Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tygrysek

Czy chcemy i mozemy pomoc?

Polecane posty

Myślę, że dam wam znać jeszcze dziś, bo badanie mam na godz. 12 :) Oczywiście myślałam, że mam dziś jeszcze urlop więc umówiłam się w środku tygodnia w środku dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po badaniu... nie jest dobrze... pozytywna wiadomością jest to, że nie mam (jeszcze?) guzków nowotworowych... komórki, które powinny chronić atakują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc robaczki:) ... u mnie dziś chyba halny wieje.. łepetynę obrywa.. no i oczywiście pada bez przerwy... brrr... Kati... zdrowiej kochanie 😍 Ghanuś... Kamorkowa motywacja Ciebie do pisania pracki jest wręcz intrygująca:P 🌻 Kamorku... fakt. podpisuję sie pod Tygryskową opinią.. b. fajne zdjęcie :) Tygrysku.. a pewnie ze skorpionki to tez fajne dziewczynki.. 🌻 paaa girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest slonce :D Kati i tej pozytywnej wiadomosci sie trzymaj, nie jest dobrze ale bedzie lepiej!! bedzie i juz!! ❤️ Girl -> podsylam slonce, powinno i do Ciebie dzisiaj dotrzec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - jakos coraz wiecej osob ktore znam ma problemy z tarczyca... moze to wpyw srodowiska... Ale znajoma jestjuz prawie 2 lata po usunieciu guza tarczycy, a szczesliwa mama jest od jakiegos roku :) wiec jak widac wszystko dobrze sie skonczylo! Wiec trzeba oczekiwac dobrych wiadomosci no i czesto kontrolowac co sie tam dzieje u ciebie w tarczycy :) Girl - u mnie wlasnie wyszlo slonce!! Przesle troche do ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati oj kto wie... hihi :D nosek do góry będzie dobrze ❤️ Tygrysku a dziękuję :D nie dali znać więc odpuszczam ten miesiąc na konkurs. Może to jest cykliczny konkurs? Ha ja ja mam herbatkę i może się skusze na mleczko :) Ghana groźna obietnica :D ale napewno będzie rozkosznie :) hihi Girl 🌻 jejku aż tak mocno wieje? u mnie tylko padało w kratkę ale za to słoneczko parę razy się pojawiło :d Podobno mamy mieć piękną jesień :D od 19 września będę się pojawiał w kratkę z takimi dużymi przerwami bo nie będę miał dostępu do internetu często :| Wspaniały okres by zatęsknić za mną :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani:) hmm wczoraj tego nie widzialam .. chyba strona pajacyka ma jakis inny .. nowszy image :) ... dzis popracuje troszke a po pracce brykam na wieś.. oczywiscie do rodzinki i na grzybki... az nie moge sluchac ze ludzie koszami grzyby przynosza z lasu.. ja też tak chcę:):):) miłego pierwszego dnia września :) 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamorek - juz tesknimy :) Slonce, slonce, slonce- moze dzis dla odmiany nie bedzie padac na szkoleniu! A robimy juz posyepy - naprawde, mimo, ze dopiero 4 spotkania! Psy to inteligentne stworzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) ale ladnie jest za oknem - slonecznie.. tylko mogloby jeszcze tak nie wiac, brrr zimny wiatr.... Ghana -> dzis na pewno nie bedzie padac!! a jakie sa postepy?? Girl -> Tak, tak Pajacyk ma troche inny wyglad strony :) oj tak grzybow jest mnostwo (podobno :P) kamorek -> dobrze Ghana pisze, juz teksnimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich 🖐️ Humor raczej podły więc znikam... Dziękuję Wszystkich za słowa otuchy :) Wiem, że pewnie będzie dobrze, ale wczoraj do mnie dotarło, że to powazna sprawa... a dotąd trochę to bagatelizowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati - no nie mozna lekcewazyc, ale tez bez przesady, nie mozna sie zamartwiac! Cos zaszlo slonce, nie wiem co to bedzie, mam nadzieje, ze nie deszcz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie deszcz, jak deszcz... grrrr 😠 Kati -> oczywiscie, ze nie lekcewaz ale nie mozna sie nastawiac od razu na najgorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie- Tygrys tylko nie pchaj tego deszczu w moja strone!! Ja nie chce zmoknac na szkoleniu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pchalam deszczu do krakowa, ma nadzieje, ze nikt nie zmokl... u mnie jednak nie rozpadalo sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ❤️ fuuu Tygrysku ale Ci zzieleniala buzia uaaaa :) u mnie pogoda ok :D idę sobie usmażyć racuszki z jabłkami. papa 343

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mi sie buzka odzielenia - jednak sie rozpogodzilo i bylo cudnie - slonecznie i cieplo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Już pora wstać, wyruszyć z domu Przyjaciela spotkać znów \" Dzien dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati wszystkiego najlepszego, samych dobrych dni i ciut tych złych. Nieustających sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. z okazji urodzinek :) 🌻 🌻 🌻 👄 :) Poobudka słonko pięknie świeci po deszczowej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec zyj nam sto lat i usmiech miej na twarzy niech zycie Ci da to wszystko o czym marzysz 👄 👄 👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 fatalnie dzisiaj spalam i oczy mi sie zaraz zamkna 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT STO LAT.. NIECH ŻYJE ŻYJE NAM... JESZCZE RAZ JESZCZE RAZ NIECH ŻYJE ŻYJE NAM.. NIEEECH ŻYJEEEE NAAAM.!!!!!!!!!! Kati życzonka juz poleciały e-mailem :) Kamorku... no to Twoja połóweczka to musi być baaardzo fajną kobitka hi hi hi ale jak sie jeszcze urodzila w roku pańskim 77\' to po prostu byłoby nie do wiary :) złóż jej życzonka ode mnie .... tzn od \"wrzesniowej panienki\" ... 🌻 .. grzybobranie udalo sie wspaniale... tylko jestem doszczetnie zgryziona przez komarzyska... na rekach i szyi najbardziej.. a nawet na czole:P buziaki dla wszystkich robaczków 😘😘 😘 girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT!! Z okazji urodzin zycze spelnienia marzen! Przynajmniej 50% marzen ;) :) 🌻 dla KATI!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich :D Dziękuję bardzo za super życzenia :) Jesteście kochani 👄 Ja siedzę w pracy i wcinam alpejskie mleczko, które dostałam od kolezanki ;) Humorek nienajgorszy - wieczorem będe opijac ostatnie 20 urodziny ;) Pa pa pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Girl :D bliziutko ale nie z tego rocznika ale również super kobieta z niej jest :) w końcu to moja połówka :P nie omieszkam przekazać życzeń przy najbliższej okazji ;) Kati nieustające zdrowie po raz kolejny :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×