Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Witam Wszystkich 🖐️ Bezik trzymaj się ciepło ❤️ Tajgerek przelew robiłam w BPH. Kamorek 🖐️ Girl 👄 Ghanuśka 🌻 Mam dobrą wiadomość - kociaki miały sesję fotograficza :) teraz czekam na zdjęcia :) jak tylko do mnie dotrą to rozeslę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) czy u Was tez jest takie piekne slonce?? super pogoda sloneczna ale nie ma skwaru :) Kati -> co za wspaniale wiesci!! z niecierpliwoscia czekam na zdjecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati tzrymam sie trzymam i czekam na foteczki Tygrysiu u mnie dokladnie to samo plus skawr neistety :( ale noce chlodne wiec w robocie spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nima słonka, właśnie wróciłem z łapania deszczówki dla mojego śmierdziuszka 🖐️ Kati to czekamy na zdjęcia :D 👄 dla was ślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Własnie wysłałam Wam zdjęcia koteczków. Jesli do kogoś nie doszły to piszcie - wp robi czasem rózne numery ;) U nas pogodas zmienna - troche sie chmurzy i pada a czasem nawet słonko wyjdzie na chwilkę :) 👄 dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) mgla, mgla, mgla na ulicach :) juz powoli sie skrapla i znika ale rano nic nie bylo widac przez okno... Kamorek -> ale po co lapiesz deszczowke?? Kati -> juz pedze na skrzynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati zdjęcia doszły są poprostu bomba w ciapki Marmoladek przypomina mi Bonifacego grubiutki jest ;) Lula, jaka ona malutka :D ale śliczne ma te oczka. To później będzie miała jakie? Don Korniszonek ale zrobił poważną minę fjuu carramba :classic_cool: Tygrysku łapię deszczówkę do podlewania szarotek ale specjalnie dla mojego śmierdziuszka czyli Amorphophallus konjac, którego mi YoAnka przywiozła parę lat temu. Miał wtedy tylko jedną łodyżkę a teraz ma ich już 9 :D Podeślę ci fotke jak on teraz wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z domu tez klikne, a co :) Kati -> kociaki sa przeurocze :D Kamorek -> ladnie Ci sie roslinka rozrasta nie ma co :) i znow masz fajna stopke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie super wiadomość otrzymałem, tej jesieni wychodzi nowy album Loreeny McKennitt \"An ancient muse\" :D :D :D Tygrysku :D ❤️ klik klik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Wysłałam kolejne dwie foteczki :D Pogoda niezbyt ciekawa - a miało byc od dzis lepiej ;) Ech trudno ;) dam rade - mam trójkę ślicznych koteczków, więc nudzić się nie będę :D 👄 dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek oczka teraz ma niebieskie, ale już coraz mniej :) Myślę, że potem będzie miała oczka zielone jak Korniszonek :) Aha mam jeszcze małą bombę - otóz pies moich rodziców chyba się zakochał w Lulci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) u mnie tez slonca nie ma ale jest cieplo, wiec nie narzekam :) Kati -> jakto zakochal sie?? a czym to sie objawia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerek chodzi za nią, liże ją, wgapia się w nią godzinami (robi maslane oczy), jak jej nie ma (zabieram ja po pracy) to chodzi jej szlakami, wącha miejsca gdzie leżała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to ni chybi ja też jestem stale zakochany ;) też mam take objawy hihi haha :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D to nie Lula ale także ma na końcu imienia literkę \"A\" hihi też jest super \"kociakiem\" ;) *** Mojżesz na górze Synaj odbirea od Boga 2 tablice Bóg: a to Mojżeszu 10 przykazań. Mojżesz: 10!? tak duzo? 5 bym zrozumiał, ale 10?? Bóg: Mojżeszu, ty mi sie tu nie targuj! Mojżesz: A gdzie tu pisze, że nie moge?! *** Jeszcze dziś wiele osób pisze ręcznie cyfrę 7 z poziomą kreską w połowie wysokości. Kreska ta zanikła w większości stylów pisma maszynowego i komputerowego - co można było zauważyć powyżej. Ale czy wiecie dlaczego ta kreska przetrwała do naszych czasów? Trzeba powrócić do czasów biblijnych, kiedy to Mojżesz wspiął się na górę Synaj. Gdy zostało mu podyktowane 10 przykazań zszedł do swego ludu i zaczął odczytywać im donośnym głosem każde przykazanie. Gdy doszedł do siódmego odczytał: \"Nie wolno Ci cudzołożyć\" - na co z tłumu odezwały się liczne głosy: \"Skreśl siódemkę, skreśl siódemkę!\". (dekalog wg. tradycyjnego, żydowskiego podziału) *** Niemiec ściga się z polakiem. Polak jedzie trabantem a Niemiec ferrari. Niemiec jedzie 200, polak go wyprzedza. Niemiec jedzie 250, polak go wyprzedza. Niemiec jedzie 300, polak go wyprzedza. W końcu Niemiec się wkurzył, stanął i powiedział, że zamieniamy się autami. No i polak daleko mu odjechał. Niemiec stanął patrzy pod maskę, tam 5 ludzi zmachanych woła: wody, wody. A jeden patrzy i się śmieje. Niemiec do niego: - Czego się cieszysz? - Bo ja jestem wsteczny. *** Przychodzi Rusek do dentysty, siada na fotelu. Dentysta zagląda mu do gęby. Widząc same złote zęby pyta: - Przecież pan ma same złote zęby!? W czym mam panu pomóc? - Nie gadaj tyle tylko zakładaj ten alarm! *** Zajączek postanowił otworzyć biznes. Otworzył kibelek, w którym włączał korzystajacym muzykę. Przyszła lisica i zajączek zapytał: - Jaką muzykę ci włączyć? - Może jakieś dance. Podobał jej się bardzo kibelek z muzyką. Nastepnie przyszedł wilk i poprosił o hip-hop. Też mu się bardzo podobało. Następnie wpada zdyszany niedźwiedź. Zajączek pyta: - Jaką muzykę sobie życzysz? - Wszystko mi jedno - odpowiedział niedźwiadek-byle szybko otwieraj, bo muszę do kibelka. Kiedy wyszedł był cały brudny od pasa w dół - Co ci się stało? - zapytał zajączek Na to niedźwiadek: - Jeszcze raz mi puścisz hymn .... *** Mąż pyta żonę: - Kochanie, dlaczego nigdy nie mówisz mi kiedy masz orgazm Żona: - Kochanie, ale wtedy nie ma Cię w domu *** Facet u bram niebios. Św. Piotr mówi do niego: - Zanim wejdziesz opowiedz mi jakiś swój dobry uczynek. - Wiec to było tak: jechałem do domu i przy drodze zauważyłem bandę motocyklistów znęcających się nad dziewczyną. Ona była przerażona, krzyczała o pomoc. Nie mogłem tego ignorować, zresztą nienawidzę takich brudnych typków, więc wziąłem łyżkę do opon i ruszyłem w ich stronę. Stanęli wokół mnie i jeden z nich krzyknął; \"Zmiataj stąd, albo będziesz następny\". Ja, nie bojąc się, przywaliłem z całej siły w twarz największemu z nich i krzyknąłem: \"Zostawcie tą biedną dziewczynę w spokoju! Albo pokażę wam, co to jest prawdziwy BÓL, wy chorzy degeneraci!\" - No, no, no! Twoja odwaga jest imponujące. A kiedy się tak popisałeś? - Jakieś trzy minuty temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku ale super szczeniaczki. Najbardziej podoba mi się mina psiaka na przedostatnim zdjęciu, jak leży na grzbiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamorku hahahaha tygrysku w zdjatkach sie zakochalam a raczej w wpsinkach kati nei dostalam ani ejdnego zdjatka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich w kiepskim nastroju - Lulcia zachorowała :( ma problemy z wypróżnianiem - ostatnio załatwiała się w niedzielę rano (nie mam na mysly siusiu). Wczoraj o 22 byłam u weterynarza - dostała zastrzyk, podaję jej parafinę i nic :( Trzymajcie kciuki za Malutką! Tajgerek śliczne psiaki :) Kamorek :D Bezik wysłałam Ci zdjęcia na adres, który mam w książce - beznadziejn@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) slonce widac :) Bezka -> to moze wezmiesz jednego szczeniaczka?? Kati -> trzymam kciuki, bedzie dobrze - na pewno :) W koncu malenstwo juz tyle przeszlo, ze i ztym sobie poradzi 🌻 Kamorek -> mnie tez to zdjecie podoba sie najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocia informacja z ostatniej chwili - mama była z Lulcią Tygryskiem u weta i okazało się, że malutka jest bardzo czystym koteczkiem i często sie myje więc nałykała się włosów i się zapchała. Juz wszystko ok - trzeba ja masowac, czyścic wacikiem, podawać parafine i lek na kolke i gazy, a wszystko sie unormuje :) od razu chce mi się żyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×