodniu plus sobota i niedziela. zdrowie najwazniejsze rzecz jasna. Bob tygrysiu nie rob mi smaka grrrrrrrrrrr Ghana wiatraki gora kamorku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Weekend zaliczony - nad jeziorem, grill i piwko :D Podstawowym tematem rozmów były... koty ;) Bo oprócz mnie były tam jeszcze 2 szurnięte właścicielki kociaków (każda z nas miała po 2 kocury), więc zdominowałysmy rozmowę :D A teraz znikam do robotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) ja tez wyjechalam na weekend, cale dwa dni spedzone nad woda, no glownie w wodzie - jedynie miejsce, gdzie dalo sie jakos te upaly wytrzymac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani:) jeszcze 4 dni i urlooooop :) oby przeszlo mi to kichanie... bo jeszcze wesele musze zaliczyć przed wyjazdem do Zakopanego... Tygrysku, Beziku.. to jest alergia... połaczona z przeziebieniem... bo od roku lecze sie na alergie ktora sie jakos spotęgowala... teraz wiec przed urlopem jeszcze jedna kuracja alergiczna i zobaczymy co z tego będzie... trzymajcie kciuki za mnie robaczki:P Tygrysku.. ja tez dopiero po przeczytaniu jeszcze raz zauważylam napis EGIPT ... fiu fiu..:) ostatanio mialam okazje ogladac zdjecia z wyjazdu moich znajomych do Egiptu... piekne miejsca.. ale poza obszarami pieknie utrzymanych trawniczkow przyhotelowych cala reszta (akurat Kairu) wydala mi się jakimś jednym wielkim śmietnikiem hi hi hi:P ale moze to tylko na zdjeciach tak wygladało.... mimo wszystko zazdroszcze.. jedz i baw sie dobrze.. i opal pięknie:):):) 🌻 Kati 😍 Ghanuś ... ja tez sie lekko dusze w pracy 😍 Kamorku... tak tak prawdziwy mężczyzna powinien chociaz raz w zyciu załozyc kilt i zobaczyć jak to fajnie sie chodzi w spódniczce.:) 🌻 buziaki 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani jest problem... otóż ta nasza koteczka spod firmy, której dzieciaki znalazły domek ponad 2 tygodnie temu przyniosła jakiegoś małego kotka do legowiska... kotek jest malutki, myślę, że ma ze 2-3 tygodnie... jeszcze sam nie je, a ona nie ma juz pokarmu :( Ona chce się nim opiekować, ale nie może... kurcze nie wiem co zrobić... takiego malucha powinno karmić się co 2-3 godziny - moge to robić będąc w pracy, a potem już nie... a gdybym go wzięła do domu, to znikam codziennie na 10 godzin... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie kciuki - własnie pierwszy raz go nakarmiłam :) Kupiłam mu mleczko hipoalergiczne dla niemowląt i pipetkę :) Chyba nie jest z nim źle, bo darł się dość mocno i wyrywał ;) Silny znaczy się jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati.. wspaniały człowiek z Ciebie :) podziwiam Cię... tyle w tobie miłości do zwierząt... i nie tylko do nich :) 😍 trzymam kciuki ... a moze jesli udalo sie znaleść mieszkanka dla tamtych kotków to i dla tego cos sie trafi :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl Słonko tego to ja chyba sama wezmę do domku :) Jak uda mi sie go wykarmić, to jest mój ;) Będą trzy łobuziaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati- takiego kotka to co ok 3-4h, przynajmniej tak jest ze szczeniakami, a ja mialy 5 tygodni to juz co 5-6h, ja dla swoich mialam specjalne mleko dla szczeniakow- nie wiem czy dla kotkow tez jest! W Krakowie- burza i grad i deszcz- zycie jest piekne! Girl- ja jeszcze 35h do urlopu :) niedlugo zaczne liczyc w minutach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuśka takiego kotka tez co 2-3 godziny na poczatku trzeba karmić. No ale ja moge tylko jak będę w pracy... Może \"mamusi\" szybko mleko wróci... Kupiłam mu mleczko dla niemowląt hipoalergiczne (bo dla kociąt mieli tylko whiskasa, a tam nie było nic napisane o wieku kociat:) no i koleżanka poleciła mi dla niemowlat, bo sama tak wykarmiła :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghanuś ja też chceee burze i grad i deszcz!!! podmuchaj na chmury w moim kierunku pliss :) Kati :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20.X. jade, a dokladnie lece do Egiptu - zaliczka wplacona :) Ja tez poprosze o deszcz i grad, najlepiej niech cala noc pada :) Ghana -> szczeniakoterapia jest naprawde super - 7 miesiecznych szczeniat - cudownosci... :D Girl -> doszlam do wniosku, ze czas zaczac realizowac marzenia, wiec sie zmobilizowalam i oto efekty :) Kati -> jestes niesamowita i wspaniala!!!!! Kamorek -> 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Tygrysku to super piramidy , piasek, mumie ho ho, a na jak dlugo jedziesz? Oczywiscie bedziemy czekali na relacje fotograficzna ;) Cudownie swieci sloneczko, sucha trawa wspaniale chrupie pod stopami... a ja mam swieto Pomaranczki dzisiaj :D Ciao 🖐️ milej pracy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[ \' ] dla Ewy Salackiej... kamorku -> jade na 15 dni i juz zaczynam odliczanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×