Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Kati :D to dobre wiadomości teraz nic tylko czekać aż Lula strzeli kupke, proszę siadać jak ta lala ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No qrcze prosze w koncu zaczac sie mnie sluchac - przeciez mowialam, ze bedzie okey :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helllllllllllllllo!!!!!!!!!!!!!!! Wiadomość dnia - Lulka strzeliła kupkę :) Tajgerek słucham słucham, ale straszna panikara jestem jesli chodzi o moje dzieci ;) Kamorek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce swieci :D :D :D i niech tak na caly weekend zostanie :) Kati -> hihii coz za wiadomosc z rana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerek a jak!! Wiadomość dnia ;) A przy śniadaniu jakie robi wrażenie :D Od jutra, a właściwie od poniedzialku, zaczynam 2-tygodniowy urlop :) Wracam 28 sierpnia, więc kliknijcie czasem za mnie :) Dziś musze się trochę urwać z pracy, bo o 14.30 przyjeżdża moja przyjaciółka z córeczką :) 👄 dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajgerek pierwszy tydzień w domu z przyjaciółką. Pojeździmy sobie po okolicy ;) Gdynia, Sopot, Gdańsk, Hel itp. Potem jeziorko (ok. 1,5 godziny jazdy) a slub to juz na miejscu :) Z trzema kotami trudno zaplanowac dłuższy urlop poza domem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi 🖐️ Tygrysku właśnie, słonko świeciło ale już nie. Wróciłem ze Soszowa i Czantorii (wycieczka cudowna) i z Czantorii własnie wracaliśmy w deszczu. Bezik ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop, hooooop.. nic tylko echo... to fakt mnie tez ostatnio nie bylo ale komputer wlaczylam tylko po to zeby kliknac... pomimo deszczu zwiedzalam z kolega okolice Wawy (tak gdzies do 100 km) i bylo super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej juz czuje sie lepiej i nie jest mi tak przykro najbardziej mi bylo smutnoz zpowodu tego ze nie moglam byc na pogrzebie :( ale jzu sie z tym pogodzilam tygrysku kamorku :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce swieci nad nami, rozgrzewa nasze ... wymarzniete ciala promieniami :D Bezka -> pogrzeb to oficjalna uroczystosc, mysle, ze wazne jest to, zebys sie w sercu i myslach z ciocia pozegnala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) długi tydzień nadal trwa :D hu ha Tygrysku u mnie też zaświeciło słonko dzisiaj yes yes yes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) ech, dzisiaj slonca nie ma... tzn bylo troche rano ale coraz bardziej sie chmurzy, wiec nie wiem co z tego bedzie... ja nie chce deszczu, bo oczywiscie przyszlam do pracy w bluzce z krotkim rekawkiem, bez kurtki czy parasola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie robaczki moje:) nie dam rady tak predko poczytac wszystkiego co tu wpisalicie... ale nadrobie zaległości:P Kati.. dziekuje za zdjecia kociaczkow.... sa sliczne ..wszystkie trzy:):):) 😍 ps.udanego urlopu... i duzo slonka 🌻 ... ja jestem dzis pierwszy dzien po urlopie w pracy... totalna warjacja no i jakos cieżko mi sie skupic... w górach nie zdobylismy zadnych specjalnych szczytów... bo niestety pogode mielismy mglisto - deszczową... chyba za rok pojedziemy w gory w lipcu.. albo wogole wybierzemy sie w innym cieplejszym kierunku :P... jak dotrą do mnie fotki to podesle wam oczywiście jesli chcecie zebym wam skrzynki pozapychała :P hmm ciekawa jestem jak tam Ghanuś wypoczywała w tej Bułgarii... mam nadzieje ze pluskala sie do woli i wygrzała na słonku :) buziaki dla wszystkich 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! jestem po urlpoie, jak sie odgrzebie w pracy ( mam nadzieje, ze szybko) to poczytam :) a tymczasem klik! Kati- dzieki za zdjecia kotkow sa przecudne! Ale Marmoladek to chyba ma lekka nadwage :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) oj po urlopie to ciezko w pracy pierwsze dni przetrwac, takze powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim u nas tygrysiu tyz chmurzasto ale cieplo za to :D:D co mi odpowiada bo idzie pracowac :D:D widze ze jzu dwie urlopowiczki wrocily nonono ja bym prosila o szersza relacje :D:d kamorku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wlasnie bardzo prosimy o szersza relacje, najlepiej poparta zdjeciami :) duuuzo zdjec z ladnym opisem co na nich sie znajduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Klikacze :) Strasznie pusto tu jest ostatnimi czasy... trzeba cos z tym zrobic i wiecej osob do nas zaprosic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Haloooo chłopcy i dziewczyny dziś są moje Imieniny\" :P klikam i do świętowania zmykam:) Tygrysku... zdjecia naprawdopodobniej bede miala dziś... a ze lepiej oglada sie fotki z opisem to skrobne wam mejla opisowego z fotkami :):):) paaa buziaki dla wszystkich 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dzis troche luzniej, chociaz mamy nowa osobe w pracy i musze ja wdrazac, a sama jeszcze sie odnajduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl -> serio, serio?? zatem wszystkiego najwspanialszego, marzen spelnienia, usmiechu na twarzy i w sercu, mnostwa przyjemnych w zyciu zdarzen 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 Ghana -> a jakas fajna ta nowa osoba chociaz jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra chwila czasu :) no wiec w Bulgarii bylo SUPER! Polecam kazdemu! Z tymi zdjeciami to kiepsko, bo nie posiadam jeszcze cyfrowki i mam tylko w formie tradycyjnej, a i tak nie za wiele ;) Wiec trzeba sie ze mna spotkac! W kazdym razie slonvce plaza, piwo po max 4zl i to na plazy!! No i Nesebyr- piekny!! I kaliakar!! I nikt mnie nie oszukal w zadnej knajpie- a ostrzeglali mnie! I wogole ludzie mili! Oczywiscie, ze troche \"zalatuje\" tam jeszcze komunizmem, ale moze dlatego mi sie tam podoba, bo nie jest tak komercyjnie jak na zachodzie! No a do lasu to poprostu nie wchodzilam, bo rzeczywioscie smieci :D A za rok, to chce jechac do Rumunii- tylko z autokaru widzialam gory/transylwanie a i tak zrobilo to na mnie OGROMNE wrazenie! No to krotki opis za mna :) A co tak malo obiadkow jest?? A wogole wyswietla mi sie, ze liczy tylko od wczoraj!! cos sie zepsulo? A gdzie jest Kati? ma urlop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dzisiaj mamy 580 obiadkow. Tak, Kati jest na 2 tygodniowym urlopie :) A do Rumunii to ja bym bardzo chciala pojechac i zamek Draculi obejrzec - podobno sam zamek nic specjalnego ale dojazd do niego, kreta droga po gorze... ach motorem by sie cudnie jechalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek- ty bylabys zachwycona bo w Bulgarii widzialam kilka \"wycieczek\" motorowych! Z bagazami ze wszystkim jezdzili sobie po Bulgarii! A w Rumuni gory sa wspaniale! I podobno rzeczywiscie serpentyny niesamowite!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl licze na to ze zobacze zdjetka z fajowym opisem :D:D:D Ghanus ja w przyszlym roku chcialam jechac do tunezji ale nie wiem za bardzo jak w stczniu lutym i marcu bedzie z praca no wiec stwierdzilam z emoze bulgaria bo nie ejst taka droga a ladna slyszlaam tearz to jzu an bank bedzie Bulgaria Tygrysku faktycznie pusto i obaidkow malo :( trzym,ajcie sie dziubki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i z domu tez klikne... :) Bezka -> planuj Tunezje, planuj, ja w sumie swoj Egipt to z rok planowalam... Ghana -> motocyklisci to sa wszedzie latem... u nas tez mozna takie grupy spotkac a na Slowacji to juz w ogole bardzo jest motocyklistow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×